Zlín – Kometa Brno | 1:4 (kon.) | | | Chomutov – Olomouc | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 1:4 (kon.) |
Vítkovice – Litvínov | 0:3 (kon.) | | | Liberec – Sparta | 4:1 (kon.) | | | Plzeň – K. Vary | 6:3 (kon.) |
Pardubice – Mountfield HK | 1:4 (kon.) |
Los Angeles – Vegas | 5:1 (kon.) | | | Detroit – NY Islanders | 2:3 (kon.) | | | Tampa – Colorado | 7:1 (kon.) |
Columbus – Washington | 0:4 (kon.) | | | Florida – NY Rangers | 4:5 (1:3 po s.n.) | | | Boston – Toronto | 6:3 (kon.) |
Ottawa – Pittsburgh | 2:1 (po pr.) | | | Arizona – San Jose | 3:5 (kon.) | | | Calgary – Nashville | 5:2 (kon.) |
St. Louis – Vancouver | 1:6 (kon.) | | | Winnipeg – Philadelphia | 7:1 (kon.) | | | Ottawa – Boston | 1:2 (po pr.) |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 3:1 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 4:2 (kon.) |
Jekatěrinburg – Kunlun | 5:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Ufa | 3:0 (kon.) | | | Čerepovec – Jokerit | 3:4 (kon.) |
Znojmo – Záhřeb | 7:6 (1:0 po s.n.) |
Salzburg – Vítkovice | 7:2 (kon.) |
Nitra – Košice | 5:3 (kon.) | | | Detva – Trenčín | 2:3 (1:0 po s.n.) | | | Nové Zámky – Poprad | 5:6 (po pr.) |
Žilina – Lipt. Mikuláš | 1:2 (kon.) | | | Zvolen – MAC Budapešť | 1:6 (kon.) | | | Miskolc – Banská Bystrica | 1:0 (kon.) |
Prešov – Osmos Bratislava | 1:6 (kon.) | | | Skalica – Martin | 2:3 (po pr.) | | | Trnava – Humenné | 3:2 (po pr.) |
Michalovce – Pov. Bystrica | 7:2 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Topoľčany | 2:3 (po pr.) | | | Nové Zámky B – Dubnica | 0:9 (kon.) |
Mladá Boleslav B – V.Popovice | 5:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Černošice | 4:7 (kon.) | | | Cheb – Trstěnice | 11:2 (kon.) |
Kroměříž – Uh. Hradiště | 13:3 (kon.) | | | H. Benešov – Nový Jičín B | 16:0 (kon.) | | | Krnov – Studénka | 4:1 (kon.) |
Klatovy – HC Domažlice | 4:6 (kon.) | | | HC TNP Praha – Hvězda Praha | 0:4 (kon.) | | | Neratovice – Mělník | 1:8 (kon.) |
Zbraslav – Kobra Praha B | 4:8 (kon.) | | | Žabonosy – Čáslav | 1:3 (kon.) | | | Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 7:3 (kon.) |
Slaný – Rakovník | 1:4 (kon.) | | | Hluboká n.V. – HC Vimperk | 7:2 (kon.) | | | HC Vajgar – Veselí nLuž. | 1:3 (kon.) |
Č. Krumlov – Strakonice | 6:4 (kon.) | | | Opočno – Hronov | 5:6 (kon.) | | | Jaroměř – Třebechovice p. O. | 4:2 (kon.) |
Náchod – N. Město n. M. | 1:6 (kon.) | | | Nový Bydžov – Semechnice | 10:5 (kon.) | | | Brumov – Rosice | 6:5 (po pr.) |
Uh.Ostroh – Blansko | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Moravská Třebová – Hlinsko | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Světlá nS – Litomyšl | 2:6 (kon.) |
Chotěboř – Skuteč | 1:5 (kon.) | | | Choceň – Lanškroun | 4:5 (po pr.) | | | Vlašim – Kutná Hora | 3:2 (kon.) |
Lomnice n/P – HC Jičín | 0:0 (odl.) | | | Chrudim – Česká Třebová | 8:2 (kon.) |
Litvínov – SOHO Olomouc | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge | 1:8 (kon.) | | | SHK Mustangové – Zlín sledge | 2:3 (kon.) |
HC Čápi – AHC Dynamo | 2:8 (kon.) | | | Tango Klatovy – HC Vizi | 3:3 (kon.) | | | Poběžovice – HC 2009 Nýrsko | 2:5 (kon.) |
Marsy Klatovy – Tomahawk | 1:4 (kon.) |
Litoměřice B – Louny | 3:6 (kon.) |
konec
CSKA Moskva
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
Salavat Julajev Ufa
Martin Dvořák
Branky a nahrávky:
28. Scott (Tolčinskij, Marčenko), 47. Okulov (Šalunov), 58. Vey (Dahlbeck)
Rozhodčí: Gofman, Odinš – Šalagin, ŠIšlo
Diváci: 10 765
Neproměněná penalta:
CSKA Moskva:
I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, Nestěrov, Dahlbeck, Marčenko, Pašnin, Naumenkov, Čmychov – Grigorenko, Kaprizov, Šalunov – Slepyšev, Andronov, Kalinin – Tolčinskij, Vey, Scott – Al. Popov, Rtiščev, Okulov – Mamin.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Karejev (Metsola) – Panin, Larsen, Koledov, Arzamascev, Ar. Sergejev, S. Garejev, S. Těreščenko, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Kugryšev, Chochrjakov, Burdasov – Busarov, Tkačov, Filatov – V. Žarkov, Dubrovskij, Kadějkin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Karejev (Metsola) – Panin, Larsen, Koledov, Arzamascev, Ar. Sergejev, S. Garejev, S. Těreščenko, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Kugryšev, Chochrjakov, Burdasov – Busarov, Tkačov, Filatov – V. Žarkov, Dubrovskij, Kadějkin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman, Odinš – Šalagin, ŠIšlo
Diváci: 10 765
Otřesení hosté dostávají zřejmě zlomový gól, kdy Andrej Karejev (Ufa) opět neudržel puk, ten si znovu sebral LINDEN VEY, který poté neomylně zavěsil pod horní tyčku, přesouvající se Karejev neměl šanci zasáhnout. Asistence: Klas Dahlbeck.
Maxim Šalunov vyhrál vhazování, puk poslal za sebe, odkud švihem vypálil pohotově KONSTANTIN OKULOV a puk končí v brance! Asistence: Maxim Šalunov.
Konečně se také někdo vydal před branku a hned je z toho gól! Andrej Karejev (Ufa) opět jen vyrazil puk před sebe a za jeho záda ho poslal před brankou stojící GREG SCOTT. Asistence: Sergej Tolčinskij a Alexej Marčenko.