Ottawa – Boston 1:2 (po pr.) | Chicago – Montreal 2:3 (kon.) | Anaheim – New Jersey 6:5 (2:0 po s.n.)
Vegas – Dallas 4:2 (kon.) | Edmonton – Calgary 1:0 (kon.)
Vegas Golden Knights
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Dallas Stars
Pondělí 10.12.2018, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

58:53
    Ben Bishop zapomněl naskočit na střídačku a Dallas hrál v šesti. Týmový trest odpyká útočník Tyler Pitlick.

52:16
    Shea Theodore rozsekl ret Taylorovi Fedunovi a dostal dvě plus dvě minuty za vysokou hůl. Dallas bude hrát čtyři minuty v početní převaze. Velká šance vyrovnat.

50:10
    Brett Ritchie byl podruhé v zápase vyloučen, když dostal dvě minuty za podržení, a Vegas si po reklamní přestávce zahraje čtvrtou přesilovou hru. Zatím nevyužilo žádnou.

46:43
    Brayden McNabb fauloval v rohu útočného pásma a dostal dvě minuty za vysokou hůl. Dallas si krátce po reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru.

36:08
    Brett Ritchie byl vyloučen na dvě minuty za hrubost a Vegas má k dispozici třetí přesilovou hru v zápase.

29:45
    Martin Hanzal byl podruhé v zápase vyloučen a opět za nedovolené bránění. Druhá přesilová hra pro Vegas.

10:12
    Martin Hanzal, úvodní střelec zápasu, byl vyloučen za nedovolené bránění poté, co fauloval v útočném pásmu.

05:57
    Jonathan Marchessault usedl na trestnou lavici, aby odpykal týmový trest Vegas za příliš mnoho hráčů na ledě.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 17. Carpenter (O. Lindberg, McNabb), 32. W. Karlsson (Schmidt, Theodore), 39. Tuch (Pacioretty, C. Miller), 60. R. Smith (C. Miller) – 7. Hanzal (Heiskanen, Lindell), 49. Lindell (Spezza, Heiskanen)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland (A), Holden, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Eakin, Tuch – O. Lindberg, Nosek, Carpenter – Carrier, Bellemare (A), Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, Heiskanen, Bayreuther, R. Polák, Hanley, Fedun – Ja. Benn (C), Seguin, Radulov (A) – D. Shore, Spezza (A), B. Ritchie – Janmark, Faksa, Pitlick – Dickinson, Hanzal, Comeau. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Jon McIsaac. Čároví: Bryan Pancich, Libor Suchánek

Diváci: 18240