Buffalo – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Columbus – Chicago 4:1 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 1:5 (kon.)
Washington – Boston 2:5 (kon.) | Tampa – Carolina 1:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 5:3 (kon.) | Colorado – Vegas 1:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 4:2 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:4 (kon.) | San Jose – Anaheim 4:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:4 (kon.)

Ostap Safin (EDM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 08:58
    Jakub Jeřábek (EDM) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:58 (07:18:16)

1. Ty Rattie (EDM) 2+0
    2. Elias Pettersson (VAN) 0+1
    3. Jesse Puljujärvi(EM) 1+0

Hostující celek dokázal tento zápas vyhrát, i když nebyl střelecky aktivnější. Canucks vyhráli na střely 37:28, jenže vstřelili jen dva góly. Velkou převahu měli ve třetí třetině, Montoya pochytal všech 14 střel.

59:56
    Jeden z hostujících hráčů pálil na prázdnou branku, ale trefil jen tyčku.

59:27
    Rattie dobruslil kotouč v útočném pásmu, ale zakončit se mu nepodařilo.

59:00
    To už probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině a pravděpodobně také v zápase.

58:36
    Vhazovat se nyní bude v útočném pásmu Canucks.

58:24
    Domácí pokračují ve hře bez brankáře.

58:05
    Goldobin nedokázal ve vyložené střelecké pozici trefit odkrytou část branky.

57:59
    Nilsson míří na střídačku, domácí to zkouší v šesti.

57:08
    Montoya kryje kotouč po střele, kterou před brankou dobře tečoval Horvat.

57:00
    Minuta přesilovky je pryč, další zbývá.

56:34
    Montoya byl pozorný a dokázal si poradit se střelou z bezprostřední blízkosti.

56:20
    Domácí hráči rozehrávají přesilovku, čas se jim hodně krátí.

56:10
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Jakub Jeřábek – 2 min., nedovolené bránění).

55:20
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hosté hrají zodpovědně.

54:40
    Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Domácí celek rozehrává od své branky. Nilsson raději přidržel kotouč. Bude se vhazovat před jeho brankou.

54:10
    Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 25. Baertschi (Horvat, Eriksson), 46. Goldobin (Horvat, Pettersson) – 10. Puljujärvi (Benning), 22. Rattie (Yamamoto, Benson), 44. Jones (Strome), 54. Rattie

Vancouver Canucks: Nilsson (DiPietro) – Biega, Del Zotto, Hutton, Stecher, Sautner, Tanev – Baertschi, Dahlen, Eriksson, Gagner, Goldobin, Granlund, Horvat, Leipsic, Motte, Pettersson, Schaller, Virtanen
    Edmonton Oilers: Talbot (Montoya) – Russell, Jeřábek, Garrison, Lowe, Jones, Benning, Lagesson – Rattie, Khaira, Strome, Brodziak, Kassian, Benson, Yamamoto, Safin, Marody, Vesey, McLeod, Caggiula, Puljujärvi

Rozhodčí: Kozari, Skilliter – Baker, Knorr