Frýdek-Místek – Zlínsko 1:3 (kon.) | Hulín – Líšeň 2:3 (kon.) | Rýmařov – Vyškov 1:1 (kon.)
Uh. Brod – Petřkovice 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Hodonín 2:2 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
1:1 (1:0)
MFK Vyškov
Sobota 20.10.2018, 14:30 • Fotbalový areál SK Jiskra Rýmařov, Rýmařov • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:28:46)

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí remízou 1:1. Ve 28. minutě se prosadil Šupák a Rýmařov šel do vedení. Ve druhém poločase hostí snažili až se dočkali v 89. minutě, když se trefil Jan Krejčí. Obě mužstva si tak připsala po jednom bodu.

90+3

90+3
    Posléze si hosté vypracovali šanci, ale ta skončila jen vedle brány.

90+2
    Němec za svůj nedovolený zákrok uviděl žlutou kartu a Vyškov tak má volný kop.

90+1
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Ondruška, přichází Piroška.
    89. Jan KREJČÍ - 1:1

89
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Přece jenom hosté srovnávají a to minutu před koncem základní hrací doby! Po přihrávce do vápna se prosazuje JAN KREJČÍ.

86
    Nyní Jiskra získala volný kop, po kterém přišla hlavička jen vedle brány.

84
    Hostující hráč Látal se dopustil faulu a uviděl kartu žluté barvy.

83
    Posléze se dopředu vydal Vyškov, ale domácí obrana se ubránila.

81
    Hosté se dopustili dalšího faulu na své polovině a čas se jim hodně krátí.

80
    Opět získal Rýmařov standardní situaci, ale následná střela šla nad.

79
    Nakonec to byla přímá rána na bránu, se kterou si Kunický poradil.

78
    Nyní Jiskra získala přímý kop, tak uvidíme co nám nabídne.

77
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Přerovský, přichází Krejčí.

Dnešní utkání sleduje 211 diváků.

76
    Lahodný se provinil faulem a uviděl žlutou kartu.

75
    Následně přišel faul z domácí strany.

74
    Rýmařov získal autové vhazování na polovině soupeře, ale posléze míč odhlavičkoval hostující obránce.

73
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Arsič, přichází Dovhanjuk.

71
    Hostující hráč se provinil faulem a Jiskra tak má volný kop z pravé strany.

69
    Střela domácího hráče byla zblokována na hranici vápna.

67
    Centr domácích z pravé strany skončil pouze v rukou Kunického.

64
    Následně už přišla střela, která letěla pouze vedle brány.

63
    Opět drží míč Vyškov, ale zatím je to bída z hostující strany.

61
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází György R., přichází Kocúr.

59
    Šupák uviděl žlutou kartu.

57
    Vyškov opět získal autové vhazování na své polovině a snaží se dostat do zakončení.

55
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Bartley, přichází Vintr.

54
    Vyškov se sice dostal do vápna, ale tam přišel jen faul.

51
    Posléze se Vyškov dostal ke střele, ale po té se rozezněly jen plechy za bránou.

50
    Zatím vidíme ve druhém poločase plno faulů a nedovolených zákroků.

48
    Ale následná standardka nic nepřinesla. K míči se tak dostal Vyškov.

47
    Hosté se provinili faulem a Jiskra získala volný kop z pravé strany.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:34.

První poločas je u konce a Rýmařov zatím vede 1:0, když se ve 28. minutě prosadil Šupák. Druhá půle tak bude ještě zajímavá, jelikož je vše otevřené.

45+1

45+1
    Hostující hráč se dopustil jen faulu.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

44
    Domácí se pokoušejí něco vymyslet, ale nemohou se dostat do nějakého zakončení.

42
    Opět přišla střela hostů, ovšem ta skončila jen nad svatyní Kameníka.

41
    Posléze přišel další centr hostů, ale ani tentokrát nic nenabídl.

40
    S následnou střelou si ale poradil Kameník a bude to rohový kop pro hosty.

39
    Michal Furik nyní uviděl žlutou kartu a Vyškov získal volný kop z dobré pozice.

36
    Střela hostujícího hráče skončila pouze nad bránou soupeře.

34
    Jiskra se dostala dopředu, ale následně se pouze provinila faulem.

32
    Nyní se hraje nahoru dolů a vidíme tak aktivní hru obou celků.

30
    Hostující hráč se dostal do zakončení, ale s tím si poradil Kameník.
    28. Tomáš ŠUPÁK - 1:0

28
    Rýmařov právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení! Po centru do vápna se prosazuje TOMÁŠ ŠUPÁK a Rýmařov tak vede skoro po půl hodině hry 1:0!

24
    Přihrávka hostů nebyla přesná a je to tak další autové vhazování pro Rýmařov.

22
    Ovšem ani tento volný kop nic nepřinesl a posléze získala Jiskra na druhé straně rohový kop.

20
    Následně se domácí hráč Jiskry dopustil nedovoleného zákroku, když zajel do soupeře a Vyškov získal volný kop.

19
    Posléze se ovšem dopředu dostala Jiskra a získala rohový kop z pravé strany.

18
    Vyškov nyní získal autové vhazování na polovině soupeře.

15
    Domácí hráč zkoušel své štěstí z dálky, ale jeho pokus letěl jen nad bránu Vyškova.

14
    Nyní se hostující hráč provinil faulem ve středu hrací plochy.

13
    Po ošetření lékařem se může pokračovat ve hře.

12
    Nyní se hra opět přerušila, jelikož leží na trávníku jeden z hostujících hráčů.

10
    A opět se Vyškov dostal do zakončení, ale to tentokrát skončilo pouze vedle domácí svatyně.

8
    První šance zápasu, když se hostující hráč dostal ke střele uvnitř vápna, ale tu vyrazil do zámezí Kameník!

7
    Následná standardní situace Jiskry ovšem nic velkého nenabídla.

6
    Posléze přišel faul z hostující strany a Rýmařov tak získal přímý kop z velmi dobré pozice.

5
    Hostující útočník se nyní nachytal v ofsajdové pasti.

4
    Útok Vyškova nic velkého nepřinesl a domácí brankář tak získal balón.

3
    Následný centr ale skončil pouze u hráčů Vyškova.

2
    Hostující hráč se nyní provinil faulem a Jiskra tak získala volný kop z levé strany.

1
    O úvodní výkop se postaral domácí Rýmařov.

1

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Harazin, Němec, Furik J. (C), Dydowicz, Furik M., Tilkeridis, György R., Šupák, Ondruška, Kolísek
    Náhradníci: Baroš – Furik D., Kováč, György P., Piroška, Kocúr

MFK Vyškov: Kunický – Zavadil, Látal, Vintr, Lahodný, Arsič, Bartley, Tijani (C), Přerovský, Jeřábek, Němeček
    Náhradníci: Sova – Nganzi, Krejčí, Vintr, Matocha, Dovhanjuk, Novotný

Rozhodčí: Vlastimil Ogrodník – Peter Mrázek, Zdeněk Kneisl.

Rýmařov je aktuálně až na třinácté pozici s jedenácti body a skóre 17:30. V posledním utkání zavítal do Otrokovic, kde ovšem podlehl po boji těsně 2:3. Nejlepším střelcem je se šesti góly Navrátil.
    Vyškov je na tom o něco lépe, protože je na osmém místě se šestnácti body a skóre 20:15. V posledním zápase remizoval v domácím prostředí s Vrchovinou 1:1. Nejlepším střelcem je se sedmi góly Vintr.

Ve 12. kole MSFL se proti sobě utkají týmy SK Jiskra Rýmařov a MFK Vyškov. Naposled se spolu tato mužstva utkala v minulé sezóně na půdě Rýmařova, který zvítězil 4:1. Dnes se bude opět hrát ve Fotbalovém areálu SK Jiskra Rýmařov v Rýmařově. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Vlastimil Ogrodník a jeho asistenti Peter Mrázek a Zdeněk Kneisl. Úvodní výkop je naplánován na 14:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.