Galatasaray Istanbul
4:1 (0:0)
Kasımpaşa SK
Pátek 14.09.2018, 20:05 • Türk Telekom, Istanbul • Turecká Superliga

Dnešní utkání nabídlo dva neskutečně rozdílné poločasy. První byl nudný, bez branek, bez šancí. druhá půle naopak byla na branky velmi plodná domácí Galatasaray se trefili hned 4x (Rodrigues 2, Derdiyok, Aziz) hosté dosáhli kýženého úspěchu pouze jednou ze sporné penalty, kterou proměnil Diagne. Obou celkům nebylo uznáno po brance z důvodu ofsajdu (Onyekuru – Diagne) Tři body tak zůstávají doma a Galatasaray se v tabulce bodově dotáhl právě na Kasimpasu. Čtenářům onlajnů přeji hezký a klidný večer. (22:13:55)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:14.

90+7

90+6
    Hosté si ještě rozehrají rohový kop.

90+5
    Galatasaray právě vstřelil branku!
    Juto Nagatomo si mohl vybrat komu nahraje ze čtyř nabíhajících spoluhráčů, volba nakonec padla na Henryho Onyekura a ukázala se jako špatná, jelikož byla do ofsajdu!

90+4
    Diagne se sice hezky a pohotově trefil, vše mu, ale kazí rozhodčí odpískaným ofsajdem.

90+3
    Střídání v týmu Kasımpaşa SK: ze hřiště odchází Mahmoud Trezeguet, přichází Hasan Bilal.

90+2
    Míč směrující na volného spoluhráče v podání domácích byl zmařen ofsajdem.

90+1
    U míče byl jako první vyběhnuvší brankář Köse.

90
    Rozhodčí nastaví 6 minut!

89
    Trezeguet potrápil, ale nepřekonal brankáře Musleru, který míč vyráží vedle sebe.

88
    Další kiks hostující obrany nebyl potrestán kvůli špatné finální přihrávce.

87
    Muslera rozehrával opravdu tragickým způsobem naštěstí bez vážných následků pro jeho družstvo.

86
    Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Sinan Gümüs, přichází Yunus Akgün.

85
    Skvělá myšlenka, ale míč byl příliš dlouhý, Trezeguet ho tudíž nemohl na kluzkém terénu zpracovat.

84
    Fanouškům domácího celku nevadí ani průtrž mračena a výtečně se baví.

83
    Donk se svojí koncovkou nezapíše mezi úspěšné střelce.

82
    Hostující hráč musí být ošetřen po nedovoleném zákroku.

Rostislav Králik

Branky: 55. Derdiyok, 58. Rodrigues, 65. Rodrigues, 77. Aziz – 76. Diagne (pen.)

Karty:   54. Rodrigues (GAL) – 30. Eduok (KSK), 53. Depe (KSK)

Galatasaray Istanbul: Muslera (C) – Linnes (79. Mariano), Aziz, Donk, Nagatomo – Kabak – Rodrigues (80. Onyekuru), Akbaba, Ndiaye, Gümüs (86. Akgün) – Derdiyok.
    Náhradníci: Cipe – Bayram, Mariano, Calik, Feghouli, Reges, Inan, Celik, Akgün, Onyekuru.

Kasımpaşa SK: Köse – Veigneau, Ben Youssef, Sari (C), Popov – Sadiku, Pavelka – Trezeguet (90+3. Bilal), Depe (69. Serbest), Eduok (59. Cek) – Diagne.
    Náhradníci: Yildiz, Birnican – Bilal, Ural, Sa, Cek, Yazgili, Demir, Serbest, Erboga.

Rozhodčí: Yildrim – Sonmez, Yilmaz