Antverpy – Mouscron 2:1 (kon.) | Cercle Bruggy – Eupen 0:1 (kon.) | Kortrijk – Waregem 4:2 (kon.)
Oostende – Sint-Truiden 1:1 (kon.) | Charleroi – Standard 0:1 (kon.) | Genk – Gent 3:1 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
0:1 (0:1)
KAS Eupen
Středa 26.12.2018, 14:30Belgická liga • 21. kolo

Ve velmi slabém utkání se domácí Cercle Bruggy k ničemu nedostali, za celých 90 minut se nedostali do pořádného herního tempa natož do vyložených šancí. V utkání bylo velmi mnoho faulů i tvrdých, bohužel velmi slabý rozhodčí nejslabší článek utkání ponechal příliš velkou benevolenci. Hosté z Eupenu se s tímto popasovali lépe a tak rozhodl pohotový Fall v 17. minutě o konečné podobě výsledku. (16:27:01)

90+4

90+4
    Míč končí v autu – poslední šance pro Cercle Bruggy.

90+3
    Závěřečný tlak domácích stále nepřichází.

90+2
    Mohlo být hotovo, ale brankář Nardi vytáhl skvostný zákrok a dorážka letěla vysoko nad branku!