HC Plzeň – Mountfield HK 3:3 (0:2 po s.n.) | Zlín – Kometa Brno 2:4 (po pr.) | Havířov – Mountfield HK 1:4 (po pr.)
HC Plzeň – Kometa Brno 0:3 (po pr.) | Zlín – Havířov 0:3 (1:2 po s.n.)
HC Plzeň 1929
0:3 (0:1, 0:2, 0:0 - 1:0)
HC Kometa Brno
Neděle 19.08.2018, 14:45 • ZS Luďka Čajky • ZLÍN CUP 2018

46:36
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je konec. Západočeši střílí alespoň v prodloužení první branku v tomto utkání. Prosadil se Daniel Kaiser, který z prostoru mezi kruhy zamířil přesně k tyči.

42:50
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Brabenec – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Václavík – 2 min., hrubost).

38:50
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Fajmon – 2 min., podražení).

36:56
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Holcman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

30:28
    Kos ujel plzeňské obraně a řítil se sám na branku. Proti jeho střele však Vondraš vytáhl výborný zákrok lapačkou! Skóre se tedy nemění.

29:52
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno vede již 3:0! JAKUB BRABENEC těsně před přestávkou poslal krásnou, svižnou a především dobře mířenou střelu do horního rohu branky, na níž Vondraš nedosáhl. Asistence: Patrik Fajmon.

28:29
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Němec – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Kaiser – 2 min., sekání).

25:32
    Brňané využívají početní výhodu a zvyšují svůj náskok. MATĚJ PRČÍK dostal před brankou poměrně dost volného prostoru k tomu, aby uklidil do sítě vyražený kotouč. Asistence: Jakub Kos.

25:00
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Šiler – 2 min., podražení).

24:39
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Hodinář – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., hrubost).

23:20
    Václavíkova střela z prostoru mezi kruhy skončila na levé tyči branky! Tak teď Plzni chyběly opravdu jen centimetry.

14:45
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Horký – 2 min., sekání).

11:03
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Masař – 2 min., hrubost).

05:55
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Brabenec – 2 min., sekání).

02:04
    Kometa jde zničehonic do vedení. MARTIN MIŠIAK využil drobného zaváhání plzeňské obrany, získal kotouč, najel si do levého kruhu pro vhazování a střelou k tyči prostřelil Vondraše. Bez asistence.