Real Madrid – Plzeň 3:2 (kon.)
Real Madrid
3:2 (1:0)
FC Viktoria Plzeň
Úterý 23.10.2018, 16:00 • Estadio Alfredo Di Stefano (Madrid) • UEFA Youth League • Skupina G
    62. Rodrigo Antonio RODRIGUES - 3:2

62
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Bláznivé utkání pokračuje. RODRIGUES dostal spoustu místa i prostoru v pokutovém území a střelou z otočky prostřeluje Maříka potřetí. Nyní je opět na řadě Viktorie.
    58. Kryštof KRÁTKÝ - 2:2

58
    Plzeň právě vstřelila branku!
    To jsou věci, co vidíme na stadioně. O minutu později máme opět vyrovnáno. Brankář Ramos se snažil odkopnout míč, ale trefil pouze šestnáctiletého KRYŠTOFA KRÁTKÉHO, který šťastně vyrovnává.
    57. Akinlabi PARK - 2:1

57
    Bohužel radost Viktorie trvala jen dvě minuty. Střídající AKINLABI PARK dostal výbornou přihrávku od Mohy a tváří tvář nedal Maříkovi šanci. Tohle zamrzí.
    54. Šimon GABRIEL - 1:1

54
    Neskutečné, Viktoria vyrovnává na 1:1, ale jak! K odraženému míči se v pokutovém území dostal ŠIMON GABRIEL, který parádní ranou odšpuntoval neskutečnou radost.
    5. Pérez BAEZA - 1:0

5
    Bohužel obrana Viktore poprvé kapituluje. Fran García utekl na levé straně, následně míč předal přesně do pokutového území, kde byl připravený PÉREZ BAEZA, ten jen placírkou uklidil míč k levé tyčce.