Bohemians – Vítkovice 3:10 (kon.) | Ostrava – Slavia Plzeň 18:0 (kon.) | Židenice – Chodov 1:4 (kon.)
Ne – Panthers 6:2 (kon.) | Střešovice – Jičín 5:3 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
5:3 (1:1, 4:0, 0:2)
Finance Novák FBK Jičín
Neděle 06.01.2019, 18:00 • STODOLA Arena Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 16. kolo

To je ode mě pro dnešek vše! Děkujeme Vám za sledování dnešního utkání. Přeji Vám krásný zbytek dne. (20:00:00)

Nejlepší hráčky dnešního utkání
    Domácí – Daniela Reindlová
    Hosté – Nikola Kuchařová

Třetí třetina dopadla lépe pro Jičín. Podařilo se jim vstřelit dvě branky. Ovšem nestačilo to na domácí tým, který je dnešním vítězem utkání. Třetí třetina skončila v poměru 0:2 pro hosty.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:07
    Jičín hraje v šesti hráčích.

57:05
    Hra je velmi vyrovnaná soupeři se často střídají na míčku.

55:47
    Hra je v rychlém tempu.

54:26
    Jičín právě vstřelil branku! NIKOLA KUCHAŘOVÁ jela sama na branku. Po náznaku ke střele zmátla gólmanku a míček se dorazil od tyčky branky přímo do sítě. Bez asistence.

53:12
    Zdá se, že timeout domácím pomohl. obsazují si branku soupeře a dostávají se do vhodné pozice ke střele.

52:53
    Oddechový čas pro domácí.

52:14
    Domácí hrají v plném počtu.

51:00
    Jičín měl několik šancí. Ovšem ani jedna střela na branku neskončila gólem.

50:15
    Jičín je opět ve výhodě. Ihned obsazuje branku soupeře.

50:14
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Karolína Vachušková – 2 min., hra rukou).

50:00
    Opět se týmy dostaly do stejné situace, nemůžou si najít volného hráče na přihrávku.

48:28
    Domácí jsou v plném počtu.

48:12
    Jičín využívá své přesilové hry, ovšem gól zatím nepadl.

46:28
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Natálie Houžvičková – 2 min., Bránění ve hře).

45:55
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je MARKÉTA KOSOVÁ.

45:21
    Hra má rychlé tempo. Hráčky se rychle vrací ke své brance a zároveň s míčkem běží na soupeřovu branku. Ovšem stále nepadl žádný gól.

44:18
    Tatran pálí na branku. Míček se odrazil od tyčky branky do hřiště.

43:26
    Na míčku se soupeř často střídá. zatím se nepodařilo nikomu se dostat do velké šance.

41:59
    Hra se dostává do volnějšího tempa. Na míčku jsou hosté.

41:34
    Domácí pálí na branku. Gólmanka má vše pod kontrolou a míček se do sítě nedostal.

40:36
    na míčku jsou hosté. Hra se odehrává na půdě domácích.

40:01
    Úvodní buly patří domácímu týmu.

40:01

Dnešní utkání sleduje 39 diváků.

Druhá třetina se povedla více domácímu týmu. Jičín byl sice často na míčku a měli více šancí si připsat další branky, ovšem jejich střely byly často zablokované nebo byla gólmanka připravená. Domácí měli šancí méně, avšak toho plně využily a zakončily svůj rychlí útok brankou. Druhá třetina skončila v poměru 4:0.

40:00

39:31
    Tatran pálí na branku. Střela se odrazila od těla soupeřky.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:39
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KAROLÍNA VACHUŠKOVÁ unikla dvěma soupeřkám a rychlý náběh na branku zakončila přesnou střelou na branku. Bez asistence

38:06
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Kristýna Bachmaierová – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

35:39
    na míčku je Jičín. Jičínu se daří víc, ovšem šance, které se naskytnou domácím končí vždy brankou.

34:44

33:47
    Střešovice využily své šance a pálí na branku. jejich pokus se nevyvedl.

32:56
    Jičín si obsazuje branku soupeře a zasypává jí značným počtem střel.

32:45
    Domácí jsou v oslabení. Uvidíme, zda toho soupeř využije.

32:44
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Monika Zikmundová – 2 min., Sekání).

31:03
    Machková unikla hráčkám hostí a nahrává volné LIANĚ MATĚVOSOVÉ, která se postarala o další branku. Asistence: Eliška Machková.

30:43
    Střela hostů byla odražena od těla domácí hráčky.

30:20
    Úspěšný zásah Samkové zabránil soupeři si připsat další branku!

30:00
    Jičín pálí na branku. Míček se odrazil od těla soupeřky.

29:03
    Na míčku je Jičín a drží se u branky soupeře.

27:00
    Jičín se dostává do více šancí. Jejich střely však nekončí v brance.

26:27
    Na míčku jsou nyní víc Střešovice. Reindlová se zmocnila míčku a lehkou kličkou obelstila obránkyni soupeře a nahrává volné BARBOŘE ZABAVSKÉ, která útok dokončuje brankou. Asistence: Daniela Reindlová.

25:29
    DANIELA REINDLOVÁ využila přihrávky od Zabavské, počkala si na vhodnou příležitost a s jistotou pálí na branku. Míček proletěl těsně vedle ruky brankářky a končí v síti. Asistence: Barbora Zabavská.

25:14
    Zatím jsme neměli možnost vidět velkou šanci na branku. Buď jsou střely úspěšně blokované nebo brankářky včas zasáhnou tělem.

24:57
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Míček se dlouho u jednoho týmu neohřeje.

23:09
    Jičín po špatné nahrávce ztrácí míček. Domácí však své šance na střelu nevyužily.

22:05
    Hosté si obsazují branku soupeře.

21:10
    Hosté pálí na branku. Gólmanka byla však včas připravená.

20:33
    na míčku je Tatran a hra nabyla rychlého tempa.

20:01
    Úvodní buly patří opět hostům.

20:01

První třetina mám nabídla velmi vyrovnaný souboj. V druhé polovině byl více na míčku hostující tým, který si také udržel čistý štít při oslabení. První třetina skončila vyrovnaně 1:1.

20:00

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:35
    Šance Tatranu si připsat další branku selhala po-té, co hráčka už nestihla vystřelit na branku a dostoupil ji soupeř.

17:20
    Jičín je na míčku.

17:09
    Jičín právě vstřelil branku! Na situaci rychle reagovala Jarolímová a rychlým přesunem k brance soupeře našla volnou GABRIELU ŽŮRKOVOU, která posílá míček do branky a připisuje tak svému týmu první branku. Asistence: Anet Jarolímová.

16:02
    O první branku dnešního utkání se postarala DANIELA REINDLOVÁ a Vachušková. Reidlová měla před sebou volnou cestu ke střele, počkala si před brankou soupeře na nahrávku a z první střely míček končí v síti. Asistence: Karolína Vachušková.

14:01
    Tatran pálí na branku, ovšem branku přestřeluje.

13:30
    Jičín se drží častěji na balónku. Tatran je spíš v obrané pozici.

13:20
    Střela Jičína na branku byla úspěšně blokována.

10:00
    Síly obou týmů se zdají byt vyrovnané. Nicméně ani jednomu se zatím nepodařilo dát branku.

07:49
    Vachušková pálí na branku. Míček se odrazil od těla brankářky.

07:21
    Hosté jsou v plném počtu.

07:00
    Týmy se na míčku často střídají.

05:22
    A domácí jsou ve výhodě. Obsazují si branku hostů.

05:21
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Markéta Kosová – 2 min., Sekání).

04:50
    Zelinková pálí na branku. Míček jen kousek míjí branku.

03:00
    Tatran se dostává k míčku a útočí na hosty.

01:48
    Jičín pálí opět na branku. Gólmanka byla však připravená.

01:15
    Hosté si obsazují půdu soupeře.

00:32
    Hosté pálí na branku. Střelu chytá gólmanka do rukou.

00:20
    Na míčku je Jičín a obsazuje si branku soupeře.

00:01

00:01

Tatran Teka Střešovice: Ranochová (Janglová) – Válková, Zikmundová, Machková – Zelinková, Prontekerová, Vachušková – Reková, Reindlová, Viplerová – Marko, Zabavská, Houžvičková – Matěvosová, Vlachová, Faťunová – Kramperová, Rybínová.

KM automatik FBK Jičín: Samková – Růžičková, N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová, Kosová – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – T. Mrázková, Smetáková, Kuchařová – Svobodová, Gabrielová, Bachmaierová..

KM automatik FBK Jičín
    Jičín po jedné prohře jde výš a výš. V posledním utkání si zahrály proti K1 Florbal Židenice. První branku se povedlo dát Židenicím, ovšem na to hned Jičín zareagoval s střela končila v brance soupeře. První třetina skončila v poměru 1:1. Ve druhé třetině se lépe vedlo Židenicím, na začátku si připsaly dvě branky. Jičín ke konci vstřelil jednu branku. Druh třetina skončila v poměru 2:1 pro Židenice. Třetí třetina byla dost akční. Létal tam jeden gól za druhým. Jičín nasázel soupeři šest branek! Soupeři se povedlo dát dvě branky. Celkové utkání skončilo výhrou pro Jičín 8:5. Nyní se Jičín drží na šesté příčce v tabulce s počtem bodů 21.

Tatran Teka Střešovice
    Tatran má za sebou hodně výher, tak i prohry. V posledním utkání porovnaly své síly s FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň. Střesovicím se v první třetině dařilo, prosadily si hned tři branky. Soupeř si připsal pouze jednu. První třetina skončila v poměru 3:1 pro Tatran. Ve druhé třetině byly síly obou týmů vyrovnané. Druhá třetina skončila v poměru 2:2. Ve třetí třetině napadaly žádné branky, ovšem ke konci se Plzni povedlo dál gól. Celkově utkání skončilo výhrou pro Střešovice 5:4. Hráčka Tatranu s největším počtem bodů je Barbora Zabavská, která má 23 bodů.Tatran Střešovice obsazují deváté místo v tabulce a počtem bodů 15.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Adéla Bernatová

Branky a nahrávky: 17. Reindlová (Vachušková), 26. Reindlová (Zabavská), 27. Zabavská (Reindlová), 32. Matěvosová (Machková), 39. Vachušková – 18. Žůrková (Jarolímová), 46. Kosová (Svobodová), 55. Kuchařová

PSN Tatran Střešovice: Ranochová (Janglová) – Válková, Zikmundová, Machková – Zelinková, Prontekerová, Vachušková – Reková, Reindlová, Viplerová – Marko, Zabavská, Houžvičková – Matěvosová, Vlachová, Faťunová – Kramperová, Rybínová.
    Finance Novák FBK Jičín: Samková – Růžičková, N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová, Kosová – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – T. Mrázková, Smetáková, Kuchařová – Svobodová, Gabrielová, Bachmaierová.