Plzeň – AS Řím 2:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:4 (2:2)
AS Řím
Středa 12.12.2018, 12:00 • Stadion v Luční ulici, Plzeň • UEFA Youth League • Skupina G

90+3
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, do jarní fáze UEFA Youth League se podívají hráči AS Řím. ALESSIO RICARDI měl v pokutovém území hodně místa i času ke střele, nakonec vystřelil pod břevno a Mařík byl bez šance.

48
    Hosté se ale přecijen dočkali. Z dalšího centru z levé strany se ve vápně dostal k míči ALESSIO RICARDI, který překonává brankáře Maříka. Další obrat v utkání je na světě.

42
    Bláznivý první poločas pokračuje. Hosté po minutě hry srovnávají na 2:2. D'Orazio se dostal k odraženému míči a s tečí domácího Gabriela poslal míč do sítě.

40
    Plzeň právě vstřelila branku!
    To je obrat panečku! Po rohovém kopu se k míčí opět dostali domácí, centr Karla Žiláká usměrnil přesně do pravého horního rohu VÁCLAV MÍKA. 2:1 pro Viktorii.

34
    Domácí bleskově vyrovnávají. Šestnáctiletý KRYŠTOF KRÁTKÝ si postavil míč na značku pokutového území a zcela bezpečně poslal míč do sítě. 1:1.

30
    Hosté se po půl hodině hry ujímají vedení a vskutku velmi šťastně. Centrovaný balon si nešťastně pro domácí srazil Václav Míka do vlastní brány. Mařík byl zcela bez šance.

Jakub Štěrba

Branky: 34. Krátký, 40. Míka – 30. Míka (vla.), 42. Gabriel (vla.), 48. Ricardi, 90+3. Ricardi

Karty:   38. Pihrt (PLZ), 57. Žilák (PLZ), 75. Selnar (PLZ), 83. Hezoučký (PLZ) – 39. Marcucci (ASR), 76. Cargnelutti (ASR)   85. Selnar (PLZ)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:20.
    FC Viktoria Plzeň: Mařík – Žilák, Míka (C), Gabriel, Svoboda – Uzlík (61. Kraml), Šulc, Pek (78. Hranáč) – Selnar, Arzberger (26. Krátký), Pihrt (78. Hezoučký)
    Náhradníci: Novák – Plecitý, Krátký, Kraml, Hezoučký, Ruda, Hranáč

AS Řím: S. Greco – Semararo, Trasciani, Cargnelutti, Parodi – Pezzela, Marcucci (C), Riccardi – J. F. Greco (81. Chierico), Bucri (49. Cangiano), D'Orazio (90. Coccia)
    Náhradníci: Zamarion – Cangiano, Coccia, Santese, Chierico, Simonetti, Bamba

Rozhodčí: Filip Glova – Peter Kováč, Adam Jekkel (Všichni SVK)