HC Litvínov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Olomouc – Jihlava 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Kometa Brno 5:1 (kon.)
HC Litvínov
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 04.10.2018, 17:00 • ZS Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

V tuto chvíli je to z mojí strany všechno, u dalšího onlajnu napočtenou. (19:11:03)

61:51
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Ve vyrovnaném utkání vítězí domácí! PŘEMYSL SVOBODA se krásně proháčkoval až před Kašpara, kterému svojí kličkou nedal šanci a strhává vítězství na stranu Litvínova! Asistence: Marek Berka, Marek Havlík.

60:54
    Na druhé straně Bartoš střílí jen do hostujícího obránce.

60:22
    Prošek projel celé kluziště a zblízka pálí do Pejsara!

60:01

Napínavá třetí třetina nakonec končí remízou a bude se hrát prodloužení. Vyrovnání zařídil 18 vteřin před koncem domácí kapitán Dan Bartoš.

60:00

59:42
    A domácím se to povedlo! Viedemann se Svobodou kombinovali a puk poslali komu jinému, než domácímu kapitánovi DANU BARTOŠOVI, který za pět minut dvanáct vyrovnává na 3:3! Asistence: Jakub Viedemann, Přemysl Svoboda.

59:21
    Berka to zkusil tvrdě z mezikruží, nepřekonal ale Kašpara!

58:48
    Jejich útočné snažení ale zastavuje ofsajd.

58:45
    Domácí zkusí hru v šesti.

58:19
    Křemen podrazil Havlíka a jde si sednout na trestnou lavici. Litvínov dostal velkou šanci na vyrovnání, těsně před koncem zápasu.

58:01
    Gólman domácích raději podržel puk a bude se vhazovat před jeho brankou.

57:30
    A stejný hráč Pejsara nepřekonal ani ze strany, domácí brankář předvedl znovu skvělý zákrok.

57:11
    Havlíkovi puk nešikovně propadl, následnou střelu Prošek namířil příliš vysoko.

56:58
    Černý to zkusil z levého kruhu, Pejsar střelu dobře viděl a bez problémů ji kryje.

56:21
    Další velkou šanci Litvínova zahodil Jindra! Skvělý Kašpar drží svůj tým nad vodou.

56:00
    Berka zkusil přízemní střelu, ani ta však nekončí v kleci hostí!

Ondřej Mach

Branky a nahrávky: 11. Jouza (Kysela, Baláž), 40. Bártek (Jouza, Kovačič), 60. Bartoš (Svoboda, Viedemann), 62. Svoboda (Berka, Havlík) – 1. Bernáth (Klejna, Prošek), 35. Klejna (Prošek, Záruba), 45. Petrov.

HC Litvínov: Pejsar (Zajíček) – Bártek, Šubrt, Viedemann, Baláž, Kitzberger, Kroupa, Havlík (A) – Jindra, Kysela, Berka, Limanovský, Bartoš (C), Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek (A), Svoboda.
    HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Kašpar) – Bernáth, Klejna, Přibyl, Kořán, Pohanka, Tureček (A), Novák – Záruba, Maydl, Berčík, Prošek (A), Petrov, Křehlík, Holub (C), Černý, Křemen, Jílek, Remeš.

Rozhodčí: Micka – Špůr, Hynek.