Dallas – Boston 1:0 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Chicago – Los Angeles 1:2 (0:2 po s.n.)
Colorado – Washington 2:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 1:4 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:2 (po pr.)
New Jersey – Detroit 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Tampa 5:6 (po pr.)
Dallas Stars
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Boston Bruins
Sobota 17.11.2018, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:54:47)

3. Jason Dickinson (DAL) 1+0

Svůj debut v NHL prožil český obránce Jakub Zbořil, který odehrál necelých 11 minut, vyslal jednu střelu na branku a připsal si na konto tři bodyčeky.

Souboj Dallasu s Bostonem muselo, stejně jako před dvěma týdny, rozhodnout až prodloužení. Domácí Dallas měl po většinu střetnutí více ze hry, o čemž svědčí i počet střel (37 ku 23), ale na šance byl duel hodně vyrovnaný. Přesto ráz zápasu určovali hlavně brankáři Bishop s Raskem. Duel nakonec dospěl do prodloužení, ve kterém rozhodl neúspěšný útok Marchanda s Pastrňákem, propad v obraně a šance Dickinsona, který se dostal k dorážce Janmarkovy předchozí střely.

61:34 Jason DICKINSON - 1:0

61:34
    Dallas právě vstřelil branku!
    Marchand hledal svou přihrávkou Pastrňáka, ale puk neprošel. Hráči Bostonu naopak propadli a do přečíslení vyrazili domácí. Janmark se rozhodl nepřihrávat a na Raska vystřelil. Hostující brankář kotouč vyrazil pouze před sebe a k dorážce se protlačil JASON DICKINSON! Asistence: Mattias Janmark.

60:59
    Před Spezzou byla odkrytá klec, ale jeho rána z voleje trefila jen bránícího hráče do nohy.

60:53
    Lindell se dostal do ostrého úhlu, ale pokusil se obhodit Raskovo rameno. Brankář Bostonu kotouč zachytil.

60:25
    Seguin vypálil po přejetí útočné modré a Raskovi nadělala jeho střela hodně problémů. Puk ale vyrazil.

60:01

O osudu dnešního střetnutí bude muset rozhodnout prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:28

59:28
    Bishop reflexivně vykopl betonem a zabránil pro Dallas nejhoršímu! Puk už mířil do branky po odrazu od Heiskanenovy nohy!