Písek – Zápy 2:3 (kon.) | Vyšehrad – Olympia Radotín 0:1 (kon.) | Štěchovice – Vltavín 2:0 (kon.)
Převýšov – Benešov 0:3 (kon.) | Brozany – Domažlice 1:1 (3:4 po pen.) | Dobrovice – Velvary 1:0 (kon.)
Živanice – Litoměřicko 0:1 (kon.) | Jirny – Králův Dvůr 1:0 (kon.)
SK Převýšov
0:3 (0:2)
FK Benešov
Sobota 17.11.2018, 13:00 • Stadion Převýšov • Česká fotbalová liga • 15. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:13:08)

Utkání sledovalo 125 diváků.

Utkání je u konce a domácí se s podzimem nerozloučili zrovna povedeným výkonem. Ani ve druhé půli se jim nepovedlo skórovat a sami ještě jednou inkasovali. V 84. minutě upravil proměněným pokutovým kopem na 0:3 Zdeněk Vrňák. Benešov se touto výhrou posunul na desáté místo s 25 body, Převýšov je osmý s 26. body.

90+1

90
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Hampl, přichází Procházka.

90
    Hosté budou ještě jednou střídat, je to už ale pouze kosmetická změna na poslední okamžiky utkání.

90
    Ještě jedna žlutá karta, nyní u domácích, dostal ji Tomáš Labík.

89
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Čapek, přichází V. Balata.

88
    Rotbauer se neohroženě vrhl za míčem a v houštině hráčů jej vyboxoval.

88
    Žlutou kartu dostal hostující David Filip.

86
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Engelmann, přichází Srb.

86
    Hosté chystají ještě jedno střídání.

85
    Bastin sklepl na svého spoluhráče u hranice vápna, jeho následná rána ale byla sražena a Rotbauer tak měl snadnou práci.
    84. VRŇÁK - 0:3

84
    Benešov právě vstřelil branku!
    Míč si na penaltový puntík postavil ZDENĚK VRŇÁK, počkal si na gólmanův pohyb a střelu umístil po zemi doprostřed branky – 0:3.

83
    Penalta pro Benešov. Hampl se ve vápně uvolňoval přes Haška, ten jej podrazil a rozhodčí neváhal ani okamžik.

82
    Už to vypadalo, že se Benešov dostane do rychlého brejku, chybná přihrávka však ukončila akci už ve středovém kruhu.

81
    Hra ve středu hřiště, to teď hostům vyhovuje na maximum, nemusí nějak složitě bránit svůj náskok.