Hannover – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Ulm – Düsseldorf 1:5 (kon.) | Chemie Lipsko – Paderborn 0:3 (kon.)
Darmstadt – Hertha 0:2 (kon.) | Augsburg – Mohuč 3:2 (po pr.) | Heidenheim – Sandhausen 3:0 (kon.)
Rödinghausen – Bayern 1:2 (kon.) | Wiesbaden – Hamburg 0:3 (kon.)
FC Augsburg
3:2 (1:2)
1. FSV Mohuč 05
Úterý 30.10.2018, 20:45 • WWK Arena, Augsburg • Německý pohár • 1/16 finále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (23:20:53)

Je konec! Augsburg nakonec zvládl prodloužení o něco lépe a postupuje do další fáze DFB Pokalu! O výhře domácího celku rozhodl v samotném závěru první části prodloužení Caiuby! Hosté se ve druhé polovině prodloužení tlačili na polovinu domácích, ale zadáci Augsburgu odehráli skvělé utkání a zaslouženě postupují.

120+1

120
    V samotném závěru prodloužení se Mohuč usadila na polovině Augsburgu a ještě hledala cestu do zakončení. Přihrávka na levou stranu skončila u domácích zadáků.

119
    Brosinski potáhl míč po pravém křídle na polovinu domácího celku. Krajní obránce Mohuče odcentroval na zadní tyč, jenže míč propadl do autu.

118
    Skvělou práci odvedl Caiuby, který vybojoval míč na polovině hrací plochy, potáhl jej na polovinu soupeře a nasbíral cenné vteřinky k dobru.

117
    Hosté zahrávali další přímý kop v blízkosti pokutového území, ale ani tentokrát domácí branku neohrozili.

116
    Caiuby se znovu probil až do pokutového území, jenže střelou z ostrého úhlu trefil jen nohu vracejícího se obránce v červeném dresu.

115
    Mohuč se ale rychle dostala zpátky k míči a ihned se dere do útoku. Hostům zbývá na vyrovnání posledních pět minut. Čeká nás velké drama.

114
    Framberger vybojoval vhazování na polovině hrací plochy. Domácí hráči už nikam nespěchají a snaží se hlavně kombinovat s míčem na kopačkách.

113
    Další centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, kde se do zakončení dostal střídající Mateta, jenže zády k brance netrefil zařízení.

112
    Luthe tentokrát musel zasahovat. Domácí brankář neměl se střelou ze střední vzdálenosti problémy a vyrazil míč na rohový kop.

111
    Mwene spěchal za vysokým centrem na hranici pokutového území. I tentokrát však v hlavičkovém souboji uspěl obránce v bílém.

110
    Žlutou kartu dostává Gotze (FC Augsburg).

109
    Do rozehrávky hostujícího celku se nyní musel zapojit také brankář Zentner, který míč nakopl na polovinu Augsburgu. Nikdo v červeném však balón nevybojoval.

108
    Hinteregger skvěle vystoupil na hranici pokutového území a hlavou odvrátil nebezpečný centr z pravé strany. Augsburg ale čekají těžké chvíle.

107
    Max poslal prudkou přihrávku na polovinu soupeře. Hráči Mohuče však nepřesnou pobídku vystihli a získali balón pro sebe.

106
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Ujah, přichází Mateta.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Tomáš Kubečka

Branky: 41. Caiuby, 87. Gregoritsch, 105. Caiuby – 21. Mwene, 45. Quaison

Karty:   110. Gotze (AUG)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 15:9. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 12:10.
    FC Augsburg: Luthe – Framberger, Gouweleeuw, Hinteregger, Max – Khedira, Gregoritsch – Morávek (78. Gotze), Koo (67. Richter), da Silva – Hahn (75. Finnbogason)
    Náhradníci: Gotze, Schmid, Richter, Jensen, Finnbogason, Danso, Leneis

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Brosinski, Bell, Hack, Bussmann – Gbamin, Maxim, Mwene – Ujah (106. Mateta), Quaison (80. Malong), Onisiwo
    Náhradníci: Martín, Boetius, Oztunali, Mateta, Malong, Muller, Gurleyen

Rozhodčí: Grafe – Schiffner, Sinn