Dvůr Králové n. L. – Sokolov 1:2 (2:3 po s.n.) | Letňany – Řisuty 4:6 (kon.) | Nymburk – MOSTEČTÍ LVI 2:6 (kon.)
Kolín – Bílina 9:2 (kon.) | Jablonec – Děčín 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Klatovy 0:2 (kon.)
Trutnov – Kobra 4:3 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:3)
HC RODOS Dvůr Králové n. Labem
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Baník Sokolov
Sobota 24.11.2018, 17:002. liga - Sever a Střed (ČR) • 20. kolo
Předzápasové kurzy: 4.91 6.0 1.35
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:34:49)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Baník Sokolov.
    Autorem vítězné branky je LUBOMÍR KOVAŘÍK.
     
    7. série
    2:3
    Jakub LUŠTINEC neproměňuje.
     
    7. série
    2:3
    Lubomír KOVAŘÍK proměňuje.
     
    6. série
    2:2
    JIří PŮHONÝ neproměňuje.
     
    6. série
    2:2
    David HRUŠKA neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Tomáš ROHAN neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Jakub LUŠTINEC proměňuje.
     
    4. série
    1:2
    Josef STŘÍBRNÝ proměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Milan VALÁŠEK neproměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Lubomír KOVAŘÍK proměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Dominik ŘEPÍK neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    David HRUŠKA neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    JIří PŮHONÝ proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Tomáš VRACOVSKÝ neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Jakub HOSKOVEC neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    64:01
    hraje se poslední minuta prodloužení

    Zdenka Rychterová

    Branky a nahrávky: 12. Sedláček (Luštinec) – 27. Čejka (Vrána, Čurda), rozh. náj. Kovařík

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Jakub Hoskovec (DVK)
    0:0   Tomáš Vracovský (SOK)
    2. série:
    1:0   JIří Půhoný (DVK)
    1:0   David Hruška (SOK)
    3. série:
    1:0   Dominik Řepík (DVK)
    1:1   Lubomír Kovařík (SOK)
    4. série:
    1:1   Milan Valášek (DVK)
    1:2   Josef Stříbrný (SOK)
    5. série:
    2:2   Jakub Luštinec (DVK)
    2:2   Tomáš Rohan (SOK)
    6. série:
    2:2   David Hruška (SOK)
    2:2   JIří Půhoný (DVK)
    7. série:
    2:3   Lubomír Kovařík (SOK)
    2:3   Jakub Luštinec (DVK)


    HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Landsman, Konvisser – Vitebský, Starosta, Matějíček, Hamerský, Tondr, Franc, Petira, Faltys, Karlík, Hoskovec, Půhoný, Řepík, Dušek, Sedláček, Zmítko, Řezníček, Kocián, Luštinec, Fořt, Valašek
    HC Baník Sokolov: Hruška, Závorka – Vodička, Přibyl, Kvapil, Tomeček, Rulík, Michálek, Přindiš, Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Střibrný, Trapl, Hruška, Bečvář, Švec, Vrána, Rohan

    Rozhodčí: Daniel Markovský – Josef Novotný, Radek Šimčik, delegát utkání Mgr. Jiří Stolín