Frölunda – Vienna Capitals 1:4 (kon.) | Skellefteå – Bolzano 2:1 (kon.) | Zug – Něman Grodno 2:3 (po pr.)
TPS – Malmö Redhawks 1:2 (kon.) | IFK Helsinky – Tychy 2:1 (kon.) | Aalborg – Zürich 1:2 (kon.)
Bern – Cardiff 3:2 (kon.) | Salzburg – Växjö 4:3 (kon.)
Skellefteå AIK
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
HC Bolzano
Sobota 08.09.2018, 15:00 • Skellefteå Kraft Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina C

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek soboty! (17:41:11)

Příští utkání obou mužstev

SKE: ÚT 09. 10. 2018, 18:00: IFK Helsinky (venku)

BLZ: ST 10. 10. 2018, 17:30: GKS Tychy (venku)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Přesilová hra: 0/6 – 1/3

Skellefteå dotáhla utkání s Bolzanem do úspěšného konce a zvítězila těsně, 2:1. Na její výhře se šesti kanadskými body podílela první útočná formace ve složení Oscar Möller, Linus Lindström (oba gól, asistence) a Joakim Lindström (dvě asistence).
    Konečný výsledek: Skellefteå AIK - HC Bolzano 2:1

59:58
    Puk je u bezpečně mantinelu, domácí zvítězí.

59:20
    Nyní už může vyrazit Irving na střídačku, hosté v šesti!

59:08
    Skellefteå drží kotouč v útočném pásmu. Bolzano se tak ani nemůže dostat k odvolání brankáře.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:29
    Nahození MacKenzieho od modré, jednoduchý zákrok pro Lindvalla.

57:40
    Nyní se něco pokoušeli vymyslet Findlay s Blundenem, avšak nebyli úspěšní.

57:01
    Necelé tři minuty do konce třetí třetiny. Hostům se zatím vůbec nedaří dostat se do nějakého většího tlaku.

56:20
    Kotouč opustil hrací plochu, vhazovat by se za moment mělo ve střední třetině.

55:40
    Berggren jen nahodil ze střední třetiny na Irvinga, domácí potřebují dostřídat.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 27. Möller (L.Lindström, J.Lindström), 42. L.Lindström (J.Lindström, Möller) – 4. Insam (Miceli, Deluca)

Skellefteå AIK: Lindvall (Armalis) – Norén, Pudas, Djuse, Granberg, Lindgren, Berglund, Stenvall – Möller, L. Lindström, J. Lindström – Berggren, Pettersson, Holloway – Ericsson, Olimb, Aaltonen – Hedberg, Wingerli, Eriksson
    HC Bolzano: Irving (Smith) – Glira, Nordlund, Campbell, Geiger, MacKenzie, Marchetti, Brighenti – Blunden, Findlay, Catenacci – Insam, Kuparinen, Deluca – Petan, Carozza, Miceli – Frank, Bernard, Schweitzer

Rozhodčí: Petri Lindqvist (FIN), Tobias Björk (SWE) – Johannes Käck (SWE), Jan Sandström (SWE)

Diváci: 2 096