Bohemians – Vítkovice 3:10 (kon.) | Ostrava – Slavia Plzeň 18:0 (kon.) | Židenice – Chodov 1:4 (kon.)
Ne – Panthers 6:2 (kon.) | Střešovice – Jičín 5:3 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
5:3 (1:1, 4:0, 0:2)
Finance Novák FBK Jičín
Neděle 06.01.2019, 18:00 • STODOLA Arena Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Tatran Teka Střešovice
    Tatran má za sebou hodně výher, tak i prohry. V posledním utkání porovnaly své síly s FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň. Střesovicím se v první třetině dařilo, prosadily si hned tři branky. Soupeř si připsal pouze jednu. První třetina skončila v poměru 3:1 pro Tatran. Ve druhé třetině byly síly obou týmů vyrovnané. Druhá třetina skončila v poměru 2:2. Ve třetí třetině napadaly žádné branky, ovšem ke konci se Plzni povedlo dál gól. Celkově utkání skončilo výhrou pro Střešovice 5:4. Hráčka Tatranu s největším počtem bodů je Barbora Zabavská, která má 23 bodů.Tatran Střešovice obsazují deváté místo v tabulce a počtem bodů 15.

KM automatik FBK Jičín
    Jičín po jedné prohře jde výš a výš. V posledním utkání si zahrály proti K1 Florbal Židenice. První branku se povedlo dát Židenicím, ovšem na to hned Jičín zareagoval s střela končila v brance soupeře. První třetina skončila v poměru 1:1. Ve druhé třetině se lépe vedlo Židenicím, na začátku si připsaly dvě branky. Jičín ke konci vstřelil jednu branku. Druh třetina skončila v poměru 2:1 pro Židenice. Třetí třetina byla dost akční. Létal tam jeden gól za druhým. Jičín nasázel soupeři šest branek! Soupeři se povedlo dát dvě branky. Celkové utkání skončilo výhrou pro Jičín 8:5. Nyní se Jičín drží na šesté příčce v tabulce s počtem bodů 21.

Tatran Teka Střešovice: Ranochová (Janglová) – Válková, Zikmundová, Machková – Zelinková, Prontekerová, Vachušková – Reková, Reindlová, Viplerová – Marko, Zabavská, Houžvičková – Matěvosová, Vlachová, Faťunová – Kramperová, Rybínová.

KM automatik FBK Jičín: Samková – Růžičková, N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová, Kosová – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – T. Mrázková, Smetáková, Kuchařová – Svobodová, Gabrielová, Bachmaierová..

00:01

00:01
    Úvodní buly patří domácímu týmu.

00:20
    Na míčku je Jičín a obsazuje si branku soupeře.

00:32
    Hosté pálí na branku. Střelu chytá gólmanka do rukou.

01:15
    Hosté si obsazují půdu soupeře.

01:48
    Jičín pálí opět na branku. Gólmanka byla však připravená.

03:00
    Tatran se dostává k míčku a útočí na hosty.

04:50
    Zelinková pálí na branku. Míček jen kousek míjí branku.

05:21
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Markéta Kosová – 2 min., Sekání).

05:22
    A domácí jsou ve výhodě. Obsazují si branku hostů.

07:00
    Týmy se na míčku často střídají.

07:21
    Hosté jsou v plném počtu.

07:49
    Vachušková pálí na branku. Míček se odrazil od těla brankářky.

10:00
    Síly obou týmů se zdají byt vyrovnané. Nicméně ani jednomu se zatím nepodařilo dát branku.

13:20
    Střela Jičína na branku byla úspěšně blokována.

13:30
    Jičín se drží častěji na balónku. Tatran je spíš v obrané pozici.

14:01
    Tatran pálí na branku, ovšem branku přestřeluje.

16:02
    Tatran právě vstřelil branku!
    O první branku dnešního utkání se postarala DANIELA REINDLOVÁ a Vachušková. Reidlová měla před sebou volnou cestu ke střele, počkala si před brankou soupeře na nahrávku a z první střely míček končí v síti. Asistence: Karolína Vachušková.

17:09
    Jičín právě vstřelil branku! Na situaci rychle reagovala Jarolímová a rychlým přesunem k brance soupeře našla volnou GABRIELU ŽŮRKOVOU, která posílá míček do branky a připisuje tak svému týmu první branku. Asistence: Anet Jarolímová.

17:20
    Jičín je na míčku.

18:35
    Šance Tatranu si připsat další branku selhala po-té, co hráčka už nestihla vystřelit na branku a dostoupil ji soupeř.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

20:00

První třetina mám nabídla velmi vyrovnaný souboj. V druhé polovině byl více na míčku hostující tým, který si také udržel čistý štít při oslabení. První třetina skončila vyrovnaně 1:1.

20:01

20:01
    Úvodní buly patří opět hostům.

20:33
    na míčku je Tatran a hra nabyla rychlého tempa.

21:10
    Hosté pálí na branku. Gólmanka byla však včas připravená.

22:05
    Hosté si obsazují branku soupeře.

23:09
    Jičín po špatné nahrávce ztrácí míček. Domácí však své šance na střelu nevyužily.

24:57
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Míček se dlouho u jednoho týmu neohřeje.

25:14
    Zatím jsme neměli možnost vidět velkou šanci na branku. Buď jsou střely úspěšně blokované nebo brankářky včas zasáhnou tělem.

25:29
    DANIELA REINDLOVÁ využila přihrávky od Zabavské, počkala si na vhodnou příležitost a s jistotou pálí na branku. Míček proletěl těsně vedle ruky brankářky a končí v síti. Asistence: Barbora Zabavská.

26:27
    Na míčku jsou nyní víc Střešovice. Reindlová se zmocnila míčku a lehkou kličkou obelstila obránkyni soupeře a nahrává volné BARBOŘE ZABAVSKÉ, která útok dokončuje brankou. Asistence: Daniela Reindlová.

27:00
    Jičín se dostává do více šancí. Jejich střely však nekončí v brance.

29:03
    Na míčku je Jičín a drží se u branky soupeře.

30:00
    Jičín pálí na branku. Míček se odrazil od těla soupeřky.

30:20
    Úspěšný zásah Samkové zabránil soupeři si připsat další branku!

30:43
    Střela hostů byla odražena od těla domácí hráčky.

31:03
    Machková unikla hráčkám hostí a nahrává volné LIANĚ MATĚVOSOVÉ, která se postarala o další branku. Asistence: Eliška Machková.

32:44
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Monika Zikmundová – 2 min., Sekání).

32:45
    Domácí jsou v oslabení. Uvidíme, zda toho soupeř využije.

32:56
    Jičín si obsazuje branku soupeře a zasypává jí značným počtem střel.

33:47
    Střešovice využily své šance a pálí na branku. jejich pokus se nevyvedl.

34:44
    Domácí jsou v plném počtu.

35:39
    na míčku je Jičín. Jičínu se daří víc, ovšem šance, které se naskytnou domácím končí vždy brankou.

38:06
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Kristýna Bachmaierová – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

38:39
    Autorem branky je KAROLÍNA VACHUŠKOVÁ unikla dvěma soupeřkám a rychlý náběh na branku zakončila přesnou střelou na branku. Bez asistence

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:31
    Tatran pálí na branku. Střela se odrazila od těla soupeřky.

40:00

Druhá třetina se povedla více domácímu týmu. Jičín byl sice často na míčku a měli více šancí si připsat další branky, ovšem jejich střely byly často zablokované nebo byla gólmanka připravená. Domácí měli šancí méně, avšak toho plně využily a zakončily svůj rychlí útok brankou. Druhá třetina skončila v poměru 4:0.

Dnešní utkání sleduje 39 diváků.

40:01

40:01

40:36
    na míčku jsou hosté. Hra se odehrává na půdě domácích.

41:34
    Domácí pálí na branku. Gólmanka má vše pod kontrolou a míček se do sítě nedostal.

41:59
    Hra se dostává do volnějšího tempa. Na míčku jsou hosté.

43:26
    Na míčku se soupeř často střídá. zatím se nepodařilo nikomu se dostat do velké šance.

44:18
    Tatran pálí na branku. Míček se odrazil od tyčky branky do hřiště.

45:21
    Hra má rychlé tempo. Hráčky se rychle vrací ke své brance a zároveň s míčkem běží na soupeřovu branku. Ovšem stále nepadl žádný gól.

45:55
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je MARKÉTA KOSOVÁ.

46:28
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Natálie Houžvičková – 2 min., Bránění ve hře).

48:12
    Jičín využívá své přesilové hry, ovšem gól zatím nepadl.

48:28

50:00
    Opět se týmy dostaly do stejné situace, nemůžou si najít volného hráče na přihrávku.

50:14
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Karolína Vachušková – 2 min., hra rukou).

50:15
    Jičín je opět ve výhodě. Ihned obsazuje branku soupeře.

51:00
    Jičín měl několik šancí. Ovšem ani jedna střela na branku neskončila gólem.

52:14
    Domácí hrají v plném počtu.

52:53
    Oddechový čas pro domácí.

53:12
    Zdá se, že timeout domácím pomohl. obsazují si branku soupeře a dostávají se do vhodné pozice ke střele.

54:26
    Jičín právě vstřelil branku! NIKOLA KUCHAŘOVÁ jela sama na branku. Po náznaku ke střele zmátla gólmanku a míček se dorazil od tyčky branky přímo do sítě. Bez asistence.

55:47
    Hra je v rychlém tempu.

57:05
    Hra je velmi vyrovnaná soupeři se často střídají na míčku.

58:07
    Jičín hraje v šesti hráčích.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

Třetí třetina dopadla lépe pro Jičín. Podařilo se jim vstřelit dvě branky. Ovšem nestačilo to na domácí tým, který je dnešním vítězem utkání. Třetí třetina skončila v poměru 0:2 pro hosty.

Nejlepší hráčky dnešního utkání
    Domácí – Daniela Reindlová
    Hosté – Nikola Kuchařová

To je ode mě pro dnešek vše! Děkujeme Vám za sledování dnešního utkání. Přeji Vám krásný zbytek dne. (20:00:00)

Adéla Bernatová

Branky a nahrávky: 17. Reindlová (Vachušková), 26. Reindlová (Zabavská), 27. Zabavská (Reindlová), 32. Matěvosová (Machková), 39. Vachušková – 18. Žůrková (Jarolímová), 46. Kosová (Svobodová), 55. Kuchařová

PSN Tatran Střešovice: Ranochová (Janglová) – Válková, Zikmundová, Machková – Zelinková, Prontekerová, Vachušková – Reková, Reindlová, Viplerová – Marko, Zabavská, Houžvičková – Matěvosová, Vlachová, Faťunová – Kramperová, Rybínová.
    Finance Novák FBK Jičín: Samková – Růžičková, N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová, Kosová – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – T. Mrázková, Smetáková, Kuchařová – Svobodová, Gabrielová, Bachmaierová.