Kölner Haie – Chomutov 3:4 (kon.) | Jungadler Mannheim – K. Vary 2:3 (po pr.)
Jungadler Mannheim
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 16.08.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

62:30
    David Holub si při oslavě branky neodpustil posměšek k lavičce soupeře a na cestu do šatny si odnese osobní trest.

62:30
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Vylučovat se nakonec nebude, energetici totiž střílí branku! DAVID HOLUB tak dlouho jezdil s pukem sem a tam, na pokyn trenéra Eismanna se neunáhlil a našel si tu nejlepší pozici, napřáhl a k radosti všech fanoušků v hale rozvlnil síť za německým brankářem! Asistence: Adam Křemen a Daniel Zavřel

58:10
    Ascherl dostal krásný pas mezi kruh a rychlosti pálil, střela ale byla zblokovaná. Následně ještě jednou pálil Ebi-Schmidt, jeho střelu Kašpar schoval mezi betony!

54:21
    Další trable pro Energii, za hrubost totiž usedá na trestnou lavici Petr Kořán (KVA).

50:37
    Trable pro Energii, David Holub (KVA) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Mannheim může udělat důležitý krok k zisku bodů.

45:40
    Jungadler Mannheim právě vstřelili branku!
    Je tady branka, avšak di jiné branky, než čemuž přesilovka napovídala. LOUIS BRUNE totiž ujel v oslabení a dokázal se přesně prosadit. Bez asistence.

44:59
    Další trest pro Mannheim, Marius (JMA) bude doufat, že si odsedí celé dvě minuty za napadení.

44:24
    Karlovarští rychle využívají přesilovou hru a berou si zpět své vedení! Mezi kruhy se dostal k puku VÍT JISKRA, otočil se s ním a po zemi ho poslal bekhendem přesně k tyči. Asistence: Adam Křemen a Daniel Zavřel

44:15
    Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Louis Brune – 2 min., nesportovní chování).

35:22
    Sebastian Hon byl při svém původním zakončení faulován, a tak dostal možnost reparátu při trestném střílení. Rozjel se zvolna, zvolil střelu a orazítkoval mantinel za brankou.

34:34
    Mannheim se konečně raduje, radost je to pro ně obrovská! Po velikém tlaku před brankou se puk odrazil kousek mimo, kde už byl připravený JAN SCHUMACHER a ten procpal puk za Kašpara.. Asistence: Valentino Klos a Jan Nijehuis.

34:22
    Kranz po skrumáži u mantinelu našel mezi kruhy znovu Brodu, ten pálil do zpola odkryté branky Kašpar se ale stihl přesunout a vyšvihl skvělý zákrok lapačkou!

29:43
    Dva tresty pro hráče Mannheimu, Raab (JMA) dvě minuty za podražení, Thiel (JMA) za hrubost. Další dvojnásobná početní převaha pro Karlovarské!

27:07
    Zavřel (KVA) dal nyní Mannheimu ochutnat tvrdost, je za to ale potrestán. Za zákrok na Ramosera obdržel dvě minuty za napadení.

20:21
    Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Tobias Möller – 2 min., nedovolené bránění).

11:36
    Energetici se hned po buly dostali do akce, kdy si na levém kruhu zpracoval puk DAVID CANKOV, přistrčil si ho a procpal ho těsně za čáru. Schickedanz se po něm sice sice rozmáchl a přikryl, ale až za čárou. Asistence: Adam Křemen a Tomáš Křehlík

11:18
    Moritz Raab (JMA) vyfasoval dvě minuty za faul kolenem a je z toho dvojitá přesilovka.

10:58
    Přesilovka také pro domácí, Valentino Klos (JMA) obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

08:46
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Daniel Zavřel – 2 min., faul kolenem).

00:38
    Hned na úvod je tu přesilovka pro německý celek, David Holub (KVA) si odsedí dvě minuty za sekání.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 35. Schumacher (Klos, Nijehuis), 46. Brune – 12. Cankov (Křemen, Křehlík), 45. Jiskra (Křemen, Zavřel), 63. Holub (Křemen, Zavřel)

Jungadler Mannheim: Schickedanz (Huwer) – Möller, Klos, Ramoser, Hon, Ascherl, Broda, Mass, Ebi-Schmidt, Kranz, Brune, Reich, Schumacher, Majewski, Henn, Ewald, Raab, Dziambor, Thiel, Nijenhuis, Preto.
    HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Horák) – Novák, Benda, Zavřel, Kořán, Ptáček, Cankov, Holub, Petrov, Prošek, Záruba, Jiskra, Křehlík, Maydl, Křemen, Novotný, Rozhon, Halberštát, Jílek, Kosina, Korčmaroš.