HC Litvínov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Olomouc – Jihlava 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Kometa Brno 5:1 (kon.)
HC Motor České Budějovice
5:1 (2:1, 0:0, 3:0 - 0:0)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 04.10.2018, 18:00DHL Extraliga juniorů • Skupina C

Motor si z utkání odnáší tři body, Kometa jeden. Českobudějovičtí sehráli skvěle především třetí třetinu, v níž skórovali hned třikrát. Brňané poté vybojovali bod v nadstavbě, konkrétně v nájezdech.

Děkuji vám za pozornost, z tohoto utkání je to vše. (20:22:38)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
    Autorem vítězného nájezdu je JAKUB BRABENEC.

4. série
    1:3
    Pavel Novák zkusil zakončit z bekhendu, ovšem kotouč mu pravděpodobně sjel a Micka následně zasáhl betonem. Kometa tedy vítězí!

4. série
    1:3
    Dvořák si na Popelkův pokus sáhl, v cestě do branky mu ale nezabránil.

3. série
    1:2
    Jakub Čížek vykoupal Micku a následně mu kotouč z bekhendu zasunul za záda! Povedená trefa.

3. série
    0:2
    Minárik jako první z Brněnských nedává! Trefil zadní plexisklo.

Do branky Motoru se vrací Marek Dvořák

2. série
    0:2
    Řezáč trefil jen Mickovu výstroj, brněnský gólman kotouč uschoval v lapačce.

2. série
    0:2
    Brabenec z bekhendu posílá kotouč až za Svobodova záda!

1. série
    0:1
    Naopak Michal Silný nic moc nevymýšlel a zkusil jen vystřelit. Bohužel pro něj a jeho tým neuspěl.

1. série
    0:1
    Svozil to provedl perfektně! Forsberogovo kličkou nedal Svobodovi moc šancí.

Samostatné nájezdy začínají.

Na nájezdy se rozcvičuje Daniel Svoboda, který se tak zřejmě postaví do branky.

Prodloužení ve třech na obou stranách branku nepřineslo, půjde se tedy do samostatných nájezdů, které začnou za pár okamžiků.

Konec prodloužení.

64:28
    Brněnská kombinace vyvrcholila střelou z vrcholku kruhu. Z hole ji vyslal Michal Kunc, bohužel pro něj ale jen do prvního clonícího hráče.

63:51
    Daniel Dudáček dostal kotouč ihned po buly a poslal jej alespoň do středního pásma. Motor tedy z oslabení nějaké vteřinky ukrojil.

63:33
    A uvidíme vyloučení! A to z řad domácích hokejistů. Dvě minuty za podrážení inkasuje Matouš Hrubec.

Adam Pavlíček

Branky a nahrávky: 1. Káník (Šafář), 6. Pouzar, 44. Prospal (Dudáček, Grossmann), 48. Novák (Čížek, Dudáček), 60. Novák – 12. Kunc (Minárik), rozh. náj. Brabenec