Rayo Vallecano – Espanyol 2:2 (kon.)
Rayo Vallecano
2:2 (1:2)
Espanyol Barcelona
Pátek 28.09.2018, 21:00 • Estadio del Rayo Vallecano • Španělská LaLiga • 7. kolo

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek svátečního večera. (22:54:25)

Utkání skončilo asi zaslouženou remízou a větší radost z ní musejí mít domácí. Espanyol po prvním poločase vedl, ale na začátku druhé půlky předvedl penaltový zákrok. Z toho vyrovnal Gaël Kakuta, od té doby bylo Vallecano více než vyrovnaným soupeřem. Na papíře byl tento tým outsiderem, ale favorita zaskočil.

90+4

90+1
    V prvním momentu ukázal hlavní rozhodčí na penaltový puntík, ale video ukázalo, že Hernán Pérez padal už před šestnáctkou. Espanyol bude rozehrávat volný kop z pravé strany.

90
    K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, jenž ukazuje, že se budou hrát tři minuty nad rámec normální hrací doby.

88
    Žlutou kartu dostává Álvaro García (Rayo Vallecano), který potřeboval zastavil protiútok soupeře, což dokázal za hranicí pravidel.

87
    Žlutou kartu dostává Víctor Sánchez (Espanyol Barcelona), který u postranní čáry poslal soupeře na zelený pažit.

87
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Marc Roca, přichází Sergi Darder.

86
    Vallecano v posledních minutách diktuje tempo hry a je jednoznačně nebezpečnější. Domácí vymysleli další centr z pravé strany, ale obrana tentokrát zafungovala na jedničku.

84
    Ovšem zakončení domácího celku zamířilo pouze do zdi. Jenže Vallecano se k balonu vrátilo a dál se drží na polovině soupeře.

83
    Žlutou kartu dostává Marc Roca (Espanyol Barcelona), který se pověsil na soupeře a daroval mu standardní situaci z výborné pozice ke skórování.

82
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Esteban Granero, přichází Oscar Melendo.

81
    Po kombinaci si na pravé straně naběhl Javi López, jehož centr odvrátila obrana Vallecana. To se opět rychle vydalo na polovinu soupeře, kde kombinuje.

80
    Posledních deset minut může rozhodnout o vítězi. Na zeleném pažitu drží balon hostující celek, ale jeho kombinace je poněkud kostrbatá.

79
    Žlutou kartu dostává Esteban Granero (Espanyol Barcelona), který podržel dres soupeře a tady nebyla jiná volba, než potrestání hráče.

78
    Krátce po střídání vhazoval domácí tým. Ovšem poté přišla pouze přihrávka zpátky na stopery. Uvidíme, zda se Vallecanu podaří něco vymyslet.