Plzeň – Lugano 3:2 (kon.) | Växjö – Bern 1:2 (kon.) | Banská Bystrica – JYP 1:6 (kon.)
Zürich – Aalborg 6:5 (po pr.) | Vienna Capitals – Frölunda 1:4 (kon.) | Cardiff – Salzburg 2:5 (kon.)

Bern právě vstřelil branku!
    Hosté jdou necelé čtyři minuty před koncem třetí třetiny do vedení! MARC KÄMPF zkusil štěstí z ostrého úhlu a udělal dobře. Tohle si Fasth rozhodně za rámeček nedá. 2:1 pro Bern! Asistence: Andrew Ebbett, Calle Andersson.
    17:46 RÜFENACHT - 1:1

17:46
    Také hosté využívají svou první přesilovku, máme tak srovnáno! THOMAS RÜFENACHT dostat nabito od Ebbetta, brankáři Lakers smolně propadl kotouč do sítě. 1:1! Asistence: Andrew Ebbett, Mark Arcobello.
    08:21 PERSSON - 1:0

08:21
    Växjö právě vstřelilo branku!
    Domácí rychle využívají početní výhodu a otevírají tak v deváté minutě skóre dnešního utkání! Horák nabil z pravého kruhu na modrou JOELU PERSSONOVI. Jeho následná dělovka skončila v levém horním růžku Genoniho svatyně. 1:0! Asistence: Roman Horák, Brendan Shinnimin.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 9. Persson (Horák, Shinnimin) – 18. Rüfenacht (Ebbett, Arcobello), 57. Kämpf (Ebbett, Andersson)

Växjö Lakers: Fasth (Andrén) – Rahimi, Persson, Högberg, P. Andersson, A. Lundberg, Burnström, Bohm, Heljemo – Kiiskinen, Horák, Ortega – Shinnimin, Pesonen, Bokk – Røndbjerg, Fröberg, Holmberg – Carnbäck, Josefsson, M. Lundberg
    SC Bern: Genoni (Caminada) – Almquist, Untersander, Gerber, C. Andersson, Blum, Krueger, Burren, Kamerzin – Moser, Arcobello, Mursak – Sciaroni, Haas, Scherwey – Kämpf, Ebbett, Rüfenacht – Grassi, Heim, Berger

Rozhodčí: Anton Gofman (RUS), Morgan Johansson (SWE) – Anders Nyqvist (SWE), Johan Löfgren (SWE)