Třinec – Zlín 1:2 (2:4 po s.n.) | K. Vary – Olomouc 5:0 (kon.) | Liberec – Plzeň 3:0 (kon.)
Vítkovice – Pardubice 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 3:1 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Mountfield HK – Sparta 2:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Škoda Plzeň
Neděle 28.10.2018, 16:00 • Home Credit Arena • Tipsport extraliga • 14. kolo

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera! (19:02:51)

Trestné minuty: 10 – 12

Bílí Tygři porazili na domácím ledě Plzeň 3:0, přičemž tak ukončili sérii dvou proher. Na jejich výhře měl velký podíl brankář Roman Will, který pochytal všech 38 střeleckých pokusů soupeře. Góly domácích poté postupně obstarali útočníci Marek Kvapil, Petr Jelínek a Jakub Valský.

Hokejisté Škodovky zaznamenali druhou prohru v řadě.

59:55
    Bílí Tygři to zvládnou i s nulou pro Romana Willa!

59:35
    Fanoušci v Home Credit Areně vstávají ze svých sedadel a děkuji svým oblíbencům za předvedený výkon.

59:08
    Vráblík se snažil něco vymyslet, jenže jeho přihrávka zprava mezi kruhy postrádala přesnost.

58:22
    Utkání se nám už pouze dohrává.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Milčakov už samozřejmě zase zpět mezi třemi tyčemi.
    57:35 Jakub VALSKÝ - 3:0

57:35
    Liberec právě vstřelil branku!
    O dnešním vítězi máme s největší pravděpodobností rozhodnuto! Kotouč totiž do opuštěné plzeňské brány dovezl JAKUB VALSKÝ. Jeho pátý gól v sezoně 2018/2019, 3:0! Asistence: Marek Kvapil.

57:03
    Střela Kracíka z levé strany Will ale i nadále drží čistý štít.

56:08
    Brána Plzně je prázdná!

56:07
    Konec reklamní přestávky, Jelínek a Němec na vhazování po levici Willa.

56:07
    Will hru přerušuje, 3 minuty a 53 vteřin před koncem závěrečného dějství proběhne poslední reklamní přestávka.

55:40
    Plzni se nyní nedaří vytvořit si nějaký větší tlak, jako tomu bylo ve druhé třetině.

55:01
    Necelých pět minut do konce třetí třetiny. Podaří se ještě Škodovce nějak zdramatizovat toto utkání?

54:56
    Střely na bránu: 28 – 34
    54:27 Petr JELÍNEK - 2:0

54:27
    Domácí jdou do dvougólového vedení! Situaci 2 na 1 skvěle vyřešili přihrávají Krenželok a zakončující PETR JELÍNEK. Velmi povedená akce libereckých hokejistů, Jelínkův třetí gól v sezoně, 2:0! Asistence: Lukáš Krenželok, Dominik Lakatoš.

53:56

53:55
    Postavení mimo hru v podání Liberce, do návratu Jonese zbývá už pouze jedna vteřina.

53:29
    Tygři zaměstnávají brankáře Milčakova několika střelami. Na druhý gól ale stále čekají.

53:00
    Jelínek našel ze středu napravo Lence, ten následně trefil horní tyč!

52:52
    Střelecký pokus Ševce od modré čáry zablokoval hned první bránící hráč.

52:10
    Ordoš se zleva tlačil před bránu, zakončit se mu ovšem nepodařilo.

51:57
    Do konce trestu Jonese ještě zbývají dvě minuty.

51:34
    Redenbachovi nesedla zprava střela bez přípravy.

51:24
    Nyní to zkusil zleva Kvapil, Milčakova ale nezaměstnal.

50:35
    Přesilovce domácích zatím chybí střelba.

49:56
    Podaří se Tygrům zhodnotit čtyřminutovou přesilovou hru?

49:56
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Nick Jones – 2+2 min, vysoká hůl).

49:53
    Střelecký pokus Ordoše z levého kruhu pro vhazování skončil na boční síti.

49:31
    Ofsajd Škodovky, hra je přerušena.

49:20

49:08
    Liberec se znovu osvobodil a oslabení už ubrání.

48:21
    První polovina z trestu Lakatoše je pryč, Will zatím může být relativně v klidu.

48:01
    Doherty se postaral o další vyhození Bílých Tygrů.

47:29
    Liberečtí hokejisté dostali touš do neutrální zóny.

47:20
    Přesilová hra pro Plzeň a vhazování po levici Willa.

47:20
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Dominik Lakatoš – 2 min., hákování).

46:58
    Další velmi dobrý zákrok libereckého brankáře. Zleva jej otestoval Denis Kindl.

46:41
    Střely na bránu: 22 – 30

46:32
    Zpět do akce! Vhazuje se po levici Willa mezi hole Redenbacha a Kracíka.

46:32
    Eberleho pokus z ostrého úhlu Will vyrazil do ochranné sítě. Následuje první reklamní přestávka závěrečné třetiny.

46:03
    Vzápětí je tu další icing od hostů.

45:55
    Hokejisté Plzně poslali puk na zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před Milčakovem.

45:10
    Krenželok se snažil natlačit před Milčakova, jeden z beků Škodovky ale odvedl dobrou defenzivní práci.

44:49
    Také střela Gulaše na druhé straně byla zablokována.

44:26
    Pokus Ševce od modré čáry byl zablokován soupeřem na zadní mantinel.

43:56
    Úvodní minuty třetí třetiny se zatím hrají poměrně v poklidném tempu.

43:32
    Další útočnou akci Plzně obstaral Stach, Will ale zasahovat nemusel.

42:55
    Indrák dostal přihrávku před bránu, k zakončení se už ale následně zase nedostal.

42:26
    Gulašovo nahození od levého mantinelu, Will bez problémů vyráží.

42:17
    Will má puk pod kontrolou, následovat bude za malý moment vhazování po jeho pravici.

41:47
    Straka neprošel do útočného pásma, obrana Liberce zafungovala na vlastní modré čáře velmi dobře.

40:54
    Střela Kratěny z mezikruží, Will vytáhl skvělý zákrok!

40:35
    Kotouč v obranné zóně hostů, oba týmy střídají.

40:03
    Úvodní vhazování třetí třetiny ovládli Bílí Tygři.

40:01

Obě mužstva se vrátila zpět na ledovou plochu. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za malou chvíli!

Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 21 – 27
    Zblokované střely: 1 – 12
    Vhazování (%): 59 – 41
    Hity: 12 – 7
    Trestné minuty: 8 – 8

V prostřední periodě jsme se už gólu dočkali. V 29. minutě poslal domácí tým do vedení Marek Kvapil. Zkušený útočník tak prodloužil svou bodovou sérii na 13 zápasů. Plzenští hokejisté ovšem měli ve druhé části výrazně navrch. Velmi dobrý výkon ovšem zatím v bráně Tygrů podává Roman Will.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:58
    Ve druhé třetině se už nic dalšího nestane.

39:52
    Na opačné straně střílel z dobré pozice Hudáček, Milčakov ale připraven na správném místě.

39:34
    Nahození Eberleho ze středu útočného pásma minulo Willovu svatyni.

39:19

39:01
    Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

38:42
    Další vyhození Škodovky.

38:20
    První polovina z přesilovky Liberce je pryč. Milčakov zatím bez práce.

37:38
    Vyhození Preisingera, hosté mohou vystřídat svou bránící čtveřici.

37:19
    2 minuty a 41 vteřin do konce druhé třetiny a další možnost pro svěřence Pešána na přesilové hře. Vhazování po pravici Milčakova.

37:19
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Václav Nedorost – 2 min., podrážení).

37:15
    Škodovka se nyní poměrně dlouho udržela v útočném pásmu. Liberečtí vyhodili pouze za cenu icingu.

36:38
    Nahození Jakuba Kindla tečováno mezi kruhy Němcem, avšak mimo tři tyče.

36:30
    Eberle vystřelil od pravého mantinelu z otočky, Will byl pozorný.

35:41
    Ve hře se nyní objevují nepřesnosti na obou stranách.

34:31
    Čároví pískají icing hokejistů Plzně. Hra se tedy vrátí zpět před Milčakova.

34:14
    Na druhé straně to zkusil zprava Ordoš, našel ale pouze připraveného Milčakova.

33:42
    Útočná akce Vráblíka, liberecká obrana ale zafungovala velmi dobře. Will zasahovat nemusel.

32:36
    Střely na bránu: 17 – 23

32:27
    Můžeme zase pokračovat. Redenbach a Kodýtek na vhazování po levici Milčakova.

32:27
    Přerušení hry, je tu reklamní přestávka.

32:11

31:57
    Další velkou šanci šelem měl Hudáček, z těsné blízkosti ale poslal touš vedle.

31:30
    Tlak domácích hokejistů pokračuje. Škodovka nemůže vyhodit.

31:12
    Pulpánovi začíná běžet druhá trestná minuta, Liberec kombinuje v útočném pásmu.

30:24
    Ševc vypálil prudce bez přípravy, Milčakov ale dokázal vyrazit.

30:11
    Přesilovka hra pro domácí tým, vhazování po levici běloruského brankáře ve službách Plzně.

30:11
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Lukáš Pulpán – 2 min., sekání).

30:05
    Valský měl příležitost přidat druhý gól Tygrů, ztroskotal ale na Milčakovovi.

29:59
    Jsme těsně před polovinou utkání a Bílí Tygři vedou na domácím ledě nad Plzní 1:0. Autorem gólu byl Kvapil.

29:20

29:20
    Čerešňákovo nahození od modré našlo rukavici Willa. Po přerušení následuje reklamní přestávka.
    28:40 Marek KVAPIL - 1:0

28:40
    Devětadvacátá minuta utkání, Bílí Tygři otevírají skóre! MAREK KVAPIL se dnes podruhé dostal do samostatného úniku, přičemž jej vyřešil perfektním bekhendovým blafákem. Milčakov neměl šanci. Pro Kvapila je to osmý gól, čtyřiadvacátý bod v letošní sezoně, 1:0! Asistence: Radan Lenc.

27:58
    Jak už bylo uvedeno, hokejisté Plzně jsou nyní výrazně aktivnější. Will ale drží svůj tým.

27:25
    Na opačné straně kluziště zkusil štěstí Kratěna, Will vyrazil levým betonem do rohu.

26:58
    Lakatoš se snažil prosadit po levé straně, daleko se ovšem s kotoučem nedostal.

26:21
    Střely na bránu: 12 – 21

25:59
    Po delší době útok domácích. Valského pokus z levé strany ale nebyl z nejpřesnějších.

25:41
    Nahození Jakuba Kindla od modré čáry, liberecký brankář znovu v akci.

25:29
    Will přikryl kotouč pod svou rukavici před Stachem, následovat bude další buly v obranné třetině Bílých Tygrů.

24:43
    Plzeň je nyní lepším týmem. Will musel předvést další zákrok.

24:07
    Gulaš se natlačil s kotoučem zleva před bránu, Will a obrana Liberce ale znovu dokázala odolat.

23:23
    Hudáčkův pokus ze středu útočného pásma, Milčakov pohodlně vyráží betonem a holí do ochranné sítě.

23:07
    Zakázané uvolnění ze strany Bílých Tygrů.

22:55

22:52
    Will vyrazil maskou střelecký pokus Kratěny z pravého kruhu do ochranné sítě.

22:19
    Střelu Jonese od modré se ještě pokoušel dorážet před bránou Nedorost, Will a jeho spoluhráči ale celou situaci zvládli.

22:05
    Od modré čáry nyní vypálil Čerešňák, trefil ale pouze střed brány, a tudíž i připraveného Willa.

21:44
    Mužstvo Filipa Pešána se osvobozuje. Škodovka příliš šancí nemá.

21:34
    Domácí ve čtyřech.

21:00
    Jelínek uspěl na buly a Šmídovi se následně podařilo po mantinelu vyhodit.

20:55
    Obrovská příležitost pro plzeňské hokejisty. K dispozici totiž mají 39 vteřin dlouhou přesilovku 5 na 3.

20:55
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Martin Ševc – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

20:51
    Dělovka Stacha z pravé strany, Will vyráží kotouč do ochranné sítě.

20:25
    Jakub Kindl zavezl puk do útočného pásma a hosté zde začínají kombinovat.

20:02
    Škodovka začíná druhou třetinu na přesilové hře.

20:01

Hokejisté Liberce a Plzně se vracejí zpět na led Home Credit Areny. Druhá část bude zahájena za malou chvíli.

Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 11 – 11
    Zblokované střely: 1 – 7
    Vhazování (%): 62 – 38
    Hity: 8 – 3
    Trestné minuty: 6 – 4

Úvodní dvacetiminutovka utkání mezi Bílými Tygry a Škodovkou je minulostí. Ačkoliv jsme gól neviděli, mohli jsme sledovat poměrně pěkný hokej z obou stran. Největší šanci měli hosté, a to v 18. minutě. Straka ale z mezikruží trefil pouze pravou tyč.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:59
    V poslední vteřině to ještě zkusil z velké vzdálenosti Gulaš, Will ale jednoduše vyrazil betonem do rohu.

19:51
    Nebezpečná střela od Stacha z pravé strany, pro Willa se jednalo o těžký zákrok.

19:39
    Tygři ihned po vhazování vyhazují až k Milčakovovi.

19:34
    26 vteřin do konce první třetiny a druhá přesilovka pro Plzeň. Vhazuje se po levici Willa.

19:34
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Tyler Redenbach – 2 min., podrážení).

19:01
    Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:51
    Aktivní forčekink domácích hokejistů, Škodovka nemá na rozehrávku klid.

18:34
    Lenc pouze odevzdal touš soupeři a následně míří za spoluhráči vystřídat.

17:38
    Straka střílel z mezikruží bez přípravy a nastřelil brankovou konstrukci!

17:25
    Vhazovalo se po pravici libereckého brankáře.

17:23
    Kotouč skončil v ochranné síti za Willovými zády, hra je přerušena.

17:02
    Plzenští s pukem ve vlastní zóně, oba týmy prostřídávají své formace.

16:39
    Kratěna napřáhl na levé straně k ostré ráně, Will ji ovšem dokázal zlikvidovat.

16:13

16:10
    Ofsajd Plzně, do návratu Ordoše zbývají už pouze tři vteřiny.

15:46
    Svěřenci Pešána se opět osvobozují.

15:25
    Tygři dostali puk do střední třetiny, přičemž mají možnost alespoň částečně prostřídat svou bránící čtveřici.

15:14
    První polovina z trestu Ordoše je minulostí, Škodovka kombinuje v útočném pásmu.

14:22
    Ihned po vhazování se vydal do útoku při oslabení Lakatoš, avšak Milčakova nezaměstnal.

14:13
    Plzeň má možnost první početní převahy. Vhazování po pravici Willa.

14:13
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jan Ordoš – 2 min., nedovolené bránění).

13:57
    Útočná akce Škodovky ale neměla dlouhého trvání a hrají znovu domácí.

13:33
    Krenželokova přihrávka zpoza brány nenašla žádného spoluhráče, hrát může soupeř.

13:12
    O kotouč se usilovně bojuje u střídačky hostů.

12:48
    Liberečtí jsou s verdiktem sudích samozřejmě nespokojení. Vhazuje se ale po pravici Milčakova.

12:48
    Kvapil se dostal za obranu soupeře, do samostatného úniku, Milčakov jej ale dokázal zastavit. Následně se kotouč objevil za brankovou čárou, zřejmě to už ale bylo po přerušení hry.

12:16
    Střely na bránu: 5 – 7

12:08
    Zpět do akce! Lenc a Nedorost v souboji na vhazování po levici gólmana Škodovky.

12:08
    Střelecký pokus Ordoše z pravého kruhu našel pouze lapačku Milčakova. Na řadu přichází druhá reklamní přestávka.

11:48
    Postavení mimo hru ze strany plzeňských hokejistů.

11:35
    Další útočnou akci hostů se snažil vymyslet Kracík, obrana Liberce byla ale dobře zorganizovaná.

11:05
    Dobrá střela od Stacha, Will ale vyrazil kotouč svou vyrážečkou do rohu.

10:01
    Máme za sebou polovinu první třetiny. Liberec zatím hraje doma s Plzní bez branek.

09:54
    Nedorost se rychle obtočil kolem brány soupeře a snažil se o zakončení k bližší tyči, Tygři ale dokázali odolat.

09:08
    Pokus Eberleho z levé strany, Will zasahuje.

08:28
    Nahození Jakuba Kindla od modré čáry bylo ještě před bránou někým tečováno, Will se tak musel mít na pozoru.

08:01
    Střely na bránu: 3 – 5

07:59
    Konec reklamní přestávky, vhazuje se v neutrální zóně, poblíž trestné lavice Škodovky.

07:59
    Hra je přerušena, proběhne první reklamní přestávka.

07:58

07:42
    Obrovská šance pro Valského, který střílel z těsné blízkosti, Milčakov nyní podržel své spoluhráče.

07:06
    Domácí v plném počtu. Začíná jejich přesilovka.

07:05
    Lenc přihrával zleva před bránu, nikoho ze spoluhráčů zde ovšem nenašel.

06:39
    Oba týmy jsou ve čtyřech.

06:24
    Puk mimo hrací plochu, vhazovat se bude v neutrální zóně.

06:12
    Plzeň se osvobodila.

05:58
    Bílí Tygři mají k dispozici 41 vteřin trvající početní výhodu 4 na 3!

05:58
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Conor Allen – 2 min., hrubost).

05:48
    Prudká střela Eberleho z levé strany, Will ale dokázal touš vyrazit před sebe.

05:37
    Liberci nevyšel přechod do útočného pásma, čároví odpískali ofsajd.

05:22
    Lenc střílel bekhendem z pravé strany, puk si to ale namířil do ochranné sítě.

05:06
    Přesilovka Tygrů netrvala dlouho – poměr sil na ledě se nám srovnává. Vhazování po pravici Willa.

05:06
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Martin Ševc – 2 min., zásah do nohou).

04:44
    Hostům se daří ihned po vhazování kotouč vyhodit ze své obranné zóny.

04:39
    Pátá minuta utkání a první přesilová hra pro Bílé Tygry. Vhazuje se po levici Milčakova.

04:39
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (David Stach – 2 min., hákování).

04:31
    Liberecký gólman má kotouč ve své moci, rozhodčí hru přerušují.

04:18
    Střela Allena od modré na Willa neprošla.

03:41
    Úvodní minuty utkání nabízejí pěknou podívanou.

03:22
    Na druhé straně ohrozil Milčakova z mezikruží Lakatoš. Běloruský brankář ve službách Plzně vyrazil betonem do rohu.

02:51
    Střelecký pokus Straky od levého mantinelu postrádal přesnost. Will mohl zůstat naprosto v klidu.

02:14
    Jelínek přihrál na Krenželoka, ten se ovšem následně ke střele nedostal.

01:45
    Kracík se obtočil kolem brány, přičemž následně vyzkoušel Willovu pozornost. Gólman Liberce byl ale u pravé tyče včas připraven.

01:09
    Bekhendový pokus Hudáčka z levé strany, Milčakov zapisuje první zákrok v dnešním zápase.

00:24
    Po 24 vteřinách hry se píská Škodovce postavení mimo hru.

00:03
    Po buly se kotouče ujímají domácí hokejisté.

00:01

Do středového kruhu se na vhazování staví Redenbach a Nedorost, jdeme na to!

Hymna je minulostí, utkání mezi Bílými Tygry a Škodovkou začne co nevidět.

Oba týmy už jsou nastoupeny na modrých čarách. V Home Credit Areně zazní československá! státní hymna.

Startující brankáři
    (Statistiky: Tipsport extraliga 2018/2019)

LIB: Roman Will – 26 let, CZE
    → Z:13 V:7 PR:2.69 %ÚS:90.34 SO:1

PLZ: Dmitri Mitja Milčakov – 32 let, BLR
    → Z:4 V:2 PR:2.22 %ÚS:91.35 SO:0

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Šmíd (A), Doherty, Derner, T. Hanousek, Ševc, Havlín, Maier – Ordoš, Redenbach, Valský – M. Kvapil, L. Hudáček, Lenc – L. Krenželok, P. Jelínek (C), Teplý – M. Zachar, Lakatoš, D. Špaček.

HC Škoda Plzeň: Milčakov (Frodl) – J. Kindl (A), Jones, Allen, Čerešňák, Vráblík, Pulpán – Indrák (A), Nedorost, Gulaš (C) – Stach, Preisinger, Kratěna – D. Kindl, Kracík, V. Němec – Straka, Kodýtek, Eberle.

Rozhodčí: Pavel Hodek, Petr Úlehla – Lukáš Kajínek, Kamil Zavřel.

Denis Kindl (Ú) – 13 záp., (6+3), 9 KB

V Home Credit Areně právě začalo předzápasové rozbruslení.

Příjemné nedělní odpoledne! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání Tipsport extraligy mezi týmy Bílí Tygři Liberec a HC Škoda Plzeň.

ZAJÍMAVOSTI

Z posledních pěti vzájemných zápasů se hned ve čtyřech případech radovali z výhry hokejisté Plzně.

Obě mužstva se utkala ve čtvrtfinále play-off 2017. Sérii tehdy ovládl Liberec 4:2 na zápasy.

Bílí Tygři jsou v Tipsport extralize momentálně nejlepším týmem, co se ofenzivy týče. Škodovka je naopak zase nejlépe bránícím týmem.

Mužstvo Filipa Pešána má v tuto chvíli v lize nejlepší přesilovku. Západočeši jsou zase nejlepší při hře v oslabení.

VZÁJEMNÉ ZÁPASY – SEZONA 2018/2019

1. kolo
    14. 09. 2018, 17:30 – Home Monitoring Aréna:
    HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)

HC ŠKODA PLZEŇ

Škodovce v tuto chvíli patří v tabulce české nejvyšší hokejové soutěže páté místo se ziskem 24 bodů. Oproti Bílým Tygrům mají ale její hokejisté odehráno o jeden zápas méně.

V minulém utkání, hraném v pátek, 26. října, svěřenci Ladislava Čiháka prohráli na ledě Energie Karlovy Vary 1:3. Jejich jediný gól přitom obstaral v 16. minutě Denis Kindl.

Na ledové ploše libereckých šelem Plzeň ukončí svůj dvouzápasový trip. Následně bude mít k dispozici dvě domácí utkání po sobě. Přivítá v nich mimochodem Kometu Brno a Vítkovice Ridera.

Kdo je ve formě?

Denis Kindl bodoval ve třech zápasech v řadě, přičemž si v nich připsal za dva góly a jednu asistenci celkem tři kanadské body.

Útočníci Jan Eberle, Petr Straka mají oba z posledních dvou zápasů celkem tři kanadské body. Eberle dva góly, jedna asistence; Straka gól, dvě asistence.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC

Bílí Tygři se před zápasem s Plzní nacházejí na čtvrtém místě Tipsport extraligy, přičemž mají na svém kontě celkem 25 bodů. Proti Západočechům odehrají druhé utkání ze svého třízápasového homestandu. (Homestand = zápasy doma v řadě za sebou.)

V sobotu, 27. října, liberečtí hokejisté prohráli se Spartou Praha 4:5 v prodloužení. Vstup do utkání jim přitom vyšel na výbornou – ve 13. minutě vedli 3:0. Ještě na začátku 53. minuty pak mimochodem měli k dispozici vedení 4:2.

O góly Tygrů proti Pražanům se postarali útočníci Tyler Redenbach, Radan Lenc, Jakub Valský a Marek Kvapil. Jmenovaní hokejisté si navíc ke gólu připsali každý i po jedné asistenci.

Z posledních pěti zápasů vyhrál Liberec pouze dvakrát. Svou sérii tří domácích zápasů v řadě uzavře v pátek, 2. listopadu, proti Pirátům z Chomutova.

Kvapil získal z posledních pěti zápasů celkem 10 kanadských bodů – dva góly, osm asistencí. Bodovat se mu podařilo už ve 12 zápasech po sobě.

Útočník Libor Hudáček v posledních čtyřech zápasech zaznamenal za tři góly a šest asistencí celkem devět kanadských bodů.
    NE 28. 10. 2018, 16:00: Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování Tipsport extraligy! V neděli, 28. října, má česká nejvyšší hokejová soutěž na svém programu 14. kolo. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy Bílí Tygři Liberec a HC Škoda Plzeň. Úvodní vhazování bude v Home Credit Areně vhozeno v 16:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 29. M. Kvapil (Lenc), 55. P. Jelínek (L. Krenželok, Lakatoš), 58. Valský (M. Kvapil)

Rozhodčí: Pavel Hodek, Petr Úlehla – Lukáš Kajínek, Kamil Zavřel

Diváci: 6 917