Ebro – Valencia 1:2 (kon.) | Lugo – Levante 1:1 (kon.) | Leganés – Rayo Vallecano 2:2 (kon.)
Sant Andreu – Atlético 0:1 (kon.)
CD Leganés
2:2 (1:2)
Rayo Vallecano
Úterý 30.10.2018, 20:30 • Estadio Municipal de Butarque • Španělský pohár • 1/16 finále

Velmi zajímavé první utkání osmifinále Copa del Rey mezi domácím Leganés a hostujícím Vallecanem vítěze nenašlo. Hosté se dvěma góly v rozmezí pěti minut dostali v první půli do dvoubrankového vedení, ale domácí smazali náskok soupeře díky zásahům nejaktivnějšího hráče utkání Youssefa El-Nesyriho. Před odvetou, která se hraje 5. prosince ve Vallecanu, tedy není nic rozhodnuto, ale lepší výchozí pozici bude mít díky brankám na hřišti soupeře právě Rayo Vallecano. S tímto konstatováním se s vámi pro dnešek loučím, hezký večer.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 10:12. (22:40:55)

90+3

90+3
    ...sražená střela už k Dimitrievskimu neprošla a rozhodčí ukončil zápas.

90+3
    Žlutou kartu dostává Ba (Rayo Vallecano).

90+3
    Stoper Ba fauloval Rodrigueze a domácí zakončí zápas standardní situací. Bude to takový zkrácený rohový kop...

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty. Za chvilku se rozeběhne druhá z nich.

90
    Carrillo si hezky našel centr z levé strany, ale potřeboval by mít o pár centimetrů více. Se svou aktuální výškou míč v nadějné pozici jen škrtl do zámezí.

87
    Fantastickou ranou se teď prezentoval domácí stoper Siovas, jehož bombu ze 30 metrů zastavilo břevno. Balon se od horní tyče odrazil asi metr před brankovou čáru a následně ještě z blízkosti dorážel střídající Carrillo, toho však Dimitrievski vychytal. Útočník Leganés si s ním uznale plácl, i když možná zahodil šanci na rozhodnutí...

86
    Rohový kop Bangoury domácí obrana odvrátila. Střídající hráč Vallecana se k míči dostal ještě jednou, ale to jej spoluhráči našli v postavení mimo hru.

82
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází En-Nesyri, přichází Aviles.

82
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Trejo, přichází Galvez.

81
    Vstupujeme do poslední desetiminutovky utkání. Jak tento dramatický a atraktivní duel nakonec dopadne?

79
    En-Nesyri měl myšlenky na hattrick, ale jeho technický pokus z velké dálky nemohl nadělat brankáři hostí velké potíže.

77
    Tempo utkání v posledních minutách hodně utlumila série střídání, ale o chlup aktivnější jsou po vyrovnání přece jenom domácí fotbalisté Leganés.