Eupen – Charleroi 1:4 (kon.) | Antverpy – Kortrijk 0:0 (kon.) | Cercle Bruggy – Lokeren 3:2 (kon.)
Gent – Waregem 1:1 (kon.)
Royal Antverpy
0:0 (0:0)
KV Kortrijk
Sobota 04.08.2018, 20:00 • Het Bosuilstadion, Antverpy • Belgická liga • 2. kolo

Domácí celek si v tomto zápase vypracoval jednoznačně více příležitostí, ale ani jednu nedokázal proměnit. Byl jednoznačně lepší, jen ho trápila koncovka. Díky tomu, že se neprosadili ani hosté, končí tento duel bezbrankovém stavem, který více vyhovuje hostům. (21:56:09)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 12:0. Střely mimo: 12:0. Rohy: 9:1.

90+5

90+5
    Jegor Nazaryna pálil bez přípravy vysoko nad.

90+5
    Probíhá poslední nastavená minuta.

90+4
    Thomas Kaminski rozehrává volný kop daleko na své obranné polovině.

90+2
    Thomas Kaminski rozehrává od své branky a nutno poznamenat, že se nikam nežene.

90+2
    Ještě tři minuty mají fotbalisté na to, aby dokázali změnit nerozhodný stav. Bezbranková remíza vyhovuje více hostům.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Domácí brankář rozehrává od své branky a rychle míč dostal na útočnou polovinu.

88
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Ivo Rodrigues, přichází Zotsara Randriambololona.

88
    Thomas Kaminski si poradil s centrem před branku. Hostující celek tak stále drží remízu.

87
    Sinan Bolat snadno získává míč po přímé střele na svou branku.

86
    Didier Lamkel Zé si pomohl nedovoleně, rozehrávat tak budou volný kop hosté.

86
    Mnoho času už fotbalisté na vstřelení branky nemají, sledujeme klidnější pasáž hry.

85
    Hostující celek se po dlouhé době dostal na útočnou polovinu, kde získal vhazování.

84
    Hostující brankář rozehrává od své branky, na výraznější šanci stále čekáme.

83
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Sambou Yatabaré, přichází Jegor Nazaryna.

83
    Se střelou si výborně poradila obrana, zeď nenechala projít balon až k brankáři.

82
    Hannes Van der Bruggen si pomohl nedovoleně, volný kop z dobré střelecké pozice pro domácí.

81
    Sambou Yatabaré se marně pokoušel stihnout přihrávku od spoluhráče, Gary Kagelmacher spolu s brankářem dokázali situaci zvládnout.

80
    Thomas Kaminski kryje míč po nepovedené střele soupeře, rozehrávat tak bude od své branky.

80
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Kanu, přichází Hannes Van der Bruggen.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, stav je stále bezbrankový.

79
    Antverpy hrají aktivně, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, ale hosté hrají zodpovědně.

77
    Domácí celek rozehrává od své branky, kam se míč dostal po nepřesné akci KV. Hráči v červeném mají převahu, ale nedaří se jim vypálit přesněji.

76
    Didier Lamkel Zé vypálil bez přípravy a jeho rána končí výrazně mimo branku. Gólman zasahovat vůbec nemusel.

76
    Velkou šanci měl nyní domácí celek, ale jeden z hráčů na centr nového nedokázal zareagovat.

73
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Geoffry Hairemans, přichází Didier Lamkel Zé.

73
    Thomas Kaminski bude vykopávat od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

72
    Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit a míč dostala do bezpečí.

71
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, stav je stále bezbrankový, výraznější příležitost jsme v poslední době vůbec neviděli. Geoffry Hairemans to udělal dobře, vybojoval rohový kop.

70
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Abdul Ajagun, přichází Elohim Rolland.

68
    Domácí celek vstoupil do zápasu jako papírový favorit, ale stále má na svém kontě 0 vstřelených branek.

66
    Simen Jukleröd centroval před branku, obrana si dokázala poradit,

65
    Gary Kagelmacher vhazuje na obranné polovině, zadní řady hostů si mohou nyní odpočinout.

64
    Geoffry Hairemans pálil z velké dálky, tomu odpovídala také přesnost střelby. Sedmá řada za brankou.

63
    Domácí fanoušci ženou své oblíbence za vstřelením branky, ale zatím hostující obrana hraje zodpovědně a nedává soupeři mnoho velkých šancí.

62
    Žlutou kartu dostává Sambou Yatabaré (Royal Antverpy FC).

62
    Geoffry Hairemans dostal míč do pokutového území a pokoušel si vypracovat střeleckou pozici, neúspěšně.

60
    Šedesát minut hry je pryč, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí celek má dlouhodobě převahu, ale nedaří se mu překonat brankáře soupeře.

59
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Idir Ouali, přichází Larry Azouni.

58
    Nechybělo mnoho a domácí šli do vedení. Rána Sambou Yatabarého mířila na vzdálenější tyč, ale míč končí mimo branku.

57
    Náhradníci obou celků se rozcvičují, pravděpodobně uvidíme brzy střídání.

56
    Thomas Kaminski rozehrál od své branky hodně nepřesně, míč zastavila obrana Royalu, která tedy rozehrává.

55
    Ani jeden celek se nemůže nyní dostat do střeleckých pozic, míč převážně drží domácí celek.

54
    Ivo Rodrigues nedokázal přesněji zakončit, a tak bude rozehrávat hostující brankář.

52
    Další rohový kop pro Royal, ale obrana hostujícího celku si dokázala poměrně snadno poradit.

52
    Faris Haroun hlavičkoval, ale obrana míč tečovala, Rohový kop z druhé strany.

51
    Domácí celek se vrací k aktivní hře, vybojoval tak rohový kop.

50
    Domácí celek se pokoušel dostat do šance, ale obránce si pomohl zákrokem na hranici pravidel, rozehrávat bude brankář.

49
    Hosté momentálně mají míč pod kontrolou, ale do zakončení se nemohou propracovat.

48
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

47
    Hra byla na chvilku přerušená, fanoušci odpálili dýmovnice, na trávníku byla výrazně snížená viditelnost. Ta byla asi dva a půl kroku.

46

Po prvním poločase platí nerozhodný bezbrankový stav. Více ze hry mají domácí fotbalisté, ale marně se snaží překonat brankáře KV.

45+2

45+2
    Ivo Rodrigues vypálil z dobré pozice, jeho ránu senzačně vytáhl gólman.

45+2
    Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.

45+1
    Rozehrávat rohový kop bude domácí celek.

45+1
    Nastavovat se bude jedna minuta.

45
    Domácí hrají dál aktivně, Thomas Kaminski kryje míč po střele Farise Harouna, kterému přihrával Jonathan Bolingi.

44
    Domácí Sambou Yatabaré vypálil z dobré střelecké pozice, míč končí mimo branku.

44
    Kanu centroval před branku, jeden z domácích beků odhlavičkoval míč do bezpečí.

43
    Thomas Kaminski vykopává od své branky, probíhají poslední minuty prvního poločasu.

42
    Kortrijk rozehrává od své branky, dostává se na útočnou polovinu. Christophe Lepoint hledal spoluhráče před brankou, domácí obrana odehrála míč do zámezí.

41
    Jonathan Bolingi vypálil z dobré pozice, jeho ránu tak tak vytěsnil brankář zpět do hry.

41
    Thomas Kaminski vykopává od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

40
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, Gary Kagelmacher vrací míč svému brankáři, který ale nepřesně rozehrává, a tak hrají domácí.

39
    Volný kop pro domácí celek. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Následně Geoffry Hairemans pálil mimo.

38
    Žlutou kartu dostává Kanu (KV Kortrijk).

38
    Brendan Hines-Ike rozehrává od své branky, ale jeho přihrávka na spoluhráče postrádala přesnost.

36
    Nyní se hraje na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

35
    Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu, Faris Haroun proběhl míč, a tak přišel domácí celek o míč.

34
    Další zajímavá šance domácích, Geoffry Hairemans centroval před branku a Faris Haroun zakončoval nepřesně.

32
    Kanu se dožadoval faulu na svou osobu, ale sudí tento názor nesdílí.

31
    Na brankové čáře dokázal hostující brankář udržet míč po hlavičce Jonathana Bolingia.

30
    Rohový kop pro domácí, centr se snesl před branku, hlavičkoval Jonathan Bolingi. Míč končí mimo branku.

29
    Kanu kombinoval se spoluhráči na polovině hrací plochy, Brendan Hines-Ike nezpracoval přihrávku, a tak hrají domácí.

28
    Antverpy pokračují v aktivní hře, ale hostující obrana dává pozor a nepouští soupeře do velkých šancí.

27
    Daniel Opare vypálil z velké dálky, jeho rána postrádala přesnost. Rozehrávat tak bude brankář Kortrijku.

26
    Na výraznější střelecký pokus čekáme, domácí hráči mají převahu.

25
    Thomas Kaminski rozehrává od své branky, ale hostující akce byla velmi nepovedená, a tak míč má na druhé straně druhý brankář.

24
    Ivo Rodrigues se propracoval do zakončení, jeho rána byla tečovaná soupeřem. Rohový kop.

23
    Geoffry Hairemans vypálil z přímého kopu. Jeho rána končí mimo branku, vykopávat bude Thomas Kaminski.

22
    Kristof D'Haene si pomohl nedovoleně, a tak bude rozehrávat domácí celek volný kop na útočné polovině.

20
    Dvacet minut hry je pryč, sledujeme rychlý fotbal, domácí hráči mají převahu. Další práce pro brankáře hostů po centru před branku.

19
    Žlutou kartu dostává Petar Golubović (KV Kortrijk).

19
    Rohový kop také pro hosty. Balon se snesl před branku, ale Matheus dokázal odhlavičkovat míč do bezpečí.

18
    Volný kop pro domácí celek. Na přímou střelu to není, centr se snesl před branku, Simen Jukleröd hlavičkoval nepřesně a obrana si dokázala poradit. Následovala rána z velké dálky a gólman zasáhl.

16
    Domácí špatně rozehráli, a tak míč končí u brankáře KV.

15
    Rohový kop pro Royal. Jeden z domácích hráčů hlavičkoval, ale výborný zákrok vytáhl gólman Thomas Kaminski.

14
    William Owusu Acheampong centroval před branku, jeho rána byla zblokovaná. Pomezní sudí však nesignalizuje rohový kop. Výrok sudích poupravil videorozhodčí.

13
    Sinan Bolat rozehrává po nepovedené akci hostů od své branky, rychle domácí dostávají hru na útočnou polovinu.

12
    Antverpy rozehrávají od své branky, Geoffry Hairemans centroval na útočnou polovinu, ale tam přišli hráči v červeném o míč.

10
    Daniel Opare se svými kolegy kombinuje na polovině hrací plochy, deset minut hry je pryč a na úvodní šanci čekáme.

10
    Hosté rozehrávají od své branky, ale Royal vybojoval míč, a tak se směr hry otáčí.

7
    Thomas Kaminski rozehrává od své branky nakrátko, a tak hrají obránci Kortrijku.

7
    Idir Ouali se pokoušel propracovat do střelecké pozice, jeho rána byla nepovedená, a tak hraje domácí brankář.

5
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

5
    Rohový kop pro domácí celek. Antverpy centrovaly před branku, ale míč získal Thomas Kaminski. Ten rozehrává od své branky.

3
    Royal vstoupil do zápasu aktivněji, domácí mají převahu, Geoffry Hairemans vede akci svého celku. Následně Dino Arslanagic vybojoval vhazování na své polovině.

1
    Domácí celek začal aktivně, hned v první minutě vypálil Ivo Rodrigues. Jeho ránu kryje hostující brankář.

1
    Zápas začal, domácí hrají v červeném, hosté v bíločerveném.

1

Royal Antverpy FC odehrál úvodní duel na půdě soupeře. Cestoval do Charleroi, kde vyhrál o jednu branku. Rozhodující situace se narodila v šestnácté minutě, kde se prosadil Yatabare. Na jeho branku nikdo neodpověděl, a tak vyhrál Royal 1:0.

KV Kortrijk v úvodním kole na domácí půdě nestačil na Anderlecht. Hosté vedli již po prvním poločase o dvě branky, prosadili se Santini a Dimata. Ve druhé části hry přidali hosté další dva góly, Santini dokonal hattrick. V závěru zápasu si vlastní gól dal Vranjes a bylo sníženo. Utkání prohrál KV 1:4.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky belgické ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Royal Antverpy FC a KV Kortrijk.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.