Frosinone – AC Milán 0:0 (kon.) | Atalanta BC – Juventus 2:2 (kon.) | Bologna – Lazio 0:2 (kon.)
Cagliari – Janov 1:0 (kon.) | Fiorentina – Parma 0:1 (kon.) | Sampdoria – Chievo 2:0 (kon.)
AS Řím – Sassuolo 3:1 (kon.) | Spal – Udinese 0:0 (kon.) | Turín – Empoli 3:0 (kon.)
Inter – Neapol 1:0 (kon.)
ACF Fiorentina
0:1 (0:1)
Parma Calcio 1913
Středa 26.12.2018, 15:00 • Stadio Artemio Franchi (Florencie) • Italská Serie A • 18. kolo

Ode mne to je toto utkání již vše, přeji Vám pěkný zbytek dne a u dalších textových přenosů na počtenou.

Dnešní utkání sleduje 31.767 diváků. (17:29:37)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 9:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:15.

Máme tu konec dnešního střetnutí. Parma si z Florencie odváží domů překvapivě všechny tři body. Jedinou branku utkání dal ROBERTO INGLESE v nastavení prvního poločasu.

Celý druhý poločas se snažili "Fialy" o vyrovnání, ale žádnou velkou šanci si pro vyrování nevytvořili. Od 65. minuty dohrálala Fiorentina o deseti hráčích, když unikajícího Biabianyho zastavil VITOR HUGO a protože byl poslední byl vyloučen.

90+5

90+4
    Rohový kop pro "Fialky" a v zápětí další. Ani jeden z nich nepředstavoval pro branku Sepeho nebezpečí.

90+3
    Výborný zákrok Sepeho proti zakončení Veretouta.

90+3
    Fiorentina se nyní nemůže dostat do tlkau a čas hraje proti ní.

90+2
    Na centr se dral Pezzella u míče byl dříve Sepe, který uklidňuje hru.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Alessandro Deiola (Parma Calcio 1913) za držení za dres Veretouta.

89
    Žlutou kartu dostává Roberto Inglese (Parma Calcio 1913) za úder do obličeje Ceccheriniho.

89
    Žlutou kartu dostává Gerson (ACF Fiorentina) za úder do obličeje Barilly.

88
    Prudký centr z pravé strany od Lauriniho sebral Sepe ze vzduchu a odkopává míč do nejdále od branky.

87
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Luca Siligardi, přichází Gervinho.

86
    Hosté se nyní zuby nehty brání. Simeone se dostal ve vápně do křížku z jedním z hostujících obránců.