Děčín – Mostečtí Lvi 4:9 (kon.) | Kobra – Bílina 7:5 (kon.) | Sokolov – Řisuty 7:3 (kon.)
Trutnov – Letňany 3:2 (kon.) | Nymburk – Jablonec n/N 2:3 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 0:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
7:3 (2:2, 2:1, 3:0)
HC Řisuty
Středa 12.09.2018, 18:00 • Sokolov • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 1. kolo

Sokolov o svém vítězství 7:3 rozhodl v posledním třetině, kterou vyhrál 3:0. Hosté vydrželi 40 minut držet krok s domácím celkem. (20:11:33)

59:45
    Zadražilovu střelu z první vyrazil betonem Stahl.

59:02
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Michal Šíma – 2 min., podrážení). Hraje se pět na tři.

58:45
    Řisuty se osvobozují

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:12
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Jakub Kučera – 2 min., podrážení).

56:54
    Michal Fortelka se jen ztěžka zvedá z ledu.

56:42

56:38
    Kovařík nejprve nastřelil Fortelku, na podruhé dokázal dostat puk z pásma.

56:11
    Zakázané uvolnění Řisut.

55:40
    Domácí obránci vyhazují puk až do útočné třetiny.

54:57
    Puk končí po střele v ochranné síti

54:42
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Ondřej Pajk – 2 min., faul loktem).

52:21
    Josef Urbanec skvěle našel Matěje Kose, který ale byl skvostně vychytán brankářem Petrem Hruškou!

51:33
    Baník právě vstřelil branku!
    A sedmou trefu přidává MICHAEL ČEJKA, který přesně propálil Stahla – 7:3! Asistence: Martin Trapl.

50:41
    Sokolov se neustále tlačí dopředu.

49:58
    Fandí celý stadion.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 3. D.Hruška (Stříbrný, Přindiš), 5. Trapl (Čejka, Švec), 31. Zadražil (Šik, Stříbrný), 39. Kovařík (Vrána, Čurda), 43. Zadražil (Přindiš), 49. Stříbrný (T.Rohan, Šik), 52. Čejka (Trapl) – 15. Krpata (Potěchin, Dostál), 19. Rudovský (Rod, Kos), 39. Urbanec (Rod, Kolářík)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Vodička, Pajk, Přibyl, Rulík, Michálek, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Čejka, Čurda, Keszi, Stříbrný, Trapl, Hotěk, D. Hruška, Švec, Vrána, Zadražil, T. Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek.
    HC Řisuty: Stahl (Ilašenko) – J. Kučera, Potěchin, Dostál, Kolářík, Šíma, Chládek, Rudovský, Veber – Kos (C), Patyk, Urbanec, Krpata (A), Řepka, Vyskočil, Fortelka, Piovarči, Náprstek, Hampl, M. Kučera, Rod (A). Trenér: Martin Procházka.

Rozhodčí: Šindel – Zimmermann, Sedláček