Ajax – AEK Atény 3:0 (kon.) | Šachtar – Hoffenheim 2:2 (kon.) | Benfica – Bayern 0:2 (kon.)
Manchester City – Lyon 1:2 (kon.) | Plzeň – CSKA Moskva 2:2 (kon.) | Real Madrid – AS Řím 3:0 (kon.)
Valencia – Juventus 0:2 (kon.) | Young Boys – Manchester Utd. 0:3 (kon.)
Benfica Lisabon
0:2 (0:1)
Bayern Mnichov
Středa 19.09.2018, 21:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • Liga mistrů • Skupina E
    54. Renato SANCHES - 0:2

54
    Bayern právě vstřelil branku!
    Svěřenci Nika Kovače zasazují na začátku druhého poločasu Benfice tvrdý direkt. Sanches vybojoval míč na vlastní polovině a dostal se až hluboko na půli Benficy. Po rychlé protiakci Bayernu se k centru z levé strany dostal James Rodríguez, po jehož pobídce právě RENATO SANCHES uklidil kulatý nesmysl do sítě!
    10. Robert LEWANDOWSKI - 0:1

10
    Hosté převahu rychle přetavují v úvodní gól utkání! Franck Ribéry utekl po levém křídle a poté přenechal míč Alabovi, jenž v pokutovém území přesně našel ROBERTA LEWANDOWSKÉHO, který to udělal mazácky a poslal balon nechytatelně k pravé tyči.