Dallas – Boston 1:0 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Chicago – Los Angeles 1:2 (0:2 po s.n.)
Colorado – Washington 2:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 1:4 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:2 (po pr.)
New Jersey – Detroit 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Tampa 5:6 (po pr.)
New Jersey Devils
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Detroit Red Wings
Sobota 17.11.2018, 19:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:58:55)

Bodyčeky: 15:21

Je konec. Detroit v dnešním zápase sice prohrával 0:2, ale nakonec se raduje z vítězství, když vyhrál 3:2 po prodloužení.
    Od začátku utkání byli Devils aktivnějším týmem a dobrý výkon potvrdili ve 12. minutě, když se prosadil český hráč Pavel Zacha, který po přihrávce z levé strany z první vystřelil z pravého kruhu přesně k tyči. V 15. minutě mohlo být srovnáno, ale brankář Keith Kinkaid měl velké štěstí, když mu puk sice podjel mezi betony, ale zastavil se na tyči.
    Hosté vlétli do druhé dvacetiminutovky velice aktivně a po chvíli nastřelili tyč. Následně se už Devils dostali zpátky do hry a nakonec šli ve 36. minutě do dvoubrankového vedení, potom co se prosadil Blake Coleman. Detroit se ale nevzdal a ve 39. minutě snížil Luke Glendening.
    V 54. minutě se totiž postaral o srovnání na 2:2 Michael Rasmussen, který prostřelil kotouč mezi betonama Kinkaida a domácí tým s následnou challenge neuspěl a šlo se do prodloužení.
    V prodloužení se hrálo nahoru dolů, ale nakonec ve 65. minutě prosadil Dylan Larkin, který dostal přihrávku od Manthy a následně zakončil do odkryté svatyně.

Detroit právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Po buly v pásmu hostů se Detroit dostal do přečíslení 2 na 1, ve kterém jel s pukem Mantha a posléze ho v pravý čas poslal na DYLANA LARKINA, který neměl problém jej zakončit do odkryté brány. Asistence: Anthony Mantha.

63:56
    Poté zůstali u kotouče domácí, ale střela Taylora Halla z levé strany skončila na zákroku Berniera.

63:19
    Opět to jsou Red Wings, které vyhrály vhazování, ale následně se dopustili chyba a dopředu mohl jít domácí hráč, ovšem Bernier včas vyrazil z brány.

63:07
    Posléze se dostal rovněž do dobré šance Dylan Larkin, ale puk z jeho hole zamířil přímo do lapačky Kinkaida, který má nyní hodně práce.

62:56
    Detroit je opět u puku a následně se dostal naprosto osamocený Mike Green do zakončení, ale ani tentokrát nepřekonal Kinkaida.

62:37
    Posléze vypálil Gustav Nyquist, ale Keith Kinkaid i nyní skryl puk v lapačce.

62:31
    Posléze to byl opět domácí brankář, který si připsal úspěšný zákrok a tentokrát už chytil kotouč do lapačky.

62:21
    Anthony Mantha byl blízko gólu, ovšem Keith Kinkaid na poslední chvíli vymrštil svůj beton!

61:53
    Posléze se už ke kotouči dostal Detroit a následně vystřelil z levé strany Andreas Athanasiou, ale ani on neuspěl.

61:35
    Opět to byl Hall, který dostal nabito, ovšem puk mu i tentokrát sjel z hole.

61:22
    U puku ale zůstávají Devils.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 12. Zacha (Bratt), 36. Coleman (Severson, A. Greene) – 39. Glendening (Cholowski, Bertuzzi), 54. Rasmussen (Green, Bertuzzi), 65. D. Larkin (Mantha)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Vatanen, Müller, Severson, A. Greene (C), Lovejoy, Butcher – Palmieri, Zajac (A), Hall (A) – Bratt, Zacha, Ma. Johansson – J. Anderson, Seney, Coleman – Noesen, Dea, Wood.
    Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Green, Daley, Cholowski, Kronwall (A), Jensen, DeKeyser – Mantha, D. Larkin, Helm – Athanasiou, Nielsen (A), Nyquist – Bertuzzi, Glendening, Abdelkader (A) – Rasmussen, Megan, Frk.

Rozhodčí: Gord Dwyer. Garrett Rank – Scott Driscoll, Matt MacPherson