Zlínsko – Vel. Meziříčí 3:5 (kon.) | Hulín – Uh. Brod 1:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Uničov 0:4 (kon.)
Hlučín – D. Benešov 2:2 (kon.)
FC Zlínsko
3:5 (1:3)
FC Velké Meziříčí
Pátek 28.09.2018, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

Hostující celek byl střelecky aktivnější a dokázal vyhrát tento zápas na půdě soupeře 5:3. Prakticky celý zápas Velké Meziříčí kontrolovalo hru a mělo převahu. (12:24:18)

90+0

89
    Nejprve hostující celek vypálil na braku, gólman míč vyrazil, a pak byla dorážka nepřesná.

88
    Domácí fotbalisté chtějí dohrát zápas na útočné polovině.

88
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Pavel Mezlík, přichází Jaroslav Krejčí.

86
    Hosté vybojovali autové vhazování na útočné polovině, v poklidném tempu se dohrává zápas.

86
    Žlutou kartu dostává Tomáš Mlýnek (FC Viktoria Otrokovice).

85
    Ten ale přišel o míč, a tak mohou hrát fotbalisté Meziříčí. Ti na útočné polovině o míč přišli.

85
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Petr Dolejš, přichází Radek Matulka.

84
    Volný kop rozehrává domácí celek, snaží se něco vymyslet na polovině soupeře.

82
    Žlutou kartu dostává Petr Dolejš (FC Velké Meziříčí).

80
    Deset minut hry zbývá do konce poločasu, hostující celek kontroluje hru, vede o dva góly a drží útočníky soupeře dál od svého brankáře.

79
    Velké Meziříčí se dopustilo faulu. Na půlce tak budou rozehrávat domácí.

78
    Otrokovice se po delší době propracovali na útočnou polovinu, kde kombinují. O míč ale přišli.

75
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, střelecky je aktivnější hostující celek. Na domácí branku vyslal 11 střel.

74
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jiří Kiška, přichází Petr Červenka.

73
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Domácí fotbalisté nic nevzdávají. Nyní se dokázali prosadit a znovu snižují, prosadil se JAN HLADÍK.

71
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení, na tuto střelu MICHALA BOUČKA brankář nedosáhl.

70
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, hostující celek vede o dva góly a míří za výhrou.

68
    Tempo hry poněkud opadlo, hraje se spíše na půlce a hra je plná nepřesností.

66
    Velké Meziříčí se pokoušelo dostat od zakončení, ale domácí obrana dobře zapracovala a překazila akci soupeře.

65
    I za tohoto stavu se snaží domácí fotbalisté hrát aktivně a pokouší se zdramatizovat zápas.

62
    Hostující celek dokázal zastavit útočné akce soupeře, navíc se dostal zpět do dvoubrankového vedení po přesné střele PAVLA SIMRA.

60
    Hostující brankář rozehrává od své branky.

59
    Otrokovice se postupnou akcí dostávají na útočnou polovinu. Hosté si dokázali poradit jen za cenu autového vhazování.

57
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme spíše klidnější pasáž hry.

56
    Domácím fotbalistům se podařilo dostat na dostřel soupeře, snižují na rozdíl jediné branky, trefuje se TOMÁŠ MLÝNSKÝ a na vyrovnání mají ještě hodně času.

53
    Zajímavá akce Otrokovic končí ránou, která byla zblokovaná. Míč tedy mají pod kontrolou fotbalisté Meziříčí.

49
    Prokombinovali se až do střelecké pozice, ale hostující obrana v rozhodující chvíli vybojovala míč.

48
    Otrokovice se pokouší něco vymyslet na útočné polovině.

47
    Domácí celek vstupuje do druhého poločasu s dvoubrankovým mankem.

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jakub Slaný, přichází Matěj Fiala.
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Martin Vašulka, přichází Tomáš Mlýnek.

46

45+0

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.

43
    Hosté si vypracovali zajímavou příležitost, která byla zakončená střelou. Brankář Otrokovic byl pozorný a zasáhl.

42
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat na útočnou polovinu.

42
    Žlutou kartu dostává Jan Hladík (FC Viktoria Otrokovice).

39
    Ještě před koncem poločasu chtějí domácí fotbalisté snížit. Nyní se pokoušeli propracovat do dobré střelecké pozice, ale na poslední chvíli akci zastavila obrana.

37
    V době, kdy se začínal stupňovat domácí tlak, se prosazuje hostující celek a upravuje svůj náskok na dvě branky. Prosazuje se PAVEL SIMR.

35
    Velké Meziříčí se po delší době dostalo ke střele na branku, kterou dokázal domácí gólman zastavit.

33
    Po vstřelené brance jsou domácí fotbalisté aktivní, pokouší se co nejrychleji vyrovnat. Jenže přes obranu hostujícího celku se dostávají těžko.

32
    Domácí celek se po rychlé akci dostává do šance, kterou proměnil, a tak je sníženo na rozdíl jediné branky. Trefuje se ADAM JASENSKÝ.

30
    Volný kop rozehrávají domácí fotbalisté. Ti se pokouší něco vymyslet na útočné polovině.

28
    Žlutou kartu dostává Pavel Mezlík (FC Velké Meziříčí).

25
    Žlutou kartu dostává Patrik Kaizar (FC Viktoria Otrokovice).

25
    Otrokovice se nyní usadili na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet. Výsledkem byla střela, která však končí mimo branku.

21
    Otrokovice vybojovaly na polovině soupeře autové vhazování. Následně jejich pokus o akci zastavil faulem jeden z hráčů soupeře.

19
    Marně se pokouší domácí fotbalisté něco vymyslet na útočné polovině. Velké Meziříčí hraje zodpovědně defenzivně.

17
    Brankář hostujícího celku rozehrává od své branky, následně v akci pokračovali jeho spoluhráči. Ke střele se nedostali.

14
    Hosté hrají ve velké pohodě, nyní vyslali na branku další střelecký pokus.

12
    Hosté hrají nyní dobře, krátce po své první brance přidávají také druhý gól utkání. S Otrokovicemi to nyní nevypadá příliš dobře. Svou šanci proměnil EDUARD SMEJKAL.

11
    Otrokovice rozehrávali rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana Velkého Meziříčí si dokázala snadno poradit.

9
    Hostující celek se dostává do vedení. První branku zápasu dává PETR DOLEJŠ.

8
    Dubec rozehrává od své branky, založil tak akci svého celku. Tu domácí obrana na půlce zastavila na cenu autového vhazování.

7
    Domácí celek nyní vyslal na další střelu na branku, ale brankář byl pozorný. Následně se do šance dostali také hosté. Ani oni ale neuspěli.

5
    Domácí brankář bude po nepovedené akci soupeřů rozehrávat od své branky.

3
    Aktivně hrající domácí celek vybojoval rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

2
    Svou úvodní šanci má za sebou také hostující celek. Ani tato rána nekončí za brankovou čárou.

1
    Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu aktivně, hned v úvodní minutě se dostali ke střele. Ta však končí ve středu branku. Vykopávat bude Dubec.

1

FC Viktoria Otrokovice
    Otrokovice nemají tak dobrý vstup do sezóny jako hostující celek. Z prvních osmi zápasů vyhrál tři, jednou remizoval a čtyřikrát prohrál. Tomuto celku se poslední dva zápasy vůbec nepovedly. Dolnímu Benešovu podlehl 3:4 a Kroměříži 0:1. V posledním zápase se Otrokovice nedokázaly prosadit.

Tento tým tým vstoupil do sezóny dobře, z prvních osmi duelů neprohrál ani jeden zápas. Třikrát vyhrál a pětkrát dokázal remizovat. Získal tak čtrnáct bodů do tabulky, což aktuálně stačí na pátou pozici. Fanoušci zejména zaujala domácí výhra nad Valašským meziříčím 6:2. V tomto zápase se dvakrát trefil Demeter a Dolejš. Jeden gól vstřelil Bouček a Matyáš si dal vlastní branku.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Moravskoslezské fotbalové ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Viktoria Otrokovice a FC Velké Meziříčí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Jan Prošek

Branky: 32. Jasenský, 56. Mlýnský, 73. Hladík – 9. Dolejš, 12. Smejkal, 37. Simr, 62. Simr, 71. Bouček

Karty:   25. Kaizar (OTR), 42. Hladík (OTR), 86. Mlýnek (OTR) – 28. Mezlík (VEM), 82. Dolejš (VEM)

FC Zlínsko: Semanko – Malý, Zábojník Vašulka (46. Mlýnek) – Ikedenachi, Koizar, Slaný (46. Fiala), Jasenský (C), Hladík, Kiška (74. Červenka), Skwarczek
    Náhradníci: Hrnčiřík – Markovič, Sohajn, Fiala, Červenka, Mlýdek

FC Velké Meziříčí: Dubec – Krigsmann, Bouček, Dolejš (85. Matulka), Šuta, Simr (C), Mezlík (88. Krejčí), Smejkal, Demeter, Kimínek, Mucha
    Náhradníci: Simandl – Krejčí, Smejkal, Matulka

Rozhodčí: Kneisl – Škrobák, Bureš