Buffalo – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Columbus – Chicago 4:1 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 1:5 (kon.)
Washington – Boston 2:5 (kon.) | Tampa – Carolina 1:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 5:3 (kon.) | Colorado – Vegas 1:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 4:2 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:4 (kon.) | San Jose – Anaheim 4:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:4 (kon.)
Boston – Calgary 3:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
Chicago Blackhawks
Středa 19.09.2018, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Příprava NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:35:15)

Československá stopa v utkání:
    Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:38

1. Liam Foudy (CBJ) 1+0
    2. Alexander Wennberg (CBJ) 1+1
    3. Jean-Francois Berube (tým) 15 zák., 1 gól

Je konec. Columbus dnes byl lepším týmem a po zásluze vyhrává jasně 4:1.
    Už v 1. minutě šli hosté do vedení po brance Fortina, ale následně předváděli Blue Jackets lepší hru a ve 13. minutě byli sladce odměněni trefou Dalpeho. V 19. minutě získali domácí šanci si zahrát první přesilovou hru, kterou využili, když se prosadil Samuelsson.
    Chicago vstoupilo do druhé dvacetiminutovky lépe, ale byli to domácí, kteří se ve 27. minutě dostali do velké šance, ovšem Ward si s ní poradil. Ve 35. minutě měl už druhý brankář hostů kliku, když u jeho brány zazvonila tyč.
    Vstup do třetí dvacetiminutovky vyšel domácím na jedničku, když se po třiceti šesti vteřinách radoval z branky Atkinson. Nakonec domácí přidali ještě jednu branku a to v 59. minutě, když se trefil Foudy.

59:27
    A následně přišla střela, ovšem ta skončila jen v lapačce Raaymakerse.

59:14
    Hosté to nyní ještě zkoušejí bez brankáře.
    58:07 Liam FOUDY - 4:1

58:07
    Columbus právě vstřelil branku!
    Domácí ještě dávají branku dvě minuty před koncem! Anderson zpoza brány soupeře poslal skvělou přihrávku před svatyní, kde se do puku opřel LIAM FOUDY, který dává gól! Asistence: Josh Anderson, Kevin Stenlund.

58:00

57:33
    Po chvíli vypálil Kevin Stenlund, ale jeho střela byla zblokována do ochranné sítě.

57:25
    Následně se už to Columbusu podařilo, ale stále beze střely.

56:56
    Ovšem Chicago se zatím brání velmi dobře a nenechali celou minutu dostat domácí hráče do svého pásma.

56:19
    Domácí nyní hrají přesilovou hru a drží puk v útočné třetině.

56:00
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Hayden – 2 min., podrážení).

55:28
    Momentální hra nepřináší nic zajímavého a bohužel ve třetí třetině nejsme svědky žádných šancí.

54:07
    Delia neudržel puk v lapačce, ale nebylo z toho nic vážnějšího, jelikož ho zastoupili dva obránci.

53:04
    Nyní se hra kouskuje a tentokrát to byl brankář domácích Raaymakers, který skryl kotouč pod lapačku.

52:38
    Opět se dostal ke střele Gustafsson, který se dnes řadí mezi nejlepší hráče hostů.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 13. Dalpe (Murray, Robinson), 19. Wennberg (Jones, Atkinson), 41. Atkinson (Foligno, Wennberg), 59. Foudy (Anderson, Stenlund) – 1. Fortin (Kahun, Gustafsson)

Columbus Blue Jackets: Berube (41. Raaymakers) – Jones, Murray, Carlsson, Collins, Simpson, Prapavessis – Wennberg, Atkinson, Foudy, Nash, Dalpe, Jenner, Sedlák, Robinson, Stenlund, Foligno, Anderson, Sherwood
    Chicago Blackhawks: Ward (31. Delia) – Davidson, Boqvist, Jokiharju, Hillman, Gustafsson, Dahlstrom – Anisimov, Kruger, Ejdsell, Kahun, Martinsen, Highmore, Hayden, Samuelsson, Kurašev, Noel, Fortin, Sikura

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Beau Halkidis – Dan O'Halloran, Beau Halkidis