3:4 (0:1, 1:1, 2:2)
HC Litvínov
Pondělí 13.08.2018, 14:15 • Malá hala • Přípravné zápasy dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:15.

Hezký den, vítejte u textové reportáže, ve které se zaměříme na přípravné utkání dorostu mezi Plzní a Litvínovem. Začínáme ve 14:15.

HC Plzeň 1929: Prchlík (Lokajíček) – Jasečko, Páník, Kanta, Jiříček, Hodinář, Špaček, Jánský, Schindler, Hauser, D. Soukup, Dáňa, Korčák, Šiler, Kupčo, Dvořák, Kaiser, Václavík, A. Matoušek, M. Soukup, Beránek

HC Litvínov: Ešler (Herkomer) – Kadár, Werner, Hocelík, Novotný, Cimrman, Minařík, Vlášek, Petretič, Skuhrovec, Slavík, Krocker, Dej, Vopat, Brouček, Kočárek, M. Pešta, Adámek, Š. Pešta, Beran.

00:01

00:01
    Zápas začal, Plzeň v modrobílém, Litvínov ve žlutočerném.

00:30
    Slavík se neprosadil na levém kruhu a Plzeň rozehrává z vlastního pásma.

00:51
    Domácí jsou v úvodu pod tlakem, Litvínov kombniuje s Dejem v útočné třetině.

01:20
    Korčák ujel po pravé straně, natlačil se před beka, ale Ešler měl pokrytou přední tyč.

01:45
    Korčák přihrával zprava pod sebe na kruh, následný křižný pas jeho spoluhráče doletěl vedle zadní tyče.

02:13
    Korčák byl u levé tyče zablokovaný hokejkou bránícího hráče.

02:48
    Dvořák se zapojil do rozehry, Plzeň posléze nezvládla přechod do útoku po levé straně.

03:17
    To vše pod dohledem bývalého špičkového obránce Buffala, české reprezentace a plzeňského áčka Jaroslava Špačka.

03:34
    Ešler nerozehrál ideálně, ale následně vyrazil zakončení Schindlera z postu pravého beka od modré čáry na druhou tyč.

04:27
    Při útoku po pravé straně přišel o kotouč Dej v pravé části středního pásma.

04:48
    Levou nohou vykopl Ešler zakončení na zadní tyč a Plzeň se poté neprosadia ani z dorážky.

05:32
    Martin Pešta si na pravé straně obhodil bránícího hráče, ale zakončit se mu nepovedlo.

05:56
    Hosté se zatím nedostali do výraznější příležitosti.

06:37
    Slavík ujel všem po pravé straně, ale Prchlík zasáhl levou rukou na bližší tyči, avšak nikoliv lapačkou.

07:18
    Zápas má solidní tempo a je naprosto vyrovnaný.

07:39
    Střelu Deje zprava pohlídal Prchlík na přední tyči.

08:19
    Domácí chybovali v rozehře, ale střelu Martina Pešty z pravého kruhua a z otočky srazil soupeř.

08:55
    Proti Šilerově střele zprava od modré čáry toho Ešler moc neviděl, kotouč skončil vedle druhé tyče.

09:36
    Jasečko se rozjel z obranné třetiny po levé straně a minul lapačku Ešlera u delší tyče.

10:19
    Sudí správně neodpískali icing Litvínova, ale ten ztratil kotouč...

10:42
    Se střelou Deje z osy útočné třetiny si dokázal Prchlík poradit.

11:33
    Adámek se dostal na levém kruhu přes bránícího hráče, ale Prchlík mu vypíchl kotouč hokejkou.

11:40
    Hraje se zatím prakticky bez přerušení.

11:54
    Ještě ani jeden ofsajd či icing nebyl odpískaný.

12:31
    Cimrman převzal kotouč v obranné třetině a Litvínov poté útočí po levé straně s Krocknerem.

12:59
    Krockner byl aktivní na levé straně a poté po zásahu Prchlíka neuspěl Slavík dorážkou zblízka.

13:35
    Po chybě v rozehrávce soupeře nedosáhl Kupčo na nahrávku krížem u zadní tyče.

14:01
    Jeden z domácích hráčů zakončil zleva z jedničky po ledě, ale Ešler stihl natáhnout pravý beton u bližší tyče.

14:43
    Oba týmy přidaly na dúrazu ve středním pásmu, hraje se dál.

14:51
    Icing hostů.

15:06
    Adámek ujel po pravé straně, ale Kupčo jej dobruslil a znemožnil mu zakončení na branku Plzně.

16:07
    Šiler získal kotouč za vlastní brankou a rychlý kontr poté ukončil Dominik Soukup střelou zleva přes obránce, Ešler přerušil hru.

16:21
    Kanta vypálil po vyhraném buly zleva do nohy obránce.

16:47
    Prchlík teď ustál tlak u přední tyče (pravé z pohledu střelce), přitiskl lapačku na led.

17:36
    Hodinář přehrál akci křížem z levého kruhu na zadní tyč.

17:59
    Domácí Hodinář dostává dvě minuty za podražení ve středním pásmu.

18:27
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Plzeň ani nevyhodila kotouč z útočného pásma. Souhru Litvínova zakončil kapitán DAVID SKUHROVEC střelou zapěstím z pravého kruhu pod víko. Asistence: Marek Slavík, Jakub Kadár.

19:10
    Plzeň udělala hrubou chybu na útočné modré čáře, soupeř prchl si situace dva na jednoho, ale proti zakončení zleva se činil Prchlík lapačkou.

19:55
    Plzeň v závěru zkusila nástřel Kanta zleva na teč.

20:00

20:01

20:02
    Dominik Soukup vyhrál první buly druhé třetiny.

20:30
    Po rozehrávce Páníka s Jasečkem zasáhl Krockner ve středním pásmu.

21:07
    Střelu Kanty zleva od modré čáry sklepl jeho spoluhráč hokejkou před Ešlerem vedle pravé tyče.

21:51
    Průnik Jasečka po levé straně, následné zakončení na bližší tyč vykopl Ešler pravou nohou na přední tyči.

22:03
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Dej – 2 min., hrubost).

22:43
    Janský vystřelil z první na pravé straně do betonu Ešlera.

23:03
    Domácí se nemůžou dostat do pásma a jejich pětka střídá.

23:24
    Střelu Cirmana zleva na zadní tyč schoval Prchlík do lapačky a hosté dokonce získali v oslabení útočnou třetinu.

23:38
    Dáňa byl na levé straně bez šance a hosté se osvobozují.

24:03
    Plzeň je nulová v přesilovce, dokonce je domácím pískaný icing.

24:17
    Dej je zpátky na ledě a Ešler si při početní nevýhodě připsal jediný zákrok.

24:46
    Litvínov šel do kontru tři na dva, ale Dejovi nevyšla stahovačka na středu.

25:19
    Bombu z jedničky v podání Jiříčka z levé strany zablokoval někdo z hostů.

25:44
    Zakončení Kočárka z levé strany schytal bek do nohy.

26:18
    Kanta předal kotouč rozjetému Václavíkovi na pravé straně a odjel střídat, posléze byl Ešler připravený na přední tyči.

26:35
    Aleš Matoušek zapsal pokus z pravé strany, ale i přes clonu protihráče odmítl Ešler inkasovat.

27:03
    Krockner se natahoval po kotouči na levé straně marně v blízkosti branky Plzně.

27:53
    Kadár (LIT) poslal k zemi hráče Plzně ve střední třetině, za faul kolenem vyfasoval dvojku.

28:17
    Náznak pošťuchování před brankou hostů rozhodčí včas utnuli.

28:47
    Kanta s Jičíkem se postavili na modrou čáru, ale nikdo z hráčů Plzně neprověřil Ešlera.

29:13
    Adámek na levé straně pošetřil čas.

29:32
    Zakončení Jiříčka zprava lízlo dlouhou nohu Ešlera.

30:00
    Kadár je na ledě a i ve druhé přesilovce Plzně ve druhé třetině jsme neviděli větší šanci.

30:34
    DOMINIK BROUČEK vyhrál jeden na jednoho na ose útočného pásma. A poté dotáhl svůj bekhendový blafák zakončením po ledě za rozpohybovaného Prchlíka. Asistence: Marek Slavík.

31:25
    Marek Soukup forčekoval na levé straně, ale kotouč nezískal.

31:48
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Jasečko – 2 min., hrubost).

31:51
    Adámek upadl při zakončení z levého kruhu a kotouč zamířil po ledě vedle krátké tyče.

32:32
    Šimon Pešta vjel na levé straně do ofsajdu.

32:54
    Zakončení Kádara z levého kruhu kryl Prchlík na přední tyči.

33:30
    Stejně tak střelu Slavíka z první ze stejného místa.

33:52
    Domácí jsou kompletní.

34:34
    Krockner rozehrál na levou stranu až na hokejku Prchlíka.

35:00
    Po kříži zleva na střed pádil Dej sám na Prchlíka, ale s hokejkou pravou stranu nepřekonal brankáře Plzně svým bekhendovým blafákem.

35:38
    Dominik Soukup si sjel za obranu na dlouhou nahrávku spoluhráče, zvolil stejné zakončení jako Dej a vyšel taktéž bez úspěšného zakončení.

36:27
    Jasečko měl problémy s rozehrou, posléze minul Šiler z pravé strany tři tyče.

37:05
    Špaček nataženou holí udržel na levé straně pásmo, ale Dvořák se neprosadil přes bránícího hráče na hranici kruhu.

37:48
    Brouček ztratil rovnováhu na obranné modré čáře, ale zakončení zleva přes beka chytil Ešler.

38:04
    Další zákrok Ešlera lapačkou.

38:16
    Jánský musel zprava hrát, icing se nepískal. Následné chyby v rozehře nevyužil Novotný od modré čáry z levé strany.

38:55
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (M. Soukup – 2 min., nedovolené bránění).

39:02
    Slavík stojí opět na levém kruhu při přesilovce.

39:23
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň snižuje v oslabení. Při brejku dva na jednoho nahrál Aleš Matoušek zleva na střed a JOSEF DÁŇA na hranici brankoviště byl sám před Ešlerem, kterého dokázal také pokořit. Asistence: Aleš Matoušek.

39:55
    Hocelík netrefil kotouč na levé straně čistě.

40:00

40:01

40:15
    Zakončení Kadára zleva na modré čáře bylo sraženo do ochranné sítě.

40:52
    Skuhrovec zprava nasměroval kotouč na bližší tyč do levé ruky Prchlíka.

40:58
    Tou dobou si už Marek Soukup odpykal zbytek trestu, který se mu přenesl do třetí třetiny.

41:35
    Za krosček v pravém rohu útočného pásma soupeře jde Jiříček (PLZ) na trestnou lavici.

41:45
    Hocelíkovi utekl kotouč do středního pásma na pravé straně.

42:01
    Litvínov využívá přesilovku. Rychlou souhru ukončil z pravé strany JAKUB KADÁR střelou z první do prázdné branky. Asistence: Daniel Skuhrovec, Marek Krockner.

43:11
    Nejprve se dva hráči Plzně srazili v útočném pásmu, a tak zakončoval Šimon Pešta zprava okolo první tyče.

43:52
    Po tlaku Plzně do brankoviště se hráči trošku pošťuchovali, ale není důvod vylučovat.

44:13
    Plzeň sevřela Ltvínov, ale nezakončila svojí kombinaci.

44:47
    Po přihrávce z levé strany vystřelil Dominik Soukup do padajícího hokejisty.

45:49
    Plzeň zase vytvořila tlak na obranu protivníka, ale snad ani jedna střela neletěla na branku Ltvínova.

46:24
    Ltivínov se osvobodil alespoń do středního pásma, kde je Špaček.

46:44
    Kočárek vystřelil zprava pouze do Prchlíka, nikdo z hostů nedorážel.

47:13
    Střelu Korčáka z levého kruhu srazil bránící hráč hokejkou.

47:38
    Prchlík rozehrál bekhendem za svojí brankou jen ke Kočárkovi.

48:13
    Plzeň pokračuje v tlaku a v posledních minutách se hraje výhradně před Ešlerem.

48:39
    Dominik Soukup se nenechal na ose plzeňského obranného pásma přetlačit Dejem.

49:15
    Po zásahu Páníka přišlo plzeňské zakončení zleva do připraveného Ešlera.

49:56
    Další zákrok na konto Ešlera a buly po levé ruce hostujícího brankáře.

50:19
    Hodinář si pomohl tělem z levé strany a Plzeň rozehává svojí akci.

50:37
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kadár – 2 min.).

51:00
    Schindler střílel zleva pouze do spoluhráče.

51:21
    DANIEL DEJ se prosazuje v oslabení. Jeden z bránících hráčů, zřejmě Hodinář, skočil rybičku, jenže už to nestačilo. Prchlík nedosáhl zleva na zakončení bekhendem pod horní tyč. Asistence: Jan Vopat.

52:18
    Plzni se zase nedaří při přesilovce, Kočárek šel na středu do dvou hráčů.

52:53
    Průnik Krocknera po pravé straně dokázala Plzeň včas zastavit.

53:33
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Krockner – 2 min., hrubost).

53:35
    Litvínov vyhazuje kotouč ihned po levé straně do bezpečí.

54:03
    Plzeň udělala chybu na útočné modré čáře a zasse není zrovna dvakrát nebezpečná při početní výhodě.

54:41
    Minařík tahal čas a poté křížem rozehrál na levou stranu.

55:19
    Špaček umístil střelu z levého kruhu kolem dvou soupeřů vedle přední tyče.

55:43
    Prchlík musel přerušit hru před dojíždějícím Krocknerem.

56:26
    Střelu z levé strany vyrazil Prchlík před sebe a Litvínov poté nevyužil ani nabídnuté pozice pro dorážku.

57:17
    Jeden z hostů si počkal na Václavíka a při útoku po levé straně jej trefil.

57:33
    Petretič (LIT) dostal nejprve za tvrdý zákrok ve svém obranném pásmu dvojku za hrubost a pak vyfasoval desítku za svůj komentář. Sudí mu jasně sdělili, že může jít už do kabin.

58:37
    Plzeň kombinuje, ovšem bez střely na branku Litvínova.

58:57
    Hodinář ještě zpracoval puk na útočné modré čáře, ale Špaček se dotkl hracího předmětu ve střední třetině.

59:13
    MATĚJ KORČÁK skóruje z levého kruhu, Ešler jen máchl rukama. 2:4. Asistence: Jan Hodinář.

59:13
    Oddechový čas pro domácí.

59:41
    Plzeń nejprve zahodila vyloženou šanci na ose útočného pásma. Následně PETR HAUSER překonal Ešlera z levého kruhu, stejně jako Korčák, brankář Litvínova se snažil pravou rukou přesunout k bližší tyči. Asistence: Adam Dvořák, Dominik Soukup.

Oba týmy si zahrají ještě prodloužení tři na tři.

Zakončení Dominika Soukupa ze středu útočného pásma vychytal Ešler.

Krockner měl zajímavou šanci, ale obrana mu překazila snahu o forhendový blafák

Plzeň skóruje v prodloužení! Po velké chybě Litvínova za vlastní brankou byl na levém kruhu zcela volný MATĚJ KORČÁK. Asistence: Jiří Beránek.

Jediný gól v prodloužení vstřelil plzeňský Matěj Korčák.

Uvidíme ještě nájezdy

1. série – Hauser zkazil svůj forhendový blafák okolo levé ruky brankáře. 0:0

1. série – Vopat měl dobrou rychlost a střelou do pravého horního rohu branky překonal brankáře.

2. série – Beránek nastřelil brankovou konstrukci. 0:1.

2. série – Skuhrovec kličkou á la Peter Forsberg vyhrál souboj s brankářem. 0:2.

3. série – na obou stranách gól nepadl.

4. série – pravou nohou vychytal brankář hostů Dáňu.

4. série – Krockner zabrzdil před brankářem a poslal kotouč do levé poloviny branky.

5. série – Plzeň se neprosadila.

5. série – Litvínov se potřetí prosazuje v nájezdech, zatímco Plzeň v této dovednosti dnes neuspěla ani jednou. Minařík si rozhýbal brankáře a zakončil za jeho záda.

Normální hrací doba – 3:4.
    Prodloužení – 1:0.
    Nájezdy – 0:3.

Pro dnešek je to vše, děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne. (16:32:11)

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 40. Dáňa (A. Matoušek), 60. Korčák (Hodinář), 60. Hauser (Dvořák, D. Soukup) – 19. Skuhrovec (Slavík, Kadár), 31. Brouček (Slavík), 43. Kadár (Skuhrovec, Krockner), 52. Dej (Vopat)

HC Plzeň 1929: Prchlík (Lokajíček) – Jasečko, Páník (C), Kanta, Jiříček, Hodinář, Špaček, Jánský, Schindler, Hauser, D. Soukup, Dáňa, Korčák, Šiler, Kupčo, Dvořák, Kaiser, Václavík, A. Matoušek, M. Soukup, Beránek
    HC Litvínov: Ešler (Herkomer) – Kadár, Werner, Hocelík, Novotný, Cimrman, Minařík, Vlášek, Petretič, Skuhrovec (C), Slavík, Krocker, Dej, Vopat, Brouček, Kočárek, M. Pešta, Adámek, Š. Pešta, Beran

Rozhodčí: Sýkora – Bubla, Charvát