Kolín nad Rýnem – Union Berlín 1:1 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
1:1 (1:0)
1. FC Union Berlín
Pondělí 13.08.2018, 20:30 • RheinEnergieStadion (Kolín n. R.) • 2. německá Bundesliga

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:24:33)

Utkání sledovalo 50 000 diváků.

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:18.

Je dobojováno. Ve druhém poločase dokázali hosté v devětašedesáté minutě srovnat, když se těsně před domácí brankou prosadil Sebastian Andersson. Nakonec jsme se už žádné branky nedočkali, a tak tento duel skončil dělbou bodů.

90+4

90+4
    Nastavená hrací doba je u konce, už běží čtvrtá minuta nastavení, odkop od své branky provede hostující brankář a zřejmě to bude poslední dotek míče v tomto utkání.

90+3
    Sobiech střílel z velké dálky, jeho pokus ovšem zastavila obrana hostů. A ta také otáčí hru zase na druhou stranu.

90+2
    Zápas se už zřejmě jen dohrává. Ani jeden z týmů se příliš nikam nežene. Nikdo nechce udělat chybu, která by některý z týmů připravila o bodový zisk.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě tři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Hartel, přichází Kroos.

89
    Marcel Risse zahrával volný přímý kop, míč sice prošel zdí, ale skončil jen vedle pravé tyče z pohledu hostujícího brankáře.

88
    Gikiewicz znovu odkopával míč až na druhý konec hřiště, jeho spoluhráči však před domácí brankou nic nepředvedli a opět míří do útoku Kolínští.

87
    Dlouhý nákop před domácí branku provedl jeden z hostů, ale míč zachytila domácí obrana a otočila tak hru na opačnou stranu.

86
    Risse pak zahrával také autové vhazování a Kolín tak zůstane na polovině Berlína.

85
    Simon Zoller sebral hostům balon a poté ho nacentroval směrem před hostující branku. Z levé části pokutového území pak skluzem střílel Marcel Risse, ovšem míč skončil jen vedle levé tyče.

85
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Hauptmann, přichází Guirassy.

84
    U zrodu další domácí akce byl Jannes Horn, místo přihrávky na pravé straně volil střelu a ta skončila jen mimo tři tyče.

83
    Ani z této standardní situace nezapršelo a Timo Horn tak jen odkopne balon od své branky a pošle spoluhráče do dalšího útoku.

82
    Sobiech nyní obranným zákrokem zabránil další šanci hostů, když skluzem poslal balon za zadní čáru. Následuje tak rohový kop pro hostující Union Berlín.