Slavia – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 3:4 (kon.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.)
HK MD Šumperk – Přerov 4:0 (kon.) | Třinec – Havířov 2:0 (kon.) | Třemošná – Plzeň 1:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:5 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 3:4 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Liberec 3:4 (po pr.)
Kometa Brno – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Pardubice – Tábor 9:2 (kon.) | Warriors Brno – Vítkovice 1:7 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:0 (0:0, 1:0, 1:0 - N 0:0 - 0:1)
AZ Havířov
Sobota 24.11.2018, 13:00 • WERK ARENA • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Z mé strany je to vše, přeji příjemný zbytek dne a těším se na váši při dalším onlajnu. (15:34:16)

Z Třinecké WERK ARENY je to tedy vše, bonusový bod putuje do Havířova, když svým nájezdem vystřelil Szturc výhru v této discplíně. Domácí Třinec se může radovat ze zisku 3 bodů, vítězství, které očekával jen málokdo se stalo skutečností po trefách Hykla a Przybyly.

V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ RESIDOMO Havířov.

GABRIEL SZTURC je hráčem, jež svým nájezdem se střelou pod víko, rozhoduje o vlastníkovi 4. bodu

4. série
    0:2
    Ani Tomáš Raszka nedokázal v nájezdech pokořit Nowaka a pohřbil tedy šance Ocelářů na zisk bonusového bodu.

3. série
    0:2
    Kevin Horváth proměňuje a je druhým úspěšným exekutorem těchto nájezdů.

3. série
    0:1
    Hykl také nic kloudného nevymyslel a svou střelu neproměnil.

2. série
    0:1
    Szturc střelou pod víko proměňuje.

2. série
    0:0
    Pospíšil nic nevymýšlel a vypálil, ale neproměňuje.

1. série
    0:0
    Becher nedokázal prostřelit Halouzku.

1. série
    0:0
    Tomiczek zkoušel vymíchat Nowaka, ale neproměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nám tedy vlastníka bonusového bodu nepřineslo. O tento bod se tedy rozhodne v nájezdech.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:28
    Nyní si Havířov pohrál s obranou hostů, ale roztaženého Halouzku překonat nedokázali.

64:02
    Poslední minuta prodloužení.

63:07
    Havířovský hráč po odpískaném ofsajdu vyslal střelu na Halouzku, Procházka se ihned vydal hráče hostů potrestat, jeden z čárových ho ale zastavil.

62:16
    AZ se poprvé v prodloužení dostal ke střele, Halouzka si ovšem stále drží nulu.

61:37
    Oceláři nyní zahodili slibnou šanci 3 na 1, toto je může mrzet.

Jakub Mikulík

Branky a nahrávky: 30. Hykl (Przybyla), 49. Petrovský (Raszka, Hykl) – rozh. náj. Szturc