Pittsburgh – Winnipeg 4:0 (kon.) | Detroit – Nashville 4:3 (po pr.) | Carolina – Columbus 4:2 (kon.)
Dallas – Washington 2:1 (po pr.) | Colorado – NY Rangers 6:1 (kon.) | Arizona – New Jersey 2:3 (0:2 po s.n.)
Anaheim – Vegas 2:3 (kon.) | Ottawa – Minnesota 3:4 (kon.) | Philadelphia – Calgary 2:3 (po pr.)
Detroit Red Wings
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
Nashville Predators
Sobota 05.01.2019, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

V tomto dramatickém zápase vedl hostující celek o dva góly, třemi brankami v řadě dokázal domácí Detroit otočit. V samotném závěru pak dokázal hostující klub vyrovnat, trefil se Ryan Johansen. Red Wings vyhráli v prodloužení, trefil se po Hronkově pasu Dylan Larkin. (04:23:36)

Detroit právě vstřelil branku!
    Je to jasné, na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Domácí celek tento zápas vyhraje, po pěkné individuální akci se bekhendovou střelou z dobré pozice prosazuje DYLAN LARKIN. Asistence: Filip Hronek.

64:01
    Andreas Athanasiou trefil štangli, nechybělo mnoho a domácí mohli vyhrát.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

62:40
    Domácím se přesilovka vůbec nedaří, Dylan Larkin to zkoušel individuálně.

62:15
    Gustav Nyquist netrefil přesně, následnou ránu zblokoval Roman Josi.

61:38
    Thomas Vanek tečoval kotouč před brankou, ale puk končí mimo. Následně Predators vyhazují.

61:07
    Domácí vinou špatné přihrávky přicházejí o útočné pásmo.

60:51
    Oddechový čas pro domácí.

60:51
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Johansen – 2 min., sekání).

60:30
    Viktor Arvidsson pálil z ostré pozice, jeho ránu vyrazil domácí brankář.

60:10

60:01

Dva góly jsme viděli ve třetí třetině, domácí poslal do vedení Tyler Bertuzzi a v předposlední minutě srovnal Ryan Johansen.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 25. Athanasiou (Hronek), 34. Vanek (Cholowski), 52. Bertuzzi (Nyquist), 65. D. Larkin (Hronek) – 18. P. K. Subban (Ekholm, Grimaldi), 24. C. Smith (Ellis, Josi), 59. Johansen (Järnkrok)

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Kronwall, Hronek, Jensen, Cholowski, Ericsson, Witkowski – Nyquist, D. Larkin, Abdelkader – Vanek, Nielsen, Mantha – Helm, Bertuzzi, Athanasiou – Rasmussen, J. de La Rose, Glendening.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ekholm, P. K. Subban, Josi, Ellis, Hamhuis, Bitetto – Hartman, Johansen, Arvidsson – Fiala, Järnkrok, C. Smith – Salomäki, Bonino, Watson – F. Gaudreau, Grimaldi, Di Giuseppe.

Rozhodčí: Morton, Luxmore – Smith, Shewchyk

Diváci: 19 515