Karlovy Vary – SOHO Olomouc 4:3 (2:1 po s.n.) | Sparta sledge – SHK Zlín 0:8 (kon.) | SHK Mustangové – Studénka Sledge 3:7 (kon.)
konec
SHK Mustangové AUTO IN
3:7 (1:3, 0:1, 2:3)
HC Sledge Studénka
Sobota 08.12.2018, 18:00 • ZS Čáslav • Česká para hokejová liga • 9. kolo
Partner:
   
  36:35
  Studénka právě vstřelila branku!
  One man show DMITRIJE LISOVA pokračuje! V souboji jeden na jednoho si ukázkově pohrál s Richardem Buhrem a v samostatném úniku zapsal sedmý kanadský bod – 3:7! Bez asistence.
   
  35:51
  Pardubice právě vstřelily branku!
  S brankami se v Čáslavi roztrhl pytel! Štěpják posunul kotouč na BERNHARDTA HERINGA, který se přesnou ranou zapsal do střelecké listiny dnes podruhé – 3:6! Asistence: Lukáš Štěpják.
   
  35:28
  Studénka právě vstřelila branku!
  Máme tu hattrick! DMITRIJ LISOV první střelou odrazil puk o plexisklo nad brankou zpět na svoji hokejkou a pohotovou dorážkou upravil již na 6:2! Bez asistence.
   
  34:09
  Studénka právě vstřelila branku!
  Ne, není co řešit, Studénka má Lisova. Právě ruský mladík si šikovnou akcí pohrál s obranou Pardubic, předložil puk pro SANDRA KALEGARISE, který ostrým zakončením pod břevno nedal Bočkovi šanci – 2:5! Asistence: Dmitrij Lisov a Sylwester Flis.
   
  33:31
  Pardubice právě vstřelily branku!
  Že bychom se přece jen ještě dočkali dramatu? Přesilovou hru Mustangové sice nevyužili, chvíli po jejím skončení ale na rozdíl dvou branek snížil PAVEL KUBEŠ – 2:4! Bez asistence.
   
  20:50
  Studénka právě vstřelila branku!
  Předchozí tvrzení již neplatí. Kombinace tří zahraničních hráčů přináší čtvrtý gól v síti Bočka. SYLWESTER FLIS se dostal do samotného úniku, který zakončil ukázkovou kličku a doklepnutím přesně k levé tyči – 1:4!
   
  14:30
  Studénka právě vstřelila branku!
  Ještě do první přestávky si ale Studénka bere vypracované vedení o dva góly zpět na svoji stranu! Také u třetí branky byl DMITRIJ LISOV, který tentokrát vzal vše na sebe a druhým gólem v utkání upravil již na 3:1! Asistence: Sandro Kalegaris.
   
  13:53
  Pardubice právě vstřelily branku!
  Domácí se dostávají na dostřel jediné branky! BERNHARDT HERING ukázal svoji dravost, když šel do ostrého souboje s brankářem, který vyhrál a následně dopravil kotouč do odkryté klece – 1:2! Bez asistence.
   
  10:47
  Studénka právě vstřelila branku!
  Tým ze Studénky odskakuje na rozdíl dvou branek! Fojtík předložil puk pro DMITRIJE LISOVA, který ranou o břevno zamířil více než přesně – 0:2! Asistence: Erik Fojtík.
   
  02:30
  Studénka právě vstřelila branku!
  Hra ve čtyřech přináší první radost Studénky! Italsko-ruská spolupráce byla velmi efektivní, Lisov vyslal křižnou přihrávkou SANDRA KALEGARISE, který poprvé překonal Bočka – 0:1! Asistence: Dmitrij Lisov.

  Petr Dejnožka

  Branky a nahrávky: 14. Hering, 34. P. Kubeš, 36. Hering (Štěpják) – 3. Kalegaris (Lisov), 11. Lisov (Fojtík), 15. Lisov (Kalegaris), 21. Flis (Kalegaris, Lisov), 35. Kalegaris (Lisov, Flis), 36. Lisov, 37. Lisov


  SHK Mustangové AUTO IN: Boček (Drahý) – Štěpják, Kvoch, Michalec, P. Kubeš (C), Buhr, Hering, Doležal, Kořínek, Buhr
  HC Sledge Studénka: M. Kudela – Flis, Karosz, V. Kudela, Kudrna (C), Fojtík, Mlčák, Staněk, Kalegaris, Schilcher, Lisov