Setúbal – Braga 0:4 (kon.) | Tondela – Nacional 2:1 (kon.) | Aves – Benfica 1:1 (kon.)
CD Tondela
2:1 (1:1)
CD Nacional
Pátek 28.12.2018, 20:00 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalský ligový pohár

Toto je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji Vám příjemný zbytek Vánoc a u fotbalu zase někdy příště. (21:58:42)

V dnešním utkání vítězí domácí. Už ve 3. minutě se prosadil domácí Icaro, ve 20. minutě vyrovnal Arabidze a v 87. minutě rozhodl domácí kanonýr Cristian Arango. Další zápas odehraje Tondela proti Santa Clara a Nacional doma s Guimaraes.

90+3

90+2
    Ostrý zákrok předvedl domácí Arango zhruba 30 metrů od vlastní branky. Hosté budou rozehrávat z této vzdálenosti přímý kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Reis (CD Tondela).

89
    Sabbag opět střílel. Tentokrát dostal nahrávku z levé strany a na hranici vápna střílel. Jeho přízemní střela skončila kousek vedle branky.

88
    Domácí Sabbag střílel ze zhruba 25 metrů. Jeho střela skončila vysoko nad brankou.
    87. ARANGO - 2:1

87
    Tým Tondela právě vstřelil branku!
    Na rohový kop si naskončil CRISTIAN ARANGO a hlavou na vzdálenější tyč se nemýlil – 2:1.

85
    Levý bek domácí Reis centroval do vápna, jeho centr odvrátila hostující obrana na rohový kop.

84
    Rohový kop, který byl kopnutí na malé vápna hlavičkoval Arango. Jeho hlavička skončila kousek nad brankou.

83
    Rohový kop pro domácí.

82
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Gorre, přichází Kalindi.
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Riascos, přichází Jota.

80
    Nyní hosté kontrolují hru. Nechtějí soupeři půjčit míč.

77
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Barcelos, přichází Marakis.

75
    Domácí Xavier se prodral z pravé strany až k brankáři, jenomže už byl hodně z úhlu a trefil pouze nohu Framelina.

73
    Domácí útočník Arango našel přesným centrem z pravé strany svého spoluhráče Sabbaga, jeho hlavička mířila jenom o kousek mimo branku.