Slavia – Jablonec 4:2 (kon.)
SK Slavia Praha
4:2 (1:1)
FK Jablonec
Pátek 30.11.2018, 13:00 • SC Horní Počernice-UMT • Juniorská liga – Čechy • 17. kolo

90
    Slavia právě vstřelila branku!
    Z přečíslení navyšuje v posledních minutách zápasu MEŠANOVIC Muris na 4:2, když si položil brankáře Vajnera a uklidil míč do prázdné brány.

88
    Z velkého vápna vyslal střelu po zemi Jan VEJVAR a nakonec přece jen dostává svůj tým do vedení. Uvidíme, jestli se Jablonci podaří s výsledkem ještě něco udělat.

83
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Je to 2:2! Jablonec, ač se mu nepodařilo vytvořit téměř žádnou šanci v druhém poločase, vyrovnává parádní střelou Adama JÁKLA. Teď si neproměněnou penaltu Slávia musí vyčítat dvakrát tolik.

73
    Tak potřetí se únik vychytat brankáři Vajnerovi nepodařilo a Jiří JANOUŠEK po skvělé přihrávce za obranu přestřeluje brankáře a zvyšuje na 2:1.

26
    A máme tu vyrovnání! Domácí se přece jen dočkali a střelou NABIYEVA Farida z bezprostřední blízkosti srovnávají na 1:1. S tímto golman Vajner nemohl nic dělat.

22
    Přesto, že Slavia měla v dnešním utkání o něco více šancí, je to právě Jablonec, který střílí první gól! Na vysoký centr si naběhl Oliver VELICH a střelou po zemi k pravé tyči zvyšuje na 0:1!

Petr Janoš

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 26. Nabiyev, 73. Janoušek, 88. Vejvar, 90. Mešanovic – 22. Velich, 83. Jákl

Karty:   65. Tokár (JAB)

Neproměněná penalta: 80. (SLA), mimo

SK Slavia Praha: Radotić – Drozda (C), Jugas, Mach, Mešanovic, Nabiyev, Havránek, Janoušek, Šilhan, Zhang, Vaněk
    Náhradníci: Radimský – Azilinon, Vejvar, Macháček, Xie, Van Buren

FK Jablonec: Vajner – Štěpánek, Bělina, Urbánek, Tokár, Breda (C), Kozák, Bulíř, Pour, Velich, Hajdo
    Náhradníci: Richter – Peřina, Ráček, Javůrek, Jákl

Rozhodčí: Ciesar Ondřej