Vítkovice – Košice 1:2 (1:3 po s.n.) | Miskolc – Gap 0:3 (kon.) | Poprad – Znojmo 4:1 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Rapaces de Gap
sk Neděle 02.09.2018, 15:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tatranský pohár

50:33
    Videli sme zaujímavú situáciu, ktorá na našich klziskách nie je až taká častá a jednoznačná. Balázs Láda a hráč Gapu Romain Gutierrez počas hry rázne zhodili dole z rúk rukavice a chceli si medzi sebou vymeniť niekoľko poriadnych úderov. Čiarový rozhodca však Gutierreza ihneď chytil zozadu a nedovolil im pustiť sa do férovej pästnej výmeny.
    Gutierrez dostáva 2 minúty za hrubosť a 10 minút za zhodenie rukavíc, totožný trest patrí aj Ládovi.

47:01
    Presilová hra pre DVTK Miškolc a šanca na zníženie. Dnešný dvojgólový strelec Jules Gallet dostáva dve minúty za podrazenie.

39:17
    Presilová hra pre Miškolc. Vincent Melin dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

34:42
    Hra je po nedovolenom zákroku Nikandrosza Galanisza prerušená. Center prvej formácie Miškolcu dostáva dve minúty za držanie.

28:21
    Presilová hra pre Miškolc. Za seknutie si dve minúty posedí Adam Kambeitz.

24:52
    Presilová hra pre rozbehnutý Gap. Za podrazenie si dve minúty na trestnej lavici posedí Alexis Loiseau.

18:40
    Presilovú hru získava tím Les Rapaces de Gap. Previnil sa Jed Rusk, dostáva dve minúty za napadnutie.

15:15
    Presilová hra pre DVTK Miškolc. Matt Nelson dostáva dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

10:59
    Miškolc však má ideálnu príležitosť na vyrovnanie. Teemu Loizeau sa previnil, dostáva 2 minúty za vrazenie na mantinel a 10 minút za následné nešportové správanie.