Stíhačka mužů, 12,5 km, Pokljuka | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Stíhačka žen, 10 km, Pokljuka | Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere | (zruš.) |
Paralelní slalom žen, St. Moritz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži HS142, Titisee | (zruš.) |
Štafeta žen, 4x5 km, Beitostolen | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Beitostolen | Vítěz: Norsko (kon.) |
konec
SP - štafeta mužů, 4x7,5 km, Beitostolen
Vítěz: Norsko
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Norsko I 1:10:38,9
2. Rusko I +0,7
3. Norsko II +53,4
4. Švýcarsko +2:09,2
5. Francie I +2:09,6
6. Německo +2:09,9
7. Francie II +2:10,0
8. Finsko I +2:12,5
9. Rusko II +2:13,1
10. Itálie +2:28,5
11. Švédsko +2:36,4
12. USA +3:22,7
13. Finsko II +4:30,9
14. Kazachstán +6:11,5
15. Česko +7:15,1
Startovní listina
1. Norsko I ( Emil Iversen, Martin Johnsrud Sundby, Sjur Røthe, Finn Hågen Krogh)
2. Rusko I ( Jevgenij Bělov, Aleksander Bolšunov, Denis Spicov, Andrej Melničenko)
3. Švédsko ( Jens Burman, Calle Halfvarsson, Daniel Rickardsson, Viktor Thorn)
4. Finsko I ( Anssi Pentsinen, Iivo Niskanen, Perttu Hyvärinen, Antti Ojansivu)
5. Francie I ( Jean Marc Gaillard, Adrien Backscheider, Clement Parisse, Renaud Jay)
6. Itálie ( Maicol Rastelli, Dietmar Nöckler, Mirco Bertolina, Francesco De Fabiani)
7. Švýcarsko ( Livio Bieler, Dario Cologna, Toni Livers, Roman Furger)
8. Německo ( Thomas Wick, Jonas Dobler, Lucas Bögl, Thomas Bing)
9. USA ( Erik Bjornsen, Kevin Bolger, Scott Patterson, Simeon Hamilton)
10. Kazachstán ( Děnis Volotka, Konstantin Borcov, Vitalij Puchkalo, Olžas Klimin)
11. Čína (Lin Bao, Jincai Šang, Qiang Wang, Mingliang Ču)
12. Česká republika ( Jonáš Bešťák, Michal Novák, Petr Knop, Adam Fellner)
13. Norsko II ( Didrik Tønseth, Hans Christer Holund, Magne Haga, Simen Hegstad Krüger)
14. Finsko II ( Ari Luusua, Juuso Haarala, Lari Lehtonen, Kari Varis)
15. Francie II ( Valentin Chauvin, Jules Lapierre, Robin Duvillard, Jean Tiberghien)
16. Rusko II ( Ilja Semikov, Maxim Vylegžanin, Alexej Červotkin, Ivan Jakimuškin)
1. Norsko I 1:10:38,9
2. Rusko I +0,7
3. Norsko II +53,4
4. Švýcarsko +2:09,2
5. Francie I +2:09,6
6. Německo +2:09,9
7. Francie II +2:10,0
8. Finsko I +2:12,5
9. Rusko II +2:13,1
10. Itálie +2:28,5
11. Švédsko +2:36,4
12. USA +3:22,7
13. Finsko II +4:30,9
14. Kazachstán +6:11,5
15. Česko +7:15,1
Startovní listina
1. Norsko I ( Emil Iversen, Martin Johnsrud Sundby, Sjur Røthe, Finn Hågen Krogh)
2. Rusko I ( Jevgenij Bělov, Aleksander Bolšunov, Denis Spicov, Andrej Melničenko)
3. Švédsko ( Jens Burman, Calle Halfvarsson, Daniel Rickardsson, Viktor Thorn)
4. Finsko I ( Anssi Pentsinen, Iivo Niskanen, Perttu Hyvärinen, Antti Ojansivu)
5. Francie I ( Jean Marc Gaillard, Adrien Backscheider, Clement Parisse, Renaud Jay)
6. Itálie ( Maicol Rastelli, Dietmar Nöckler, Mirco Bertolina, Francesco De Fabiani)
7. Švýcarsko ( Livio Bieler, Dario Cologna, Toni Livers, Roman Furger)
8. Německo ( Thomas Wick, Jonas Dobler, Lucas Bögl, Thomas Bing)
9. USA ( Erik Bjornsen, Kevin Bolger, Scott Patterson, Simeon Hamilton)
10. Kazachstán ( Děnis Volotka, Konstantin Borcov, Vitalij Puchkalo, Olžas Klimin)
11. Čína (Lin Bao, Jincai Šang, Qiang Wang, Mingliang Ču)
12. Česká republika ( Jonáš Bešťák, Michal Novák, Petr Knop, Adam Fellner)
13. Norsko II ( Didrik Tønseth, Hans Christer Holund, Magne Haga, Simen Hegstad Krüger)
14. Finsko II ( Ari Luusua, Juuso Haarala, Lari Lehtonen, Kari Varis)
15. Francie II ( Valentin Chauvin, Jules Lapierre, Robin Duvillard, Jean Tiberghien)
16. Rusko II ( Ilja Semikov, Maxim Vylegžanin, Alexej Červotkin, Ivan Jakimuškin)
1. Norsko I 1:10:38,9
2. Rusko I +0,7
3. Norsko II +53,4
4. Švýcarsko +2:09,2
5. Francie I +2:09,6
6. Německo +2:09,9
7. Francie II +2:10,0
8. Finsko I +2:12,5
9. Rusko II +2:13,1
10. Itálie +2:28,5
11. Švédsko +2:36,4
12. USA +3:22,7
13. Finsko II +4:30,9
14. Kazachstán +6:11,5
15. Česko +7:15,1