FC Slovan Liberec
1:2 (1:1)
Slezský FC Opava
Pondělí 10.12.2018, 18:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 18. kolo

Spíše remízové utkání rozhodlo vyloučení Ševčíka 10 minut před koncem. Následnou přesilovku využil po pár minutách Simerský a díky jeho gólu Opava vítězí pod Ještědem 2:1 a odváží si domů všechny 3 ligové body. Slovan naopak podruhé za sebou prohrál a na body si tak musí minimálně týden počkat. Děkuji za pozornost. Hezký večer. (19:54:58)

90+3

90+3
    Centr z pravé strany kryje Fendrich a jeho odkop je tím posledním v dnešním utkání.

90+3
    Liberec si i přes oslabení vytváří závěrečný tlak.

90+3
    Taras Kačaraba mířil z dálky vysoko nad.
    90+3. Závěrečný závar! Potočného ránu zblokoval Svozil, Slovan chtěl penaltu

90+2
    Rolando Aarons trefil přízemním centrem prvního protihráče.

90+1
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Petr Zapalač, přichází Tomáš Freit.

90
    Elvis Mashike Sukisa fauloval z přemíry snahy získat míč.

89
    Opavští natahují čas a stadionem se ozývá pískot domácích fanoušků.

87
    Liberec se snaží, ale je znát, že má o jednoho hráče v poli méně.

85
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Václav Juřena, přichází Václav Jurečka.
    84. Dominik SIMERSKÝ - 1:2

84
    Opava využívá přesilovku velice rychle!
    Autorem branky je DOMINIK SIMERSKÝ, ke kterému se odrazil míč ze skrumáže po rohovém kopu a z malého vápna měl jednoduchou pozici na skórování.