PSG – Lille 2:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
2:1 (0:0)
Lille OSC
Pátek 02.11.2018, 20:45 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:11. (22:45:44)

Je konec! Paris Saint-Germain neztratilo body ve dvanáctém ligovém zápase v řadě, v dnešním utkání dokázalo zdolat druhé Lille poměrem 2:1. Na úvodní branku jsme čekali sedmdesát minut, postaral se o ní Mbappé, který využil spolupráce s Neymarem. Tato spolupráce se opakovala o necelých patnáct minut později, tentokráte se v roli střelce branky zjevil právě Neymar. Už se zdálo, že PSG odejde ze zápasu s čistým kontem, nakonec ve druhé minutě nastaveného času zahrál obránce Kehrer v pokutovým území rukou, hlavní sudí tak nařídil pokutový kop, který bezpečně proměnil Pépé, jenž tak uzavřel výsledek na konečných 2:1.

90+6

90+5
    Už se zdálo, že se Diaby dostane do vyložené šance, nakonec pomezní rozhodčí přeci jenom zvedl praporek. Jednalo se o ofsajdové postavení.

90+4
    Zápas ještě nekončí, naopak Lille vrhá všechny zbytky sil do útoku.
    90+3. Nicolas PÉPÉ - 2:1

90+3
    Lille právě vstřelilo branku!
    Necelou minutu před koncem zápasu je sníženo! K rozehrávce pokutového kopu se postavil NICOLAS PÉPÉ, který nekompromisně zamířil k pravé tyči, kam se vydal také Buffon, který ale na prudkou střelu nedosáhl.

90+3
    Je tu pokutový kop pro Lille, v pokutovém území totiž zahrál rukou Kehrer!

90+2
    Fonte si tělem dokázal poradit v souboji se Silvou, posléze Pépé sklepával pod sebe lépe postavenému Mendesovi, který ale tento záměr nepochopil.

90+1
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Juan Bernat, přichází Moussa Diaby.
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Adrien Rabiot.
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Marquinhos, přichází Stanley Nsoki.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Araújo chtěl využít nepozornosti obrany, i tak svojí střelu poslal pouze do zad obětavého Silvy, od kterého se kulatý nesmysl odrazil k vedle stojícímu Draxlerovi.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Domácí očividně nemají dost, soupeř se musí bránit dalšímu útočnému výpadu.

87
    Rychlý protiútok PSG zakončoval Mbappé, kterému ale rána zpoza pokutového území vůbec nesedla. Maignan se opět za míčem pouze ohlédl.

86
    Soumaoro to zkoušel nákopem na druhou stranu, nejvýše do vzduchu se ale dostal urostlý Marquinhos, který navíc vybojoval autové vhazování.

85
    Tak tohle bude pro Lille hodně složitý oříšek, pár minut před koncem prohrává už o dvě branky. Domácí tak v poklidu kráčí za dalším vítězstvím.
    84. NEYMAR - 2:0

84
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že o osudu tohoto zápasu je rozhodnuto! Velký podíl práce opět udělal Verratti, který znovu předával do volného prostoru Neymarovi, který ještě spolupracoval s Mbappém. Střelec první branky okamžitě narazil NEYMAROVI zpět, jehož rána pravačkou nakonec slavila úspěch. Do dráhy letu míče možná ještě strčil kopačku jeden z protihráčů.