Písek – Zápy 2:3 (kon.) | Vyšehrad – Olympia Radotín 0:1 (kon.) | Štěchovice – Vltavín 2:0 (kon.)
Převýšov – Benešov 0:3 (kon.) | Brozany – Domažlice 1:1 (3:4 po pen.) | Dobrovice – Velvary 1:0 (kon.)
Živanice – Litoměřicko 0:1 (kon.) | Jirny – Králův Dvůr 1:0 (kon.)
FC Písek
2:3 (1:2)
SK Zápy
Sobota 17.11.2018, 10:15Česká fotbalová liga • 15. kolo

Je konec. Z dnešního utkání odchází šťastnější Středočeši, kteří si odváží všechny body za těsnou výhru. Domácí předvedli bojovný výkon, za který se rozhodně nemusí stydět a proti vedoucímu celku odehráli vyrovnanou partii. Nicméně remíza by byla zasloužená... Zajímavostí druhého poločasu je celkem devět žlutých karet rozdaných hlavním sudím. To je z podzimní části vše. U zápasů z jarní části se budeme těšit na shledanou. (12:18:55)

90+5

90+4
    Januškovo zakončení z hranice pokutového území zblokoval jeden z hostujících hráčů. Následně uháněl Jan Jelínek sám na brankáře. Po kličce střílel do odkryté klece, ale jeho zakončení se odrazilo od pravé tyče. Neskutečný závěr zápasu!

90+3
    Milan Macek vidí žlutou kartu za zdržování hry.

90+3
    Ještě jedno střídání hostů. Františka Hakla nahradí Ivo Doležal.

90+2
    Míč se nebezpečně odrážel v pokutovém území hostů, nakonec zasáhl jeden z hráčů Záp a míč odkopl do bezpečí.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Brankář Luděk Frydrych příliš otálel s rozehrávkou a dostává žlutou kartu.

89
    Miroslav Novák dostává žlutou kartu.

88
    Jukl ze standardní situace nastřelil zeď stojící před ním.

87
    Z trávníku odchází střelec dvou branek – Václav Svoboda, na poslední minuty se do hry zapojí Miroslav Novák.

86
    Žlutá karta pro Filipa Vacovského.

85
    Žlutí se také v hostujícím týmu. Napomenutí dostal Michal Pávek.

84
    Jakub Held nedovoleně zastavil soupeře a dostává žlutou kartu.

83
    Střídání v domácím týmu. Ze hřiště odešel Tomáš Benetka, opačným směrem zamířil Václav Hrachovec.

80
    Hanzlík rozehrával přímý kop, ze kterého vzešla nedůrazná střela domácích. Frydrych si připsal zákrok z řady jednoduchých.

78
    Martina Jelínka na trávníku nahradí Petr Putz.

77
    Pincovo zakončení hlavou mířilo nad horní tyč.

75
    Domácí hráči i diváci se dožadují odpískání pokutového kopu, hlavní sudí i po poradě s pomezním rozhodčím je však jiného názoru.