Frýdek-Místek – Zlínsko 1:3 (kon.) | Hulín – Líšeň 2:3 (kon.) | Rýmařov – Vyškov 1:1 (kon.)
Uh. Brod – Petřkovice 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Hodonín 2:2 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
1:1 (1:0)
MFK Vyškov
Sobota 20.10.2018, 14:30 • Fotbalový areál SK Jiskra Rýmařov, Rýmařov • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Ve 12. kole MSFL se proti sobě utkají týmy SK Jiskra Rýmařov a MFK Vyškov. Naposled se spolu tato mužstva utkala v minulé sezóně na půdě Rýmařova, který zvítězil 4:1. Dnes se bude opět hrát ve Fotbalovém areálu SK Jiskra Rýmařov v Rýmařově. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Vlastimil Ogrodník a jeho asistenti Peter Mrázek a Zdeněk Kneisl. Úvodní výkop je naplánován na 14:30.

Rýmařov je aktuálně až na třinácté pozici s jedenácti body a skóre 17:30. V posledním utkání zavítal do Otrokovic, kde ovšem podlehl po boji těsně 2:3. Nejlepším střelcem je se šesti góly Navrátil.
    Vyškov je na tom o něco lépe, protože je na osmém místě se šestnácti body a skóre 20:15. V posledním zápase remizoval v domácím prostředí s Vrchovinou 1:1. Nejlepším střelcem je se sedmi góly Vintr.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Harazin, Němec, Furik J. (C), Dydowicz, Furik M., Tilkeridis, György R., Šupák, Ondruška, Kolísek
    Náhradníci: Baroš – Furik D., Kováč, György P., Piroška, Kocúr

MFK Vyškov: Kunický – Zavadil, Látal, Vintr, Lahodný, Arsič, Bartley, Tijani (C), Přerovský, Jeřábek, Němeček
    Náhradníci: Sova – Nganzi, Krejčí, Vintr, Matocha, Dovhanjuk, Novotný

Rozhodčí: Vlastimil Ogrodník – Peter Mrázek, Zdeněk Kneisl.

1

1
    O úvodní výkop se postaral domácí Rýmařov.

2
    Hostující hráč se nyní provinil faulem a Jiskra tak získala volný kop z levé strany.

3
    Následný centr ale skončil pouze u hráčů Vyškova.

4
    Útok Vyškova nic velkého nepřinesl a domácí brankář tak získal balón.

5
    Hostující útočník se nyní nachytal v ofsajdové pasti.

6
    Posléze přišel faul z hostující strany a Rýmařov tak získal přímý kop z velmi dobré pozice.

7
    Následná standardní situace Jiskry ovšem nic velkého nenabídla.

8
    První šance zápasu, když se hostující hráč dostal ke střele uvnitř vápna, ale tu vyrazil do zámezí Kameník!

10
    A opět se Vyškov dostal do zakončení, ale to tentokrát skončilo pouze vedle domácí svatyně.

12
    Nyní se hra opět přerušila, jelikož leží na trávníku jeden z hostujících hráčů.

13
    Po ošetření lékařem se může pokračovat ve hře.

14
    Nyní se hostující hráč provinil faulem ve středu hrací plochy.

15
    Domácí hráč zkoušel své štěstí z dálky, ale jeho pokus letěl jen nad bránu Vyškova.

18
    Vyškov nyní získal autové vhazování na polovině soupeře.

19
    Posléze se ovšem dopředu dostala Jiskra a získala rohový kop z pravé strany.

20
    Následně se domácí hráč Jiskry dopustil nedovoleného zákroku, když zajel do soupeře a Vyškov získal volný kop.

22
    Ovšem ani tento volný kop nic nepřinesl a posléze získala Jiskra na druhé straně rohový kop.

24
    Přihrávka hostů nebyla přesná a je to tak další autové vhazování pro Rýmařov.

28
    Rýmařov právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení! Po centru do vápna se prosazuje TOMÁŠ ŠUPÁK a Rýmařov tak vede skoro po půl hodině hry 1:0!
    28. Tomáš ŠUPÁK - 1:0

30
    Hostující hráč se dostal do zakončení, ale s tím si poradil Kameník.

32
    Nyní se hraje nahoru dolů a vidíme tak aktivní hru obou celků.

34
    Jiskra se dostala dopředu, ale následně se pouze provinila faulem.

36
    Střela hostujícího hráče skončila pouze nad bránou soupeře.

39
    Michal Furik nyní uviděl žlutou kartu a Vyškov získal volný kop z dobré pozice.

40
    S následnou střelou si ale poradil Kameník a bude to rohový kop pro hosty.

41
    Posléze přišel další centr hostů, ale ani tentokrát nic nenabídl.

42
    Opět přišla střela hostů, ovšem ta skončila jen nad svatyní Kameníka.

44
    Domácí se pokoušejí něco vymyslet, ale nemohou se dostat do nějakého zakončení.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45+1
    Hostující hráč se dopustil jen faulu.

45+1

První poločas je u konce a Rýmařov zatím vede 1:0, když se ve 28. minutě prosadil Šupák. Druhá půle tak bude ještě zajímavá, jelikož je vše otevřené.

Druhý poločas začne přibližně v 15:34.

46

47
    Hosté se provinili faulem a Jiskra získala volný kop z pravé strany.

48
    Ale následná standardka nic nepřinesla. K míči se tak dostal Vyškov.

50
    Zatím vidíme ve druhém poločase plno faulů a nedovolených zákroků.

51
    Posléze se Vyškov dostal ke střele, ale po té se rozezněly jen plechy za bránou.

54
    Vyškov se sice dostal do vápna, ale tam přišel jen faul.

55
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Bartley, přichází Vintr.

57
    Vyškov opět získal autové vhazování na své polovině a snaží se dostat do zakončení.

59
    Šupák uviděl žlutou kartu.

61
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází György R., přichází Kocúr.

63
    Opět drží míč Vyškov, ale zatím je to bída z hostující strany.

64
    Následně už přišla střela, která letěla pouze vedle brány.

67
    Centr domácích z pravé strany skončil pouze v rukou Kunického.

69
    Střela domácího hráče byla zblokována na hranici vápna.

71
    Hostující hráč se provinil faulem a Jiskra tak má volný kop z pravé strany.

73
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Arsič, přichází Dovhanjuk.

74
    Rýmařov získal autové vhazování na polovině soupeře, ale posléze míč odhlavičkoval hostující obránce.

75
    Následně přišel faul z domácí strany.

76
    Lahodný se provinil faulem a uviděl žlutou kartu.

Dnešní utkání sleduje 211 diváků.

77
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Přerovský, přichází Krejčí.

78
    Nyní Jiskra získala přímý kop, tak uvidíme co nám nabídne.

79
    Nakonec to byla přímá rána na bránu, se kterou si Kunický poradil.

80
    Opět získal Rýmařov standardní situaci, ale následná střela šla nad.

81
    Hosté se dopustili dalšího faulu na své polovině a čas se jim hodně krátí.

83
    Posléze se dopředu vydal Vyškov, ale domácí obrana se ubránila.

84
    Hostující hráč Látal se dopustil faulu a uviděl kartu žluté barvy.

86
    Nyní Jiskra získala volný kop, po kterém přišla hlavička jen vedle brány.

89
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Přece jenom hosté srovnávají a to minutu před koncem základní hrací doby! Po přihrávce do vápna se prosazuje JAN KREJČÍ.
    89. Jan KREJČÍ - 1:1

90+1
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Ondruška, přichází Piroška.

90+2
    Němec za svůj nedovolený zákrok uviděl žlutou kartu a Vyškov tak má volný kop.

90+3
    Posléze si hosté vypracovali šanci, ale ta skončila jen vedle brány.

90+3

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí remízou 1:1. Ve 28. minutě se prosadil Šupák a Rýmařov šel do vedení. Ve druhém poločase hostí snažili až se dočkali v 89. minutě, když se trefil Jan Krejčí. Obě mužstva si tak připsala po jednom bodu.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:28:46)