Dandy Malé Březno – Meziboří 9:0 (kon.) | Ještěři – Děčín 5:4 (kon.)
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
5:4 (1:2, 1:2, 3:0)
HBC Bazzy Děčín
Neděle 16.09.2018, 15:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 2. Liga - Čechy Sever • 3. kolo

A máme konec! Třetí třetina vyzněla jasně pro domácí plejery s ještěrem na prsou, kteří tuto periodu ovládli 3:0.
    Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a někdy příště napočtenou! (16:49:56)

44:42
    Kordule nahazuje do pásma, pro domácí to vypadá nadějně.

44:20
    Ještěři se drží v pásmu a Děčín moc neatakuje. Domácí mají blízko ke třem bodům.

43:41
    Domácí hrají v plném počtu.

43:33
    Kučerův lob končí až u Celnera.

43:28
    Minuta a půl do konce, bude se vhazovat před Landtem. Děčín zatím nesáhl do rizika se šesti hráči v poli.

43:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:48
    Ke střele se dostal domácí Straka, Celner jeho dělovku vyrazil až za síť.

42:25
    Pilař ani Hladiš netrefují bránu a Ještěři jdou do protiútoku.

41:41
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Wágner – 2 min., nedovolené bránění).

41:01
    Ještěři chytli slinu a drží se v útočném pásmu jak klíště. Naposledy se ke střele dostal Šilínek, ale netrefil bránu.

39:59
    Ještěři právě vstřelili branku!
    A Ještěři otáčejí vývoj zápasu! Nejprve dostal balonek David Haas do poloprázdné branky. Celner však tento pokus dokázal skokem vyrazit. Z následné dorážky Jiřího TOMÁŠE už neměl šanci. Asistence: David Haas, Lukáš Wágner.

39:35
    A máme srovnáno! Jiří Tomáš našel v mezikruží Miroslava STRAKU, který svižnou střelou překonal Celnera.Asistence: Jiří Tomáš. David Haas.

39:18
    Závar před Celnerem, hostující brankář má oranžádu pod sebou a hra se přerušuje.

38:15
    Obrovská šance Děčína! Přímo před brankou se ocitl sám Patrik Barčák, vystřelil hned dvakrát, ale ani jednou nedokázal domácího golmana překonat!

37:30
    Polovina třetí třetiny značí změnu stran.

37:20
    Domácí se díky Tomášovi osvobozují.

Vojtěch Červinka

Branky a nahrávky: 1. Tomáš, 20. Tomáš (Haas, Wágner), 35. Čejka (Tomáš), 40. Straka (Tomáš), 40. Tomáš (Haas, Wágner) – 4. Rubeš D. (Rubeš T., Kotlář), 6. Pilař (Horáček), 26. Pilař (Uhlíř, Barčák), 30. Hovorka (Horáček, Hladiš)

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem: Landt (Matějka) – Brhel, Burián, Čejka, Formánek, Haas, Kordule, Kučera, Myška, Řežábek, Straka, Šilínek, Tlapa, Tomáš, Vaněk, Wágner
    HBC Bazzy Děčín: Celner – Hladiš, Horáček, Hovorka, Kotlář, Pašek, Pilař, Rubeš D., Rubeš F., Rubeš T., Uhlíř, Vacek, Barčák, Ryvola

Rozhodčí: Loskot, Borč