Zlínsko – Vel. Meziříčí 3:5 (kon.) | Hulín – Uh. Brod 1:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Uničov 0:4 (kon.)
Hlučín – D. Benešov 2:2 (kon.)
TJ Valašské Meziříčí
0:4 (0:1)
SK Uničov
Pátek 28.09.2018, 10:30Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

To je pro dnešek z Valašského Meziříčí vše. Díky za pozornost a přeji příjemný zbytek svátečního dne. (12:20:41)

90
    Branka Pavla Jeřábka ukončila druhý poločas. Hostující Uničov potvrdil roli favorita a vyhrává jasně 4:0. Bezzubé Valašské Meziříčí stále zůstává na předposledním místě tabulky.
    89. JEŘÁBEK - 0:4

89
    V pokutovém území se dostal ke střele PAVEL JEŘÁBEK, který tvrdou střelou propálil domácího Michuta.

88
    Žlutou kartu dostává Žilinský (TJ Valašské Meziříčí).

86
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Gold.

85
    Útok Uničova brzdí ofsajd.

84
    Před velkým vápnem napřáhl hostující Jeřábek, střela se mu ale vůbec nepovedla.

82
    Proti prudké přihrávce Uničova vyběhl pozorný Michut.

81
    Hráči obou celků už se nikam netlačí, utkání se již pomalu dohrává.
    79. VICHTA - 0:3

79
    Valašské Meziříčí ztratilo na své polovině míč, k němu se dostal hostující PARIS PURZITIDIS, který přízemní střelou k pravé tyči přidává další branku Uničova.

78
    K odraženému míči se na středu hranice pokutového území dostal ke střele Pospíšil, jeho střela těsně minula pravou tyč!

77
    Valašské Meziříčí si zkusí rohový kop z pravé strany hřiště.

75
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrána, přichází Matyáš.

73
    Pro centr Uničova si došel pozorný Michut, který ihned posílá svůj tým do útoku.

72
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Dostál, přichází Antl.

71
    Uničov se po kratší odmlce dostal opět do tlaku.

70
    Před námi je posledních dvacet minut dnešního zápasu. Dočkáme se od Valašského Meziříčí snížení?

69
    Náznak šance Vysokého Meziříčí zastavuje Uničov uprostřed hřiště faulem.

68
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Šichor, přichází Gajdoš.

67
    Domácí tým bude posílat dlouhý aut do pokutového území Uničova.

66
    V posledních minutách vidíme především boj o míč na pravé strany hřiště.

64
    Na prudkou střelu Vrány si po pravé straně nabíhali dva hráči Meziříčí. Při domácí smůle je míč těsně minul.

62
    Nákop Uničova odkopává domácí brankář.

61
    Útok Uničova je zastaven faulem uprostřed hřiště.

60
    V posledních minutách jsme viděli na obou stranách zajímavé šance. Druhý poločas vypadá zatím více "fotbalově", než ten první.

58
    Tvrdá střela Komendy letěla pouze doprostřed brány, kde našla dobře postaveného hostujícího brankáře.

57
    Uničov bude po faulu kopat zajímavou standardní situaci z levého rohu pokutového území.

55
    První větší šance domácích! Povedou střelu Furmánka vyráží na roh pozorný uničovský brankář Uvízl.
    53. DOSTÁL - 0:2

53
    Na centr z pravé strany si naskočil Dušan DOSTÁL, který posílá Uničov do dvoubrankového vedení!

52
    V pokutovém území Valašského Meziříčí upadl jeden z hostujících hráčů, na teatrální představení ale hlavní rozhodčí neskočil.

51
    Uničovské napadání dohnalo domácí obranu až k přihrávce na svého brankáře, který míč odkopává.

50
    Z centru Uničova nic nebylo. Domácí Michut bude rozehrávat od své brány.

49
    Za faul vidí žlutou kartu domácí Dominik Pěnička. Uničov bude rozehrávat volný kop.

48
    Jeden z hostujících hráčů se uvolnil podél pravé strany hřiště, jeho centr ale zachytává domácí brankář.

47
    Hostující Svoboda fauloval uprostřed hřiště a je hlavním rozhodčím napomínán.

46
    Hráči Uničova rozehráli druhý poločas a momentálně kombinují podél svého pokutového území.

46

Hráči obou celků nastupují na hřiště. Druhý poločas za malou chvilku začne.

45+2
    První poločas skončil. Už to vypadalo, že oba týmy půjdou do kabin za nerozhodnutého stavu. To ale odmítl hostující Krč, který proměnil po faulu Michálka pokutový kop. Nutno podotknout, že Uničov si za svojí aktivitu v prvním poločase vedení zasloužil. Druhý poločas začne přibližně v 11:33.

45+2
    V nastaveném čase se již nic neodehrálo a tak hlavní rozhodčí Silný ukončuje první poločas.

45
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

44
    Domácí Michálek si za pokutový zákrok vysloužil žlutou kartu.
    44. KRČ - 0:1

44
    Uničov právě vstřelil branku!
    ALEŠ KRČ proměňuje pokutový kop přesnou střelou k pravé tyči.

44
    Penalta pro Uničov!

42
    Na centr Krče si naskočil jeden z útočníků Uničova, následná hlavička těsně minula levý růžek brány.

41
    Centr Uničova odhlavičkovala se štěstím obrana domácích.

40
    Uničov se opět tlačil do útoku, tentokrát ale jeho úmysl přečetla domácí obrana, která míč odkopává do autu.

39
    Střelu Vichty vyráží domácí Michut! Domácí brankář drží Valašské Meziříčí nad vodou.

38
    Po dlouhé pauze se do útoku vrhá Valašské Meziříčí.

37
    Jeřábek ideálně netrefil odražený míč ve středu pokutového území. Uničov si v posledních deseti minutách vytvořil velký tlak!

36
    Dostál vyvezl míč až k pokutovému území domácích, při smůle hostů, na jeho centr si nikdo nenaskočil. Uničov pokračuje v útočné akci.

35
    Uničov bude vhazovat u rohového praporku při pravé straně.

34
    Michutovi se nepodařil odkop, který míří do autu.

32
    Uničov si v posledních minutách vypracoval řadu zajímavých šancí, ani jednu z nich však nedokázal proměnit a tak stále zůstává stav 0:0.

30
    Přízemní střela Jeřábka mířila až do rukavic domácího brankáře.

29
    Valašské Meziříčí slušným napadáním dostává pod tlak domácí obranu, která míč rozehrává až ke svému brankáři.

28
    Na levém rohu pokutového území napřáhl hostující Vichta, přízemní střela se mu ale vůbec nepovedla. Michut bude rozehrávat od své brány.

27
    Uničov mohl jít do vedení! To by ale musel Krč z blízkosti propálit domácího Michuta, který jeho střelu na poslední chvíli vyráží nohou.

25
    U lajnové čáry byl šlapákem faulován jeden z domácích hráčů, rozhodčí ale nesmyslně tento faul nepíská.

24
    Valašské Meziříčí si zkusí rohový kop z pravé strany.

23
    Už to vypadalo, že do samostatného úniku půjde domácí Furmánek, proti míč ale včas vyběhl brankář Uvízl, který míč odkopává.

21
    Hra se momentálně odehrává ve středu hřiště, kde se ani jednomu z týmů nedaří založit útočnou akci.

19
    Centr Žilinského odhlavičkovala obrana domácích do bezpečí.

18
    Po faulu si zkusí standardní situaci z levé strany pokutového území Uničov, zahrávat ho bude Žilinský.

18
    A další větší šance hostů! Tentokrát zakončil Komenda, ale ani tato střela nenašla tížený cíl.

17
    Zakončení hostů míří vedle brány Michuta.

16
    Náznak útoku Uničova brzdí útočný faul Jeřábka.

15
    Velká šance hostů! Na přízemní centr si došel ve skluzu Krč, který pouze trefuje dobře vyběhnutého brankáře Michuta.

14
    Domácí Furmánek si při pokusu o útoku špatně zpracoval míč, který doputoval až do zázemí. Uničov bude vhazovat na své polovině.

13
    Dostál se dostal k odraženému míči na hranici pokutového území, jeho jedovka trefila pouze bránícího hráče před sebou.

12
    Valašské Meziříčí fauluje ve středovém kruhu. Rozehrávat bude Uničov.

11
    Úvod utkání je podle očekávání, ani jeden z týmů nechce udělat větší chybu, hra je velmi opatrná. Ze hry však mají více hosté.

9
    Uničovský Vichta skvěle vybojoval míč a ještě lépe ho vyvezl až na polovinu domácích.

8
    Jeden z hostujících hráčů pronikl až do pokutového území hostů, jeho následný centr se mu ale vůbec nepovedl. Michut bude odkopávat.

7
    Hostující Svoboda byl faulován uprostřed hřiště. Uničov bude rozehrávat.

5
    Uničov rozehrává až od své obrany.

4
    Výkop se dostal až k hostujícímu brankáři Uvízlovi, který jej posílá na krajního obránce. Uničov zakládá útočnou akci a od úvodního hvizdu je daleko aktivnějším týmem.

3
    Komendovi se střela nepovedla, pouze našla hráče před sebou, následně se míč odrazil vedle Michutovi brány. Domácí brankář bude odkopávat.

2
    Uničov bude kopat nebezpečný přímý kop.

1
    O výkop se postarali hráči Uničova, kteří se ihned tlačí dopředu.

1

TJ Val. Meziříčí: Michut – Šichor, Žilinský, Michálek, Pěnička, Furmánek, Michálek, Bartozel (C), Vrána, Pospíšil, Dekleva
    Náhradníci: Pobořil – Matyáš, Gajdušek, Gold, Slovák, Gajdoš

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Bala, Svoboda, Dostál, Jeřábek, Komenda (C), Vichta, Krayzel, Seibert, Krč
    Náhradníci: Spurný – Můčka, Binar, Vejvoda, Antl

Rozhodčí: Silný – Kulička, Slováček

Domácí Valašské Meziříčí ještě nedokázalo v novém ročníku MSFL vyhrát. Aktuálně se nachází s pouhými třemi body na předposledním místě tabulky. Minulé kolo Valašské Meziříčí remizovalo v Uherském Brodu 0:0.

Hosté z Uničova se aktuálně nacházejí na dvanáctém místě tabulky MSFL. V posledním utkání Uničov remizoval na svém hřiště s Hlučínem 0:0.

Vzájemné zápasy:

Valašské Meziříčí – Uničov 2:7
    Uničov – Valašské Meziříčí 1:2

Dobrý den, v pátek se společně podíváme na deváté kolo MSFL, ve kterém vyzve pátnáctý celek TJ Valašské Meziříčí dvanáctý SK Uničov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.