Astana – Rennes 2:0 (kon.) | AC Milán – Olympiakos 3:1 (kon.) | Anderlecht – Dinamo Záhřeb 0:2 (kon.)
Real Betis – Dudelange 3:0 (kon.) | Bordeaux – Kodaň 1:2 (kon.) | Curych – Ludogorec 1:0 (kon.)
Fenerbahce – Trnava 2:0 (kon.) | Karabach – Arsenal 0:3 (kon.) | Leverkusen – Larnaka 4:2 (kon.)
Rosenborg – RB Lipsko 1:3 (kon.) | Salzburg – Celtic 3:1 (kon.) | Vorskla Poltava – Sporting 1:2 (kon.)
Zenit – Slavia 1:0 (kon.) | Apollon Limassol – Marseille 2:2 (kon.) | BATE – PAOK 1:4 (kon.)
Frankfurt – Lazio 4:1 (kon.) | Chelsea – Fehérvár 1:0 (kon.) | Jablonec – Dynamo Kyjev 2:2 (kon.)
FK Krasnodar – Sevilla 2:1 (kon.) | Malmö – Besiktas 2:0 (kon.) | Rangers – Rapid 3:1 (kon.)
Sarpsborg – Genk 3:1 (kon.) | Spartak – Villarreal 3:3 (kon.) | Standard – Akhisarspor 2:1 (kon.)
Fenerbahce Istanbul
2:0 (0:0)
FC Spartak Trnava
Čtvrtek 04.10.2018, 18:55 • Şükrü Saracoğlu - Istanbul • Evropská liga • Skupina D

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (20:54:21)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 6:7. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 22:14.

Utkání sledovalo 29 622 diváků.

Je dobojováno. Domácí nakonec ve druhé půli dali dva góly zásluhou Islama Slimaniho a dokráčeli tak k výhře. Hosté sympaticky bojovali, ale na snížení či srovnání stavu skóre to nestačilo. Z horké půdy v Istanbulu tak nepřivezou ani bod.

90+4

90+3
    Zápas se už jen dohrává. Už jsme v nastavené třetí minutě a stále tak hosté neměli možnost dostat se na kontaktní branku.

90+2
    Znovu hráči Istanbulu byli hodně pozorní a nepustili hosty do další akce. Stále se snaží držet míč daleko od Tekinovy branky a pomalu, ale jistě směřují ke třem bodům.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.

89
    Domácí už jen kontrolují hru a vypadá to, že svůj dvoubrankový náskok uhájí. Drží balon co nejdále od své branky.

88
    Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Islam Slimani, přichází Mehmet Topal.

87
    Ani z jedné této standardní situace se nedostali k šanci, která by mohla vést ke snížení a balon tak znovu získávají domácí hráči.

86
    Po něm ale hosté příliš branku domácích neohrozili, nicméně hráči Trnavy vybojovali další roh, tentokráte z druhé strany.

86
    Další rohový kop pro hosty.

84
    Pas na Kadlece pokryl domácí hráč a na polovinu domácích tak hostujícího fotbalistu nepustil.

84
    Ghorbani dostal přihrávku od Oravce a poté střílel na branku domácích, jenže bylo to znovu do plné obrany Fenerbahce. Domácí tak získávají míč a jdou dopředu.

83
    Valbuena se uvolnil, naběhl si před velké vápno a jeho přízemní střela končí jen vedle hostující branky. Chudý tak bude balon odkopávat od svého zařízení.

82
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Erik Jirka, přichází Fabian Miesenböck.

81
    Ten rozehrál Valbuena, ale míč srazili hosté do bezpečí. Poté se k němu dostali opět domácí a zahrozili před Chudým. Ten byl mezi třemi tyčemi pozorný.