Česká Lípa – Bulldogs 3:5 (kon.) | Otrokovice – Pardubice 7:5 (kon.)
3:5 (3:1, 0:1, 0:3)
Bulldogs Brno
Sobota 13.10.2018, 19:00 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga • 9. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek sobotního večera. Těším se u dalších online textových přenosů. Na shledanou! (20:54:01)

Lépe do utkání vstoupili domácí. Ti drželi vedení až do konce druhé třetiny. Následně přišla střelecká podívaná Bulldogs. V 58. minutě mohl srovnat stav Daniel Štěrba, který však nedokázal proměnit trestné střílení. Českolipští zkusili power-play, jenž se nevydařilo a Brno přidalo poslední branku a upravilo tak skóre na 3:5.

Bulldogs právě vstřelili branku!
    Střela domácích skončila těsně před brankovou čárou, odkud vypálil JAKUB MAREK přímo do prázdné branky. Bez asistence

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:38
    Dvořák se musel na chvilku vrátit do branky, ale domácí už znovu zkouší power-play.