Třinec – Litvínov | 4:2 (kon.) |
Slavia – Třebíč | 2:5 (kon.) | | | Prostějov – Kladno | 2:3 (po pr.) | | | Přerov – Ústí n/L | 0:1 (kon.) |
Benátky n/J – Frýdek-M. | 3:2 (3:0 po s.n.) | | | Poruba 2011 – Vsetín | 4:5 (kon.) | | | Jihlava – Litoměřice | 5:2 (kon.) |
Dallas – Boston | 1:0 (po pr.) | | | Winnipeg – Buffalo | 1:2 (2:3 po s.n.) | | | Chicago – Los Angeles | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Colorado – Washington | 2:3 (po pr.) | | | Vegas – St. Louis | 1:4 (kon.) | | | Anaheim – Toronto | 1:2 (po pr.) |
New Jersey – Detroit | 2:3 (po pr.) | | | Philadelphia – Tampa | 5:6 (po pr.) |
Kobra – Sparta | 2:5 (kon.) | | | HC Litvínov – K. Vary | 2:0 (kon.) | | | PZ Kladno – Třemošná | 3:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Kometa Brno | 1:3 (kon.) | | | Pardubice – Žďár n/S | 10:0 (kon.) | | | Olomouc – Havířov | 1:7 (kon.) |
Vsetín – Warriors Brno | 6:3 (kon.) | | | Tábor – Č. Budějovice | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Mountfield HK – Jihlava | 8:0 (kon.) |
Vítkovice – Technika Brno | 7:0 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 3:4 (po pr.) | | | Liberec – Havlíčkův Brod | 4:3 (kon.) |
Kazaň – Riga | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Nižněkamsk – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) | | | N.Novgorod – HC Slovan | 4:1 (kon.) |
Salzburg – Jihlava | 3:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Liberec | 4:7 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 7:2 (kon.) |
Přerov – Třinec | 2:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Olomouc | 0:1 (kon.) | | | Chomutov – HC Litvínov | 1:2 (kon.) |
Havířov – Vsetín | 1:0 (kon.) | | | Kladno – Plzeň | 0:3 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 2:5 (kon.) |
Žďár n/S – Kometa Brno | 5:3 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Slavia – K. Vary | 4:1 (kon.) |
Řisuty – Kolín | 1:8 (kon.) | | | Bílina – Nymburk | 2:7 (kon.) | | | Sokolov – Letňany | 5:1 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N | 4:7 (kon.) | | | Klatovy – Trutnov | 3:2 (po pr.) | | | Kobra – Dvůr Králové n. L. | 4:2 (kon.) |
Děčín – Vrchlabí | 5:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kopřivnice | 5:3 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Šumperk | 0:3 (kon.) | | | Žďár n/S – SHK Hodonín | 4:7 (kon.) |
Písek – Val. Meziříčí | 4:2 (kon.) | | | Tábor – Orlová | 4:3 (po pr.) | | | David Servis – Opava | 2:6 (kon.) |
Pelhřimov – Nový Jičín | 4:5 (kon.) |
Velká Bíteš – Uh.Brod | 6:5 (po pr.) | | | Nový Jičín B – Bohumín | 7:8 (kon.) | | | HC Varnsdorf – HC Jičín | 2:7 (kon.) |
Č. Lípa – Lomnice n/P | 5:4 (kon.) | | | Tachov – HC Domažlice | 6:15 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Trstěnice | 12:3 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Králův Dvůr | 2:3 (po pr.) | | | Poděbrady – Mělník | 2:5 (kon.) | | | Lev Benešov – Rakovník | 4:6 (kon.) |
Strakonice – Humpolec | 3:7 (kon.) | | | HC Rokycany – Klatovy | 2:5 (kon.) | | | Nejdek – Cheb | 2:3 (kon.) |
Uh.Brod – Rosice | 2:1 (kon.) | | | Kroměříž – Blansko | 8:3 (kon.) | | | Krnov – Frýdek-M. "B" | 4:2 (kon.) |
SK Karviná – Wolves Č. Těšín | 3:2 (kon.) | | | Kutná Hora – Kralupy n. Vltavou | 3:1 (kon.) | | | Studénka – H. Benešov | 4:2 (kon.) |
V.Popovice – Příbram | 4:2 (kon.) | | | Kaznějov – Třemošná | 8:7 (1:0 po s.n.) | | | Žižkov Praha – HC TNP Praha | 3:4 (kon.) |
Zlín sledge – Studénka Sledge | 4:3 (kon.) | | | Karlovy Vary – Litvínov | 5:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové | 1:3 (kon.) |
Engineers Prague – Gladiators Trenčín | 5:6 (0:2 po s.n.) |
Tomahawk – HC 2009 Nýrsko | 5:4 (kon.) | | | HC Vizi – AHC Dynamo | 1:2 (kon.) |
HC Lovosice – Louny | 3:9 (kon.) | | | Klášterec nO – Litoměřice B | 4:1 (kon.) |
konec
SKLH Žďár nad Sázavou
5:3
(1:0, 3:2, 1:1 - N 0:0 - 0:1)
HC Kometa Brno
Ode mě je to pro dnešek vše, loučím se s vámi z Telče a u nějakého další onlajnu zase někdy na shledanou.
(18:39:30)
|
||
Konec zápasu.
|
||
5. série
3:4
|
Malý proměňuje.
|
|
5. série
3:3
|
Filip M. proměňuje.
|
|
4. série
2:3
|
Kadlic proměňuje.
|
|
4. série
2:2
|
Nagy neproměňuje.
|
|
3. série
2:2
|
Mlčák proměňuje.
|
|
3. série
2:1
|
Konečný neproměňuje.
|
|
2. série
2:1
|
Meluzín neproměňuje.
|
|
2. série
2:1
|
Tlačil proměňuje.
|
|
1. série
1:1
|
Popelka proměňuje.
|
|
1. série
1:0
|
Vašíček proměňuje.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
Samostatné nájezdy začínají.
|
||
Konec prodloužení.
|
||
64:40
|
Parádní zákrok lapačkou vytáhl Marek Micka proti střele Černohorského!
|
|
64:20
|
Faulu v útočném pásmu se dopustil Marek Minárik, za podrážení si odsedí dvě minuty.
|
|
62:54
|
meluzínova střela zamířila těsně mimo Radostvy klece.
|
|
62:16
|
Na druhé straně se do šance dostal Kučeřík, obtěžován domácím obráncem ale nedokázal zakončit.
|
|
61:47
|
Klodnerův pokus od modré chytá Micka a rychle rozehrává.
|
Branky a nahrávky:
14. Poizl (Vašíček), 29. Pětník (Zemchenkov, Vašíček), 34. Tlačil (Filip, Klodner), 40. Tlačil, 59. Vašíček (Nikolič) – 32. Kadlic (Kunc, Kučera), 32. Mlčák (Kowalczyk), 41. Minárik
Rozhodčí: Petr Úlehla – Radek Špringl, Ondřej Bohuněk
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Vašíček (ZNS)
1:1 Popelka (KOM)
2. série:
2:1 Tlačil (ZNS)
2:1 Meluzín (KOM)
3. série:
2:1 Konečný (ZNS)
2:2 Mlčák (KOM)
4. série:
2:2 Nagy (ZNS)
2:3 Kadlic (KOM)
5. série:
3:3 Filip M. (ZNS)
3:4 Malý (KOM)
SKLH Žďár nad Sázavou:
Radosta – Černohorský, Mikulík, Filip M., Klodner, Poizl, Zemchenkov – Filip J., Konečný, Vojinovič, Vlk, Jedlička, Pětník, Tlačil, Bačo, Puczek, Nagy, Nikolič, Vašíček.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Micka (Vystavěl) – Kučera, Holemý, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, Studený, Kowalczyk – Popelka, Karpíšek, Snášel, Minárik, Meluzín, Hubáček, Krejčí, Malý, Kadlic, Kunc.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Micka (Vystavěl) – Kučera, Holemý, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, Studený, Kowalczyk – Popelka, Karpíšek, Snášel, Minárik, Meluzín, Hubáček, Krejčí, Malý, Kadlic, Kunc.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petr Úlehla – Radek Špringl, Ondřej Bohuněk
Diváci:
Adéla Hrabálková