Norwich – Nottingham 3:3 (kon.) | Sheffield Utd. – Derby 3:1 (kon.)
Sheffield United
3:1 (1:0)
Derby County
Středa 26.12.2018, 16:00 • Bramall Lane (Sheffield) [Kapacita: 32 702] • Anglická Championship

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek středečního večera a někdy příště opět na shledanou. (17:56:36)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:8.

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:1. Ve druhé půli ještě přidali dva góly McGoldrick a Clarke. Hosté se dnes trefili pouze jednou, když v 54. minutě vyrovnával na 1:1 Wilson.

90+7

90+5
    Waghorn vypálil z hranice vápna, ale pokus skončil jen uprostřed brány, kde stál připravený Henderson.

90+3
    Hra se momentálně pohybuje převážně na polovině domácích.

90+1
    Žlutou kartu dostává David Nugent (Derby County).

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka dnešního utkání.

89
    Žlutou kartu dostává Scott Carson (Derby County).

88
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se už příliš neženou.

86
    Střídání v týmu Derby County: ze hřiště odchází Harry Wilson, přichází Martyn Waghorn.

84
    Sheffield United právě vstřelil branku!
    Domácí vedou už o dvě branky! LEON CLARKE je tím, kdo zvyšuje vedení domácích na 3:1!

83
    Žlutou kartu dostává Fikayo Tomori (Derby County).

82
    Nugent dostal do vápna centr z pravé strany, který však poslal svou hlavou jen nad branku.

81
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Mark Duffy, přichází Leon Clarke.