Pondělí 13.08.2018, 14:15 • Malá hala • Přípravné zápasy dorostu

Pro dnešek je to vše, děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne. (16:32:11)

Normální hrací doba – 3:4.
    Prodloužení – 1:0.
    Nájezdy – 0:3.

5. série – Litvínov se potřetí prosazuje v nájezdech, zatímco Plzeň v této dovednosti dnes neuspěla ani jednou. Minařík si rozhýbal brankáře a zakončil za jeho záda.

5. série – Plzeň se neprosadila.

4. série – Krockner zabrzdil před brankářem a poslal kotouč do levé poloviny branky.

4. série – pravou nohou vychytal brankář hostů Dáňu.

3. série – na obou stranách gól nepadl.

2. série – Skuhrovec kličkou á la Peter Forsberg vyhrál souboj s brankářem. 0:2.

2. série – Beránek nastřelil brankovou konstrukci. 0:1.

1. série – Vopat měl dobrou rychlost a střelou do pravého horního rohu branky překonal brankáře.

1. série – Hauser zkazil svůj forhendový blafák okolo levé ruky brankáře. 0:0

Uvidíme ještě nájezdy

Jediný gól v prodloužení vstřelil plzeňský Matěj Korčák.

Plzeň skóruje v prodloužení! Po velké chybě Litvínova za vlastní brankou byl na levém kruhu zcela volný MATĚJ KORČÁK. Asistence: Jiří Beránek.

Krockner měl zajímavou šanci, ale obrana mu překazila snahu o forhendový blafák

Zakončení Dominika Soukupa ze středu útočného pásma vychytal Ešler.

Oba týmy si zahrají ještě prodloužení tři na tři.

59:41
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeń nejprve zahodila vyloženou šanci na ose útočného pásma. Následně PETR HAUSER překonal Ešlera z levého kruhu, stejně jako Korčák, brankář Litvínova se snažil pravou rukou přesunout k bližší tyči. Asistence: Adam Dvořák, Dominik Soukup.

59:13
    Oddechový čas pro domácí.

59:13
    MATĚJ KORČÁK skóruje z levého kruhu, Ešler jen máchl rukama. 2:4. Asistence: Jan Hodinář.

58:57
    Hodinář ještě zpracoval puk na útočné modré čáře, ale Špaček se dotkl hracího předmětu ve střední třetině.

58:37
    Plzeň kombinuje, ovšem bez střely na branku Litvínova.

57:33
    Petretič (LIT) dostal nejprve za tvrdý zákrok ve svém obranném pásmu dvojku za hrubost a pak vyfasoval desítku za svůj komentář. Sudí mu jasně sdělili, že může jít už do kabin.

57:17
    Jeden z hostů si počkal na Václavíka a při útoku po levé straně jej trefil.

56:26
    Střelu z levé strany vyrazil Prchlík před sebe a Litvínov poté nevyužil ani nabídnuté pozice pro dorážku.

55:43
    Prchlík musel přerušit hru před dojíždějícím Krocknerem.

55:19
    Špaček umístil střelu z levého kruhu kolem dvou soupeřů vedle přední tyče.

54:41
    Minařík tahal čas a poté křížem rozehrál na levou stranu.

54:03
    Plzeň udělala chybu na útočné modré čáře a zasse není zrovna dvakrát nebezpečná při početní výhodě.

53:35
    Litvínov vyhazuje kotouč ihned po levé straně do bezpečí.

53:33
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Krockner – 2 min., hrubost).

52:53
    Průnik Krocknera po pravé straně dokázala Plzeň včas zastavit.

52:18
    Plzni se zase nedaří při přesilovce, Kočárek šel na středu do dvou hráčů.

51:21
    Litvínov právě vstřelil branku!
    DANIEL DEJ se prosazuje v oslabení. Jeden z bránících hráčů, zřejmě Hodinář, skočil rybičku, jenže už to nestačilo. Prchlík nedosáhl zleva na zakončení bekhendem pod horní tyč. Asistence: Jan Vopat.

51:00
    Schindler střílel zleva pouze do spoluhráče.

50:37
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kadár – 2 min.).

50:19
    Hodinář si pomohl tělem z levé strany a Plzeň rozehává svojí akci.

49:56
    Další zákrok na konto Ešlera a buly po levé ruce hostujícího brankáře.

49:15
    Po zásahu Páníka přišlo plzeňské zakončení zleva do připraveného Ešlera.

48:39
    Dominik Soukup se nenechal na ose plzeňského obranného pásma přetlačit Dejem.

48:13
    Plzeň pokračuje v tlaku a v posledních minutách se hraje výhradně před Ešlerem.

47:38
    Prchlík rozehrál bekhendem za svojí brankou jen ke Kočárkovi.

47:13
    Střelu Korčáka z levého kruhu srazil bránící hráč hokejkou.

46:44
    Kočárek vystřelil zprava pouze do Prchlíka, nikdo z hostů nedorážel.

46:24
    Ltivínov se osvobodil alespoń do středního pásma, kde je Špaček.

45:49
    Plzeň zase vytvořila tlak na obranu protivníka, ale snad ani jedna střela neletěla na branku Ltvínova.

44:47
    Po přihrávce z levé strany vystřelil Dominik Soukup do padajícího hokejisty.

44:13
    Plzeň sevřela Ltvínov, ale nezakončila svojí kombinaci.

43:52
    Po tlaku Plzně do brankoviště se hráči trošku pošťuchovali, ale není důvod vylučovat.

43:11
    Nejprve se dva hráči Plzně srazili v útočném pásmu, a tak zakončoval Šimon Pešta zprava okolo první tyče.

42:01
    Litvínov využívá přesilovku. Rychlou souhru ukončil z pravé strany JAKUB KADÁR střelou z první do prázdné branky. Asistence: Daniel Skuhrovec, Marek Krockner.

41:45
    Hocelíkovi utekl kotouč do středního pásma na pravé straně.

41:35
    Za krosček v pravém rohu útočného pásma soupeře jde Jiříček (PLZ) na trestnou lavici.

40:58
    Tou dobou si už Marek Soukup odpykal zbytek trestu, který se mu přenesl do třetí třetiny.

40:52
    Skuhrovec zprava nasměroval kotouč na bližší tyč do levé ruky Prchlíka.

40:15
    Zakončení Kadára zleva na modré čáře bylo sraženo do ochranné sítě.

40:01

40:00

39:55
    Hocelík netrefil kotouč na levé straně čistě.

39:23
    Plzeň snižuje v oslabení. Při brejku dva na jednoho nahrál Aleš Matoušek zleva na střed a JOSEF DÁŇA na hranici brankoviště byl sám před Ešlerem, kterého dokázal také pokořit. Asistence: Aleš Matoušek.

39:02
    Slavík stojí opět na levém kruhu při přesilovce.

38:55
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (M. Soukup – 2 min., nedovolené bránění).

38:16
    Jánský musel zprava hrát, icing se nepískal. Následné chyby v rozehře nevyužil Novotný od modré čáry z levé strany.

38:04
    Další zákrok Ešlera lapačkou.

37:48
    Brouček ztratil rovnováhu na obranné modré čáře, ale zakončení zleva přes beka chytil Ešler.

37:05
    Špaček nataženou holí udržel na levé straně pásmo, ale Dvořák se neprosadil přes bránícího hráče na hranici kruhu.

36:27
    Jasečko měl problémy s rozehrou, posléze minul Šiler z pravé strany tři tyče.

35:38
    Dominik Soukup si sjel za obranu na dlouhou nahrávku spoluhráče, zvolil stejné zakončení jako Dej a vyšel taktéž bez úspěšného zakončení.

35:00
    Po kříži zleva na střed pádil Dej sám na Prchlíka, ale s hokejkou pravou stranu nepřekonal brankáře Plzně svým bekhendovým blafákem.

34:34
    Krockner rozehrál na levou stranu až na hokejku Prchlíka.

33:52
    Domácí jsou kompletní.

33:30
    Stejně tak střelu Slavíka z první ze stejného místa.

32:54
    Zakončení Kádara z levého kruhu kryl Prchlík na přední tyči.

32:32
    Šimon Pešta vjel na levé straně do ofsajdu.

31:51
    Adámek upadl při zakončení z levého kruhu a kotouč zamířil po ledě vedle krátké tyče.

31:48
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Jasečko – 2 min., hrubost).

31:25
    Marek Soukup forčekoval na levé straně, ale kotouč nezískal.

30:34
    DOMINIK BROUČEK vyhrál jeden na jednoho na ose útočného pásma. A poté dotáhl svůj bekhendový blafák zakončením po ledě za rozpohybovaného Prchlíka. Asistence: Marek Slavík.

30:00
    Kadár je na ledě a i ve druhé přesilovce Plzně ve druhé třetině jsme neviděli větší šanci.

29:32
    Zakončení Jiříčka zprava lízlo dlouhou nohu Ešlera.

29:13
    Adámek na levé straně pošetřil čas.

28:47
    Kanta s Jičíkem se postavili na modrou čáru, ale nikdo z hráčů Plzně neprověřil Ešlera.

28:17
    Náznak pošťuchování před brankou hostů rozhodčí včas utnuli.

27:53
    Kadár (LIT) poslal k zemi hráče Plzně ve střední třetině, za faul kolenem vyfasoval dvojku.

27:03
    Krockner se natahoval po kotouči na levé straně marně v blízkosti branky Plzně.

26:35
    Aleš Matoušek zapsal pokus z pravé strany, ale i přes clonu protihráče odmítl Ešler inkasovat.

26:18
    Kanta předal kotouč rozjetému Václavíkovi na pravé straně a odjel střídat, posléze byl Ešler připravený na přední tyči.

25:44
    Zakončení Kočárka z levé strany schytal bek do nohy.

25:19
    Bombu z jedničky v podání Jiříčka z levé strany zablokoval někdo z hostů.

24:46
    Litvínov šel do kontru tři na dva, ale Dejovi nevyšla stahovačka na středu.

24:17
    Dej je zpátky na ledě a Ešler si při početní nevýhodě připsal jediný zákrok.

24:03
    Plzeň je nulová v přesilovce, dokonce je domácím pískaný icing.

23:38
    Dáňa byl na levé straně bez šance a hosté se osvobozují.

23:24
    Střelu Cirmana zleva na zadní tyč schoval Prchlík do lapačky a hosté dokonce získali v oslabení útočnou třetinu.

23:03
    Domácí se nemůžou dostat do pásma a jejich pětka střídá.

22:43
    Janský vystřelil z první na pravé straně do betonu Ešlera.

22:03
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Dej – 2 min., hrubost).

21:51
    Průnik Jasečka po levé straně, následné zakončení na bližší tyč vykopl Ešler pravou nohou na přední tyči.

21:07
    Střelu Kanty zleva od modré čáry sklepl jeho spoluhráč hokejkou před Ešlerem vedle pravé tyče.

20:30
    Po rozehrávce Páníka s Jasečkem zasáhl Krockner ve středním pásmu.

20:02
    Dominik Soukup vyhrál první buly druhé třetiny.

20:01

20:00

19:55
    Plzeň v závěru zkusila nástřel Kanta zleva na teč.

19:10
    Plzeň udělala hrubou chybu na útočné modré čáře, soupeř prchl si situace dva na jednoho, ale proti zakončení zleva se činil Prchlík lapačkou.

18:27
    Plzeň ani nevyhodila kotouč z útočného pásma. Souhru Litvínova zakončil kapitán DAVID SKUHROVEC střelou zapěstím z pravého kruhu pod víko. Asistence: Marek Slavík, Jakub Kadár.

17:59
    Domácí Hodinář dostává dvě minuty za podražení ve středním pásmu.

17:36
    Hodinář přehrál akci křížem z levého kruhu na zadní tyč.

16:47
    Prchlík teď ustál tlak u přední tyče (pravé z pohledu střelce), přitiskl lapačku na led.

16:21
    Kanta vypálil po vyhraném buly zleva do nohy obránce.

16:07
    Šiler získal kotouč za vlastní brankou a rychlý kontr poté ukončil Dominik Soukup střelou zleva přes obránce, Ešler přerušil hru.

15:06
    Adámek ujel po pravé straně, ale Kupčo jej dobruslil a znemožnil mu zakončení na branku Plzně.

14:51
    Icing hostů.

14:43
    Oba týmy přidaly na dúrazu ve středním pásmu, hraje se dál.

14:01
    Jeden z domácích hráčů zakončil zleva z jedničky po ledě, ale Ešler stihl natáhnout pravý beton u bližší tyče.

13:35
    Po chybě v rozehrávce soupeře nedosáhl Kupčo na nahrávku krížem u zadní tyče.

12:59
    Krockner byl aktivní na levé straně a poté po zásahu Prchlíka neuspěl Slavík dorážkou zblízka.

12:31
    Cimrman převzal kotouč v obranné třetině a Litvínov poté útočí po levé straně s Krocknerem.

11:54
    Ještě ani jeden ofsajd či icing nebyl odpískaný.

11:40
    Hraje se zatím prakticky bez přerušení.

11:33
    Adámek se dostal na levém kruhu přes bránícího hráče, ale Prchlík mu vypíchl kotouč hokejkou.

10:42
    Se střelou Deje z osy útočné třetiny si dokázal Prchlík poradit.

10:19
    Sudí správně neodpískali icing Litvínova, ale ten ztratil kotouč...

09:36
    Jasečko se rozjel z obranné třetiny po levé straně a minul lapačku Ešlera u delší tyče.

08:55
    Proti Šilerově střele zprava od modré čáry toho Ešler moc neviděl, kotouč skončil vedle druhé tyče.

08:19
    Domácí chybovali v rozehře, ale střelu Martina Pešty z pravého kruhua a z otočky srazil soupeř.

07:39
    Střelu Deje zprava pohlídal Prchlík na přední tyči.

07:18
    Zápas má solidní tempo a je naprosto vyrovnaný.

06:37
    Slavík ujel všem po pravé straně, ale Prchlík zasáhl levou rukou na bližší tyči, avšak nikoliv lapačkou.

05:56
    Hosté se zatím nedostali do výraznější příležitosti.

05:32
    Martin Pešta si na pravé straně obhodil bránícího hráče, ale zakončit se mu nepovedlo.

04:48
    Levou nohou vykopl Ešler zakončení na zadní tyč a Plzeň se poté neprosadia ani z dorážky.

04:27
    Při útoku po pravé straně přišel o kotouč Dej v pravé části středního pásma.

03:34
    Ešler nerozehrál ideálně, ale následně vyrazil zakončení Schindlera z postu pravého beka od modré čáry na druhou tyč.

03:17
    To vše pod dohledem bývalého špičkového obránce Buffala, české reprezentace a plzeňského áčka Jaroslava Špačka.

02:48
    Dvořák se zapojil do rozehry, Plzeň posléze nezvládla přechod do útoku po levé straně.

02:13
    Korčák byl u levé tyče zablokovaný hokejkou bránícího hráče.

01:45
    Korčák přihrával zprava pod sebe na kruh, následný křižný pas jeho spoluhráče doletěl vedle zadní tyče.

01:20
    Korčák ujel po pravé straně, natlačil se před beka, ale Ešler měl pokrytou přední tyč.

00:51
    Domácí jsou v úvodu pod tlakem, Litvínov kombniuje s Dejem v útočné třetině.

00:30
    Slavík se neprosadil na levém kruhu a Plzeň rozehrává z vlastního pásma.

00:01
    Zápas začal, Plzeň v modrobílém, Litvínov ve žlutočerném.

00:01

HC Plzeň 1929: Prchlík (Lokajíček) – Jasečko, Páník, Kanta, Jiříček, Hodinář, Špaček, Jánský, Schindler, Hauser, D. Soukup, Dáňa, Korčák, Šiler, Kupčo, Dvořák, Kaiser, Václavík, A. Matoušek, M. Soukup, Beránek

HC Litvínov: Ešler (Herkomer) – Kadár, Werner, Hocelík, Novotný, Cimrman, Minařík, Vlášek, Petretič, Skuhrovec, Slavík, Krocker, Dej, Vopat, Brouček, Kočárek, M. Pešta, Adámek, Š. Pešta, Beran.

Hezký den, vítejte u textové reportáže, ve které se zaměříme na přípravné utkání dorostu mezi Plzní a Litvínovem. Začínáme ve 14:15.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:15.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 40. Dáňa (A. Matoušek), 60. Korčák (Hodinář), 60. Hauser (Dvořák, D. Soukup) – 19. Skuhrovec (Slavík, Kadár), 31. Brouček (Slavík), 43. Kadár (Skuhrovec, Krockner), 52. Dej (Vopat)

HC Plzeň 1929: Prchlík (Lokajíček) – Jasečko, Páník (C), Kanta, Jiříček, Hodinář, Špaček, Jánský, Schindler, Hauser, D. Soukup, Dáňa, Korčák, Šiler, Kupčo, Dvořák, Kaiser, Václavík, A. Matoušek, M. Soukup, Beránek
    HC Litvínov: Ešler (Herkomer) – Kadár, Werner, Hocelík, Novotný, Cimrman, Minařík, Vlášek, Petretič, Skuhrovec (C), Slavík, Krocker, Dej, Vopat, Brouček, Kočárek, M. Pešta, Adámek, Š. Pešta, Beran

Rozhodčí: Sýkora – Bubla, Charvát